Bleach Anime
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kapitola 9

Goto down

Kapitola 9 Empty Kapitola 9

Příspěvek pro Akkaku Naito Sun Jun 17, 2018 11:53 pm

Kapitola 9: Smrt krásných srnců

Minato první začal vnímat pípání. Znělo to jako oznamování nějakých přístrojů. Pak si uvědomil, že slyší dýchání. Nevěděl, jak dlouho to vnímal, jeho příchod k vědomí byl příliš postupný na to, aby ze začátku vnímal čas. Když otevřel oči, viděl muže něco cvakat do holografické klávesnice před sebou. Písmo nebylo rozluštitelné.
Co to...?
Věčná šifra. Systém, kdy si daná osoba vytvoří svůj vlastní jazyk a písmo, které jsou ideálně nezávislé na jakémkoliv algoritmu s jiným jazykem, aby se nedal jakýmkoliv způsobem odvodit. poznamenal Satoshi.
Já myslel co se stalo. poznamenal Minato a posadil se. Nevěděl, kdo to sedí před ním, ale kapitánské haori poznal. Znak na zádech říkal dvanáctá divize.
*****
Yoshiro dopadl zády do sutin. Obě ruce byly pokryty jeho krví. Věděl, že již dávno šel za limit toho, kam až může jít. Quincy před ním dolétl na zem a nadhodil: Končíte kapitáne! zněl naštvaně, ale možná to bylo tím, že měl na těle popáleniny celkem vysokého stupně. Zamířil na Yoshira a vystřelil. Do prostoru vystříkla krev... a v sutinách zůstalo prostřelené haori.
Robert se otočil a pistolí zastavil Yoshirův kop. Když odlétal dozadu, ještě dvakrát vystřelil. První kulce mířené na hlavu se Yoshiro vyhnul. Koneckonců, bylo by trapné nechat si vystřelit oko. Na druhou stranu druhá kulka byla ta, kterou chtěl Quincy skutečně trefit. Ta zasáhla achilovku.
Do hajzlu! pomyslel si Yoshiro, když doskočil o kus dál a podlomila se mu noha. Bez rukou by to ještě dát mohl. Ale s jednou nohou by porážka tohohle Quincyho mohla být nemožná. A Yoshiro to věděl. Jsem jedním z nejstarších Sternritter. prohlásil okřídlený muž, který došlápl za ním. Zabil jsem víc shinigami, než jsi ty dokázal tímto bojem ochránit. A i těm... jsi nanejvýše koupil čas...
*****
Mask De Masculine se hrdě postavil naproti paprsku... který ho rozpůlil. Pak se ještě postavil Eshen a rozpůlil půlky na čtvrtiny. Eshen se otočil na Okitu: Jak?
Má bazuka dokáže natahovat reiatsu z okolí a pak ho vypálit. Proti svému vlastnímu reiatsu imunní nebyl. usmál se Okita. Pak ho najednou zasáhla ledová vlna, která ho na místě zamrazila. Eshen stihl jen nakročit, ale k Okitovi doskočil As Nodt.
K Eshenovým nohám doklouzaly ledové střepy. Mezi nimi se však místy leskly malé rubíny Okitovi krve. Eshen se podíval na As Nodta: Ty hajz- Eshen se pak svezl na kolena, když mu do zad narazil osten. Ten se však jen vpil do Eshenova reiatsu. Eshen zvedl hlavu. Tvůj... jed strachu na mě fungovat nemůže. zavrčel a postavil se na jedno koleno. Během toho se podíval na Okitu. Byl v bezvědomí, ale ne mrtvý. Říkal jsi, že mě zabiješ. Říkal jsi, že mě jednou potrestáš za mé přešlapy... tak sakra přežij! pomyslel si a zvedl hlavu. Přelila se přes něj vlna mrazu, která ho odhodila dozadu.
Prozraď mi, nadhodil As Nodt během pomalé chůze k Eshenovi: jsi z těch, který se uklidňuje myšlenkou na své milované? Eshen se k odpovědi jen usmál. Vzpomněl si na Kitsune, které slíbil zmrzlinu. Představil si ji, jak se k němu otáčí a pohazuje vlasy... a ty najednou zamrzly. Kitsunina kůže začala blednout, pak fialovět a nakonec získala černou barvu popálenin mrazem, jen aby se roztříštila na milion úlomků.
Eshen zaklonil hlavu a po tvářích mu začaly stékat slzy. As Nodt se usmál. Sice mu padl kolega, ale on zde vyhrál...
*****
Lus žvýkala Genmovi koule. Cítila, jak se jí vracela síla, ale doufala, že to bude mnohem rychlejší. Yasuo za najednou křikl: Skrčit! Oba shinigami šli do podřepu a tasili. Na místech, kde byla jejich hruď blikla světla letících šípů. Byly tak rychlé, že stěna před a za nimi se rozlétla až vteřinku poté. Lus vytřeštila oči: Tohle nebyla malá hybnost. Tady nebudu očividně bojovat s nějakým Quincy pěšákem.
Pak zabodla svoji zanpakuto do země. Věděla, že její soupeř je ten typ bojovníka, který se nebojí ani přímého kontaktu. Povstaň, Misaki! Bariéra! Nanana se objevil u ní a byl okamžitě odhozen vzniklou bariérou, která mu ubrala reiatsu. Aktivace shikaie i bez vyslovení příkazu? Páni, nedivím se, že se Driscollovi nepodařilo tě zabít. S tak malým množstvím reiatsu zvládnout něco takového... dobrá práce. usmál se a vystřelil další šíp. Lus hodila parakotoul, protože věděla, že by mohl prostřelit bariéru. Co však nečekala bylo, že se bariéra rozpadla, neroztříštila či rozplynula.
Tvé techniky... ty nějakým způsoben narušuješ reiatsu, že? zeptala se Lus.
Najahkoop pozvedl obočí: Nějaká chytrá. Zástupkyně v první divizi, nemýlím-li se. No... co čekat. pak opět vyrazil do útoku. Lus věděla, že ho nesmí nechat zasáhnout tam, kde bude chtít. Nebo ideálně vůbec. Zatím nevěděla jak PŘESNĚ ty techniky fungují. A nechtěla to zkoušet na vlastní kůži.
Před Lus však skočil mladý shinigami a vyrazil Nananu z pohybu. Odprejskni! řekl a skrčil se pod jeho útok, aby do něj mohl střelit útok. Přímo do hrudi. Tam se šíp rozzářil a Yasuo jen hlesl: Slabá místa... a explodoval svým vlastním reiatsu.
To je tvá schopnost...? pousmála se Lus. Snažila se vypadat odhodlaně, ale necítila se tak. Právě se kvůli ní obětoval shinigami, jehož jméno neznala. Bylo jí to líto. Nebýt jeho, možná by již teď byla mrtvá. Co když ano? usmál se Quincy.
V tom případě nenechám oběť toho muže přijít vniveč... řekla a okolo ní začalo zářit hnědé reiatsu. I kdyby vymlácení té šachovnice z tvojí tlamy mělo být to poslední, co udělám!
*****
Amaru byl odhozen zlatým lasem mimo explozi. Nie! Ujo Razaki! zakřičela Minami.
Neřvi! okřikl ji Driscoll se smíchem. Je mrt... vý? Quincy se zarazil. Před ním stál Razaki, ze kterého se dosti kouřilo a okolo něj svítilo zelené reiatsu. Co to má znamenat?
Potřeboval jsem informace o bankaii kapitánky Ayazaki. Je silný, ale je vidět, že s ním neumíte pracovat. Ta stupnice se plní z nakradeného reiatsu a s takovouto drtivou silou jste již mohl zabít někoho z nás, pokud byste mě nalákali do správné léčky, nebo pokud byste se zaměřili na někoho z mých podřízených a mě zabavili.
K čemu ti to teď je? Jsi očividně slabší, než my! zasmál se Driscoll a vytvořil si v ruce kopí. Ten kapitán ho začal unavovat.
Razaki se usmál: Shunko! prohlásil a okolo něj začal vířit vítr o neskutečné síle. Jedno malé posílení! Nic to nezmě- začal Driscoll.
Razaki ho přerušil zvednutím ruky. Ty sis toho nevšiml, že?
Bazz-B vytáhl ruce z kapsy. Až nyní pochopil, že pravděpodobně narazili na jednoho z nejsilnějších kapitánů v Gotei 13. Ty hovado! On ještě nezapnul shikai! Stáhni s-
Žhni, Kurenai!
*****
Aki byl položen svojí podkapitánkou do suti. Nemôžem Vás niesť tak dlho. Ste moc ťažký! prohlásila a dopadla zády vedle něj. V pořádku Sawai. prohlásil Aki. Pak si jen povzdechl. Tak dlouho jsem si přál... být schopný dokázat ostatním, že mohu být skvělým kapitánem. Na něčem podstatném... nyní ta podstatná část přišla. A já zklamal. řekl a posadil se. Vypadal zklamaný.
O kus dál dopadly boty a vyletěly dvě střely z reishi. Aki vzal svoji podkapitánku a vší silou se odrazil. Budova pod nimi explodovala a zřítila se úplně. Čo robíte?! zeptala se Sawai vyděšeně.
Dělám alespoň jednu věc jakožto kapitán správně! zavrčel Aki a vší silou hodil Sawai. Použil na to téměř všechno reiatsu, které měl a Sawai díky tomu letěla daleko. Jen se podívala po Akim. Ten se za ní usmál. Dokonce i nyní... byl jeho úsměv chladný.
Sawai za ním natáhla ruku: Kapitán! zakřičela, ale do Akiho zespodu narazila další střela z Reishi.
Vypadalo to jako když okolo Akiho rozkvétá zvláštní květ. Byla v něm bílá, modrá, žlutá a oranžová... a zářil... Aki se usmál. Připomnělo mu to květinu, kterou kdysi vlastnil. Vzpomněl si na osobu, které květinu později věnoval. Doufám... že jsi v pořádku. proběhla mu hlavou poslední myšlenka, než ho plameny pozřely úplně.
*****
Firel dopadl mezi Yhwache a Raidena. Mezi nimi se vztyčila obrovská bariéra. Poté Firel zvedl ruku a začal zaříkávat: Hado #31: Shakkaho! vyřkl a z jeho prstů vylétl orb z rudých ohňů. Yhwach ho jen se smíchem přetnul vedví. Jenže dvě půlky se změnily ve vlákna, která začala Yhwache obalovat. Co-? začal.
Příliš pomalé. usmál se Firel. Techniku ukrytí jednoho kida v druhém přecijen nezvládali jen kapitán Gure a kapitán Izumi: Bakudo #99: Bankin! pronesl a do vláken, která se ucelila v jednotný obal okolo Yhwache se zabodaly jehly. Pak začal padat obrovský blok oceli z reishi. Vytrysklo všek zářivé světlo, které vlákna i kvádr rozpůlilo.
Kapitán Dakuraito, že? optal se Yhwach. Ale Vás zabít nepotřebuji. usmál se Yahwach.
Za Firelem se ozvalo zakašlání: Zastav ho... nesmí dorazit k Izanagimu. Osvobodil by Izunu... Firel kývl. Věděl, že ho čeká velmi náročný boj.
*****
Chieko se dívala na Kura. Nechtěla si to přiznat, ale již jí to došlo... došlo jí, proč se s ní Yoshiro rozloučil tak, jak se s ní rozloučil.
Nekonome-sama? Víš... pokud to bude možné, nepoužívej proti těm Quincy bankai. Máme informaci, že s ním dokáží něco udělat. Mám strach, že pokud by to bylo obrátit bankai, proti jeho uživateli, tak by na to ten tvůj mohl být... náchylný... Chvilku si myslela, že se o ni bál, nebo že šlo o to, jak vážná byla situace. Ale nyní, když se bála o Kura a o to, že se ho nezachrání. Že nebude dost silná. Vzpomněla si na další jeho slova: Největší strach by neměl mít shinigami z toho, že by nebyl dost silný, aby přežil. Ale že by nebyl dost silný, aby ochránil své blízké.
*****
Robert Accutrone se napřímil. Chybělo mu pravé oko a celou pravou stranu obličeje měl nechutně spálenou... ale splnil svůj úkol. Zabil jednoho kapitána...
Kus od něj vyhasínal poslední fialový plamínek na budově.
Ještě chviličku doutnal...
A pak zhasl...
Akkaku Naito
Akkaku Naito
Kapitán 5. divize
Kapitán 5. divize

Počet příspěvků : 1657
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 27

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru