Bleach Anime
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kapitola 3

Goto down

Kapitola 3 Empty Kapitola 3

Příspěvek pro Akkaku Naito Thu Jun 14, 2018 3:12 pm

Kapitola 3:
Svaté šípy

V Hueco Mundu se otevřela garganta. Tak a jsme tady. Ale pokud chceš pomoci shinigamiům, tak jsi v tom sám. zabručel Mebataki. Byl to Quincy veterán a očividně neměl v plánu se s Minatem nijak hádat. Jakákoliv operace tohohle rázu jde prostě mimo nás a nechci, abys nás s ní spojoval. Mimochodem, to cos mi popsal zní jako jedna legenda z minulosti. Legenda o Yuha Bachovi. Yhwach. První Quincy. Jeho Veličenstvo. Všemocný. Quincy Alfa. A tak dále... Mebataki si povzdechl: Pokud je to skutečně on a jeho Hvězdní rytíři... obávám se, že nemáš šanci vyhrát hochu. Ale přeji hodně štěstí. s těmito slovy zavřel gargantu a posadil se, přesně jak se dohodli s Minatem. Počká na něj tam, kde se objevili nanejvýše dva dny. Pokud se Minato nevrátí, odchází Mebataki bez něj...
*****
Raiden s Kitsune procházeli dlouhými bílými chodbami. Když došli k jedněm konkrétním dveřím, tak se Raiden z hluboka nadechl a zaklepal. Určitě už bude v pořádku... zašeptala Raidenovi Kitsune a přátelsky ho pohladila po rameni.
Dále. ozval se zevnitř hlas nového kapitána 4. divize, Gure Wilhelma.
Raiden teprve nyní vydechl a vstoupil.
*****
Razaki se posadil s Akirou, Amarim a Minami. Je to jednoduché. Budeme bojovat s nazi-quincy, kteří pravděpodobně umí blokovat či znehodnocovat bankai. Ayazaki-fukutaicho je údajně stále v péči Gure-taicho.
Amaru naklonil hlavu na stranu: Myslíš, že to ten podivín zvládne?
Minami do něj lehce šťouchla loktem a suše zabručela: Ten čudák mi dal sladkosť, keď som sa vrátila, aby si vedel. Wilík je fajn, aj keď je trochu mimo.
KAPITÁN Gure Wilhelm je... zvláštní muž, pokýval Razaki lehce nesouhlasně. Sice to byla jeho rodina a Wilhelm byl jejich podřízený, ale měli by se k němu nějak chovat: ale rozhodně je to dobrý shinigami, který ví, co dělá... obvykle...
*****
V páté divizi se kapitán Firel jen opřel o zeď. Celá ta situace... připadal si, jako by v ní byl snad posté. Chtěl nějaký únik...
A v tom se vedle něj otevřel průchod. Vypadalo to jako časoprostorový tunel z reishi.
Firel se opatrně narovnal a tasil.
*****
Rick s Tenmou a Daikim na sebe kývli: Dobrá. Potřebujeme tedy vymyslet, kdo by v sandálech mohl vodit nebohé lidi na desintegraci. nadhodil jen Rick. A napadá mě jen jedna možnost.
Daiki lehce polkl a Tenma nadhodil: Taky ti to došlo?
Rick kývl. Tenhle okraj Rukongaie je moc chudý. Nikdo tu sandále nenosí... museli to být shinigami! Daiki i Tenma jen kývli. Ve chvíli, kdy to došlo i Rickovi to bylo očividné. Nespojovali si nic, co by tam nebylo, protože Rick byl ve vyšetřování schopný vidět právě jen to, co tam bylo...
*****
Hikaru! Nástup! zařval modrovlasý kapitán, když vešel do své divize. Mladý bělovlas se před ním objevil téměř okamžitě. Ano, kapitáne?
Je to jednoduchý. Je mi jedno jak, ale dáš celé divizi vědět, že se musí okamžitě mobilizovat. Seireitei si zažije invazi Quincy. Jejich vůdce může být i stejně silný jako Izuna a může jich být i víc. Všichni ať jsou připravení bojovat tak, aby se vrátili se štítem, nebo na štítu. Eshen své rozkazy vystřeloval jako rány bičem a pak dodal: Každý jednotlivec, který by se bál smrti rukou Quincy, ať odejde. Ale ať poté přemýšlí nad tím, že to nebyl on, kdo před takovou smrtí chránil svou rodinu a své blízké!
Ryuichi Hikaru téměř zaslzel nad Eshenovou řečí a vypravil se zvěstovat slova svého kapitána...
*****
Rozumíte? zeptal se kapitán Maki. Všichni muži před ním kývli. Díky mně, spousta z vás získala novou šanci v Gotei 13. Díky mně, spousta z vás může být dále shinigami a má své místo v Seireitei. Díky mně, můžete být tím, čím být chcete. Nyní se vám konečně naskytla příležitost, mi tuto službu oplatit. Někteří z vás možná padnou. Možná padnu i já. Ale nezapomínejte... druhou šanci, tu z nás dostala většina. Dokažme tedy těm, kteří se v nás mýlili... že by se měli stydět za rozsudky nad námi vyřknutými! muži před ním začali tleskat a rozutekli se po divizi, připravovat se na boj.
Sawai se na Akiho chladně podívala a nadhodila: Nevedela som, že viete motivovať aj pozitívne.
Odpovědí jí byl ještě chladnější úsměv. Občas potřebujete muže nakopnout správným směrem. A i světlo a tma. Dobro a zlo. Jsou různé směry, ze kterých kopat.
*****
Hikaku si vyskočil na střechu divize a začal meditovat. Vnímal téměř každé reiatsu v Seireitei. Ale... něco se mu nezdálo. Jako kdyby se ve vzduchu vznášelo nějaké cizí reiatsu...
*****
Bod 24. Na titulku NECHCI nic o Ayazaki Lus. Nepotřebujeme tu informaci nijak nafukovat, tím spíš, že to je první oběť války, byť jen zranění. pokračoval Ryuichi Yoshiro: Pochytili všechno? Skvělé, můžete jít. Nekonome-sama?
Chieko se zastavila a zůstala s kapitánem v místnosti poslední. Viděla, jak ho to celé trápí. Trápilo ho to dokonce natolik, že dělal svoji práci... tedy pokud jí to nyní neměl v plánu hodit zase na krk. To by Chieko možná vnitřně nakrklo.
Víš... pokud to bude možné, nepoužívej proti těm Quincy bankai. nadhodil Yoshiro: Máme informaci, že s ním dokáží něco udělat. Nevíme co... ale mám strach, že pokud by to bylo obrátit bankai, proti jeho uživateli, tak by na to ten tvůj mohl být... náchylný...
*****
Ryuichi Konan si poskládala další origami. Byl to papírový shuriken. Když se ozvalo zaklepání, hlesla jen: Dále?
Dveřmi dovnitř vešel její podkapitán: Myslíte si, že bude všechno v pořádku, Ryuichi-taicho?
Musíme doufat a věřit. Ale s tak schopným zástupcem jako jsi ty, Kagami-san? Úplně bez problémů.
*****
Těžká garda?
Připravena kapitáne.
Rychlé nasazení?
Připraveno kapitáne.
Ninjové jedenácté divize?
Připraveni kapitáne.
Ty?
Prosím...? zasekla se Mei Ryuichi.
Jsi připravena na bitvu? zeptal se Izanagi Kentaro. A nemyslím jen fyzicky, či duševně. Pamatuješ si, jak zněl rozkaz pro všechny mé členy?
Rozloučit se s rodinou a bližními... poslala jsem jim pekelného motýla, kapitáne. Izanagi jen spokojeně pokýval. Rozhodl se s tou očividnou lží prostě smířit. Mei už byla dospělá a tohle byla válka.
*****
Yasumaru vrátil pásku zpět na své místo přes oko: Stále si nemyslím, že je to nutnost, Genma-sama.
Může se Vám tam dostat infekce a to je velmi nepříjemné, Kuchiki-dono. odvětil Genma a kývl na Yasumara. Opravdu jste si ale prohlídku mnou chtěl odbít až jako poslední věc před bitvou?
Yasumaru se jen kysele usmál a nadhodil: Mohla by se mi tam dostat infekce. A to je prý velmi nepříjemné...
*****
Minato se mezitím doplížil k místu, které bývalo Palácem Zelené Lady. Jen tasil svou zanpakuto a pomyslel si: Možná, to budu moct ukončit už tady...
Když se však přiblížil blíže, doskočil před něj vysoký muž se zvláštně střiženými vlasy a kulatými brýlemi. Ty nejsi hollow. V tom případě mě nezajímáš, shinigami.
Co kdybych ti řekl, že nejsem jen shinigami. Že mě zajímá, co děláte, abych se mohl přidat? optal se Minato s úsměvem a z kapsy vytáhl Quincy přívěšek. Muž před ním se zarazil a zamyslel. To přeci... není možné?
Minato před sebou zformoval luk z reishi v druhé ruce, než ve které držel svou zanpakuto. Muž před Minatem pozvedl obočí. Quilge Opie. Kapitán prvního batalionu, lovecké jednotky pro Hueco Mundo jeho Výsosti Yhwache. hrdě se narovnal muž, jen aby se mu zabodla zanpakuto do hrudi.
Díky za info, Himmlere. zavrčel Minato: Je Yhwach zde?
Akkaku Naito
Akkaku Naito
Kapitán 5. divize
Kapitán 5. divize

Počet příspěvků : 1657
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 27

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru