Bleach Anime
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kapitola 11

Goto down

Kapitola 11 Empty Kapitola 11

Příspěvek pro Akkaku Naito Thu Jun 28, 2018 1:04 am

Kapitola 11: Válečné porady

Genma jen zakroutil hlavou a zapsal další údaje.
Tak jak to vypadá? zeptal se Tomisura Raiden z nemocničního lůžka.
Vaše ruce js-
To že jsou pryč vím sám, jestli nenávratně mě nezajímá! Chci vědět, jak jsou na tom ostatní! Raiden přistihl sám sebe, jak křičí na Genmu a i ten se zatvářil lehce ublíženě. Omlouvám se. dodal pak Raiden a povzdechl si. Stále na něm ale bylo vidět, že chce slyšet spíš o ostatních.
Takže abych to shrnul. Zemřel kapitán Gure. Kapitán Ryuichi je nezvěstný. Kapitáni Maki, Rai a Kuchiki jsou v kómatu, snažíme se je stabilizovat. Kapitánka Ryuichi, její zástupce Sen Kagami a vaše podkapitánka Ayazaki, je stabilizovaná a bude za pár hodin v pořádku. Důstojník Sougo Okita je stejně jako jeho kapitán v kómatu a i jeho se ještě stále snaží jeden tým stabilizovat. Ostatní kapitáni, podkapitáni a důstojníci mají spíše menší zranění, nebo se jim boj zázrakem vyhnul. Pak tu je samozřejmě smrt, kóma či zranění většiny dalších členů všech divizí s výjimkou čtvrté, která měla od kapitána Gure příkaz držet se mimo boje. Očividně čekal, že později budou léčitelé potřeba.
Raiden pokýval. Tohle nebyly dobré zprávy. A nejhorší na tom bylo, že Genma stále neskončil. A vaše ruce... nebude možné pro ně vytvořit dostatečně funkční náhradu.
Při vší úctě si myslím, že se mýlíte. Ale to nyní ani zdaleka není důležité. ozval se hlas ode dveří. Povýšený hlas někoho velmi a velmi arogantního. Zdravím, Tomisura-sotaicho. Nikdy jsem nečekal, že zrovna VY se stanete hlavou Gotei 13.
*****
Kitsune vešla do místnosti, ze které bylo okno do operačního sálu. Bojuje statečně. nadhodil jeden z doktorů v této místnosti. Kitsune jen lehce kývla: To on vždycky.
Kapitánka druhé divize měla slzy na krajíčku. Nenechala je sice stéct po tváři, ale pohled na Eshena, kterému se snažili nahradit mrazem poškozené orgány bolel. Museli vyměnit téměř všechny...
SEM NEMŮŽETE! ozvalo se pár výkřiků a Kitsune tasila. V tom se otevřely dveře a vešla žena s červenými vlasy, modrýma očima a iněkcí v ruce. Kitsune zamrazilo, když neznámá shinigami píchla injekci Eshenovi. Jen proskočila sklem a přirazila mladou shinigami ke stěně.
CO JSTE MU PÍCHLA?! zakřičela a to už jí tekly slzy a zároveň se zvedal vztek.
Lék od kapitána Satoshi. pronesla Sakura a rozplynula se v kouř. To začaly blikat kontrolky a Rai Eshenovi začaly dorůstat orgány...
*****
Ta látka by mohla nahradit čtvrtou divizi. zasmál se Satoshi, zatímco si Raiden prohlížel své nové ruce. Ale je pravda, že ji nelze aplikovat vícekrát, než tak dvě použití do roka. Vedlejší účinky jsou jinak poněkud... expanzivního charakteru. usmál se Satoshi.
Furt jsi mi neodpověděl, co tu sakra děláš. zabručel Vrchní kapitán. Na jednu stranu byl rád, že se vrátil další kapitán na pomoc a i když jeho lék byl lehká Deus Ex Satoshina na jedno použití, stále byl velmi nápomocný... ale... Kde jsi byl, celé ty roky. Seireitei tě potřebovalo mezitím již několikrát. Žádám vysvětlení.
Satoshi se usmál: Pokaždé se Seiretei zvládlo postavit na nohy. Ne snad? Již dávno jsem zjistil, že svět se nějak zachrání sám, necháš-li ho v klidu. pak se lehce zarazil. Prozradil příliš a nebyl jediný, kterému to došlo.
Raiden vstal a začaly okolo něj šlehat blesky. Ty s tímhle bordelem máš něco společného...
A jsem vaše jediná šance ho přežít, Tomisuro. ušklíbl se Satoshi.
*****
Sakura si deaktivovala simulátor paradigmatické hmoty šesté dimenze a povzdechla si. Jedno její já bylo napadeno kapitánkou. Byla celkem ráda, že jí Satoshi povolil použít na tuto misi klony. A teď k Vám. usmála se na Minata, který seděl kousek za ní.
Já si nejsem jistý, jestli se chci vybavovat s kapitánem, který mě uspal, jen aby si na mě dělal diagnózu a s jeho podkapitánkou, která posílá své klony z plechovky na hlavu. Natož když pak ti kloni berou injekce a odchází neznámo kam... ušklíbal se Minato a snažil se tvářit drsně. Ostatně- byl shinigamim s bankaiem. Byl částečným Quincy. A nebyl ani součástí Gotei 13, takže ho nemohla tady držet.
Já Vás chápu. Satoshi-sama je... velmi nesdílná osoba. nadhodila Sakura a dodala: Ale mohu Vám prozradit, že informace, které z Vás Satoshi-sama získal, pomohou zachránit Seireitei. Sakura pak lehce kývla a dodala: Mimochodem, věřte mi, že je asi dobře, že jste tu se mnou. Satoshi si jde promluvit s Vrchním kapitánem a jejich setkání by mohlo být...
*****
...výbušné. prohlásil Satoshi. Hovado výbušné. zopakoval a ustoupil do strany. Vedle jeho hlavy byla zaražena Raidenova pěst do stěny a Satoshi se sice cítil na koni a věděl, že ho Raiden potřebuje, ale na druhou stranu... Takováhle rána by mě mohla opravdu zranit... nehezky zranit.
Chci abys mi vysvětlil, PROČ si hraješ s časovými linkami a JAK se ti podařilo vyvolat Quincy nácky o kterých jsem nikdy neslyšel! zvedl Raiden hlas. Ozvalo se klepnutí, jak Genma opustil místnost a zavřel za sebou dveře. Oba kapitáni se tam podívali a pak se podívali zpátky na sebe.
Vědecké účely a nehoda, způsobená pohybem dimenzionální hmoty. povzdechl si Satoshi. Pak vyhodil něco, co vypadalo jako žárovka uvnitř ocelové klece. Místnost najednou zavibrovala a prozářilo ji celou světlo. Každopádně... dokážu nám zaručit, že budeme moci používat bankaie a dokážu nás dostat tam, abychom mohli spáchat protiútok, když to nebudou čekat. usmál se Satoshi.
*****
Kapitáni se slezli na poradu v pravděpodobně rekordním čase. Eshen, Aki a Yasumaru byli ještě v nemocničních košilích. Celá místnost byla prozářená zvláštním světlem, které nenechalo jediný stín. Celé to tam tudíž vypadalo, jakoby špatně nakreslené. Neprostorové... Chyběly dvě místa. Kapitána deváté a kapitána čtvrté divize. Co se stalo s kapitánem Ryuichim? optal se Akimoto s pozvedlým obočím. Že bych byl konečně nejrychlejším shinigami v Soul Society? zasmál se v duchu, ale přesto na něm byla vidět kapku nervozita.
Je nezvěstný. odpověděl mu Raiden s lehkým zamračením. Pak se podíval po Razakim, který se tvářil neutrálně. Ale Raiden poznal, že ho ztráta přítele celkem zasáhla. Ramperouge-taichou má plán. Chci, abyste ho všichni poslouchali a abyste řekli jen to nejdůležitější, máte-li k tomu co říci. Protože jestli se se Satoshim rozjede nějaká delší debata, zabiju ho a je mi jedno, že je to jeden z nejstarších žijících kapitánů...
Satoshi se postavil a usmál se: V zásadě bych se měl ze začátku omluvit. Celou tuto invazi jsem způsobil já. Quincy přišli jako následek časoprostorové anomálie a nesu za jejich příchod plnou odpovědnost. Na druhou stranu... beze mně nemáte šanci je porazit. Mohu vám vrátit bankaie a dopravit vás do jejich dimenze. Nejprve k bankaiům... jak jistě víte, spousta Quincy technik-
Místností prošlehlo bleskové reiatsu, když Raiden netrpělivě klepl do stolu. Všichni v místnosti se zarazili. Razaki pozvedl obočí. Takhle naštvaného Raidena pár let neviděl. Izanagi byl jediný v místnosti, kdo nebyl ani zaražený Raidenovým vztekem, ani jeho silou a jen suše nadhodil: Možná je to znamení, že je na čase dostat se k pointě.
*****
Mám pocit, že som práve cítila reiatsu Vrchného kapitána. nadhodila Sawai, která společně s ostatními podkapitány čekala za dveřmi.
Jo, to vypadalo jako reiatsu Tomisury-taicho. Co si myslíte, že se děje? nadhodil Amaru a tázavě se podíval na Lus. Mohl to být klidně náhlý útok na všechny kapitány.
Je rozzuřený. Nevím z čeho. Ale nebojuje se tam, můžete být klidný, Izumi-san. usmála se Lus. Sawai i Amaru si spokojeně oddechli.
Pokud by někdo nyní zaútočil, znamenalo by to konec této invaze. usmála se osoba sedící na lavici o kus dál od všech podkapitánů. Genma se na ni tázavě podíval: To máte až takovou důvěru ve svého kapitána, Koizuki Sakuro?
Sakura byla překvapena, že Genma zná její jméno. Na druhou stranu, v Gotei 13 bylo jen málo mužů a ještě mnohem méně žen, které by Genma neznal. Ano. řekla jen s milým úsměvem. Chieko se usmála, opírajíc se o zeď a nadhodila: Zemřel jen jeden kapitán a dokonce zemřelo dost Quincy, kteří by měli údajně být silní jako kapitáni, možná i silnější. Už to je důkaz toho, že naděje umírá jako poslední.
Ostatní podkapitáni se na Chieko podívali a Kuro na jejím rameni jen lehce zakroutil hlavou. Všichni v místnosti mysleli na to samé, ale nechtěli v Chieko zadusit plamínek naděje. Koneckonců... naděje by asi opravdu měla umírat jako poslední.
*****
Všichni kapitáni doposlouchali Satoshiho. První pak promluvil Razaki: Čtvrtá divize pro mě vždycky byla nejméně oblíbenou divizí... a to můj bývalý člen ji vedl. Přesto... a zároveň právě proto Vám, Ramperouge-sama, dávám tuto situaci na vinu a věřte, že nyní Vás možná potřebujeme, ale později... jste pro mě stále vrah mého bývalého člena a kolegy kapitána. A také mnoha dalších nejen mých členů divizí. Jste dále zodpovědný za ztrátu... pak se zarazil a podíval se na Konan, která začala slzet. Kapitán třetí divize zklonil hlavu a zatnul zuby. Pak přes ně přecedil: Ryuichi-taicho ztratila více než já. Pokud by Vás chtěla popravit, nebudu jí bránit. Pokud by nechtěla, udělám to sám, za zločiny velezrady, sběhnutí z Gotei 13, užívání zakázaných kido, manipulujících s časem a prostorem a za to, že jste arogantní narcis.
Satoshi zamrkal. Nemohl popřít, že si to pravděpodobně zasloužil a pak si jen povzdechl: Věřte mi, kolego kapitáne, že-
Ty ale kapitánem již oficiálně nejsi, Satoshi. přerušil ho Raiden. A jen ze slušnosti tě nepožádám, aby si mi vrátil haori, které stále nosíš. Na druhou stranu Satoshi nám nyní má v plánu pomoci a poté se odhlasuje jeho osud. Každý kapitán po jednom hlasu. Doporučuji ti odčiňovat své hříchy rychle, Satoshi. A teď k tomu pacholkovi...
Kitsune se lehce zamračila, jak že to mluví o jejím člověku. Na druhou stranu je pravda, že ačkoliv ho částečně kryla v dokumentaci... Minato již jejím člověkem nebyl.
Ano, smutně se pousmál Satoshi: bude do vás infikováno jeho reishi a DNA a poté vyrazíme napadnout jejich říši.
Akkaku Naito
Akkaku Naito
Kapitán 5. divize
Kapitán 5. divize

Počet příspěvků : 1649
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 27

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru