Bleach Anime
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kapitola 10

Goto down

Kapitola 10 Empty Kapitola 10

Příspěvek pro Akkaku Naito Mon Jun 18, 2018 2:05 am

Kapitola 10: Prohra

Yhwach se usmál na kapitána páté divize. Víte kapitáne. Bohužel je časový limit, po který mohu zůstat v této dimenzi. Takže nebojte. Pro kapitána jedenácté divize si již dojít nezvládnu... ale Vám se ještě chvilku věnovat mohu. Yhwach zvedl ruku a nad ním se zhmotnil obrovský luk z čisté reishi.
Prosvit smutné srdce, Corode Difirego! usmál se Firel a klepl do země vycházkovou holí. Nemám v plánu... zde prohrát!
*****
Hikaku odrazil další vrhací nůž a jen se skrčil. Exploze ho hodila stranou a nehezky si narazil bok. Přesto se hned vyšvihl a odrazil se rukou pryč z dopadového místa dalšího projektilu. Copak? optal se Domino. Začíná vám docházet dech. Co že byste mi zopakoval, co jste řekl na začátku? Předveď pořádný boj, nebo prostě umři?
Hikaku kývl a napřímil se. Všechno ho bolelo, hlavně zjizvená pravá ruka. Ale ta ho v bojích pobolívala často. Že bych stárnul? pomyslel si nezaujatě. Pak se podíval oponentovi přímo do očí. Špatně to chápeš. Já jsem si jen připravil okolí. Jestli je tvoje technika tak efektivní, jako u některých hollow, potřebuju, aby mi z tebe neunikl ani kousek. řekl a ukázal rukou po okolí. To již bylo vyčištěné až na skálu, která pravděpodobně vedla od hory Sokyoku. Až nyní můžu začít skutečně bojovat.
Shaz Domino se zasmál. Nemáte téměř žádné reiatsu. Tak jak mě máte v plánu zabít? Quincy se tomu začal upřímně smát. Pak se zarazil. Hikaku se smál s ním. Byl to upřímný smích od srdce. Co máš v plánu, shinigami? zeptal se nedůvěřivě.
Jednu úžasnou schopnost. Dengen no ripojitori. usmál se Hikaku a jeho reiatsu začalo růst. Jeho duševní tlak nalomil skálu pod jejich nohama. Quincy pochopil, že kapitán před ním neblafoval... skutečný boj vážně začal až teď.
*****
Daiki se shunpem přemístil o pořádný kus dál a ztěžka vydechl. Pak se rozhlédl a teprve když věděl, že kolem sebe necítí žádného Quincy si dovolil padnout na zem, čímž se mu z ramen svezl omráčený Rick.
*Tady máš... dáreček! prohlásil Askin a vystřelil po Daikim černou kouli. Rick se narovnal a ušklíbl: Vypadni! zařval na Daikiho a rozsekl kouli. Daiki skočil stranou, ale exploze se nekonala. Rick jen padl k zemi. Ks...akru... zavrčel ještě a ztratil vědomí.
Daiki se znovu rozhlédl. Věděl, že ten Askin rozhodně není někdo, s kým může bojovat shinigami jejich úrovně. Tohle se nepovedlo... pomyslel si. Pak se natočil k Rickovi. Ten vypadal, že je otrávený nějakým jedem. Daiki si jen povzdechl a pokusil se odhadnout nejbezpečnější cestu ke čtvrté divizi přes bojiště.
*****
Driscoll se objevil u Razakiho. Věděl, že nyní teprve začíná ta sranda a chtěl si ji pořádně užít. Bakudo #63: Sajo Sabaku! pronesl Razaki a muže zastavily na místě řetězy ze zlaté reishi. Razaki však uměl schovávat jedno kido do druhého a tak se okolo Driscolla stihlo objevit ještě osm černých sluncí s devátým v jeho hrudi.
To je vůl! pomyslel si Bazz-B a vyrazil dopředu. Cestu mu však zastoupil Amaru: Nikam ne-
Hořící prst 4! zařval Bazz-B a z prstů mu vyšlehla obrovská ohnivá čepel, kterou porazil Amara na zem. Pak se jen napřáhl, aby bodl.
Nezapomínej na nás! ozvalo se za ním a Bazz-B se jen tak tak otočil, aby zastavil svým mečem jednu z Akiřiných katan. Ta jeho meč přesekla vpůl na jeden zásah: Tahle ženská taky zapíná shikai až teď? Co je to za lidi? vykřikl Bazz-B.
Razaki se napřáhl mečem a zpod Driscolla vytryskl proud ohně, který by byl sám o sobě dost na to, aby zabil spoustu bytostí. Razaki do něj však ještě hodil záplavu malých explozivních kuliček z reiatsu svého shikaie, jen proto, aby měl jistotu. Pak se otočil na Bazz-Beho. Jsme klan Izumi a já jsem jeho hlava. Izumi Razaki, kapitán třetí divize a bývalý hlavní kapitán.
*****
Kagami dopadl o kus dál, než kam dopadl Quincy. Kapitánko! Jeho ochrana nemůže být na celém těle najednou! zakřičel na téměř nepohyblivou kapitánku. Ta jen o kus dál kývla. Konan se nemohla moc pohybovat, ale věděla, že tento poznatek by mohl celý boj pěkně zvrátit.
Cang Du se zvedl. Nečekal, že stačení zanpakuto na svou ochranu prozradí tolik z jeho schopnosti. Nemáte naději vyhrát! zavrčel, ale to ho obklopilo hejno motýlů, kteří začali štípat a kousat. Cang Du zatnul zuby a zasmál se. Váš bankai je vrhání nezničitelných čepelí v obrovské rychlosti a váš shikai jsou... motýlci? Trochu slabé, ne? zasmál se a nakročil ke Konan.
Ta se usmála: Na rozptýlení to stačí! a z motýlů, kteří létali okolo ní se vytvořilo pět klonů, se kterými začala atakovat Canga. Ten neměl problém se bránit, ale nemohl ani útočit.
Získává čas? K čemu? přemýšlel.
*****
Lus dostala další zásah a vyletěla zády ven z nemocniční budovy. Myslela jsem si to správně. Stačí mi, aby mě nezasáhl tam, kam chce, a nemůže na mě použít svou schopnost. Ale jeho zásahy bolí i tak... Pak propadla střechou do nějakého skladu.
Nanana do toho skladu doskočil chvilku po Lus. Všude police. Quincy si povzdechl. Hrát si se mnou na schovávanou nemá smysl. pak zaslechl těžké vydechnutí a zvuk, jako by někdo dopadl na jedno koleno. Quincy se usmál a obešel dvě rady regálů, aby tam našel klečet Lus, opřenou o polici. Takhle umírá podkapitán?
Lus se usmála. Najahkoop si uvědomil, že až takhle unavená by být neměla. Lus se ušklíbla: Jsem ráda, že jsi mé bakudo neprohlédl. usmála se a už jí došlo reiatsu na držení bakuda číslo 26- Kyokko. Ale to nebyl důvod jejího vyčerpání. Důvod byl ten, že za zbytek svého reiatsu ukrývala za bakudo znovu a znovu se aktivující levitující elektrické koule. Leť. řekla jen Lus. Její oponent podcenil přípravu. A také to, že možná není jediný na bojišti, který umí pracovat s oponentovým reiatsu.
Do Quincyho začaly létat kuličky znovu a znovu. Byly jich desetitisíce. Některé jen napuchly sval. Některé přetrhly nějaký kus svalu či roztrhly žílu nebo tepnu. Každá jednotlivá kulička by neznamenala nic.
Lus se dívala na zem. Neměla sílu zvedat hlavu. Viděla však jak se k ní po zemi začal blížit jeden z mnoha potůčků krve. Doufám... že jsi byl čistokrevný. nadhodila k oponentovi a pousmála se nad svým vtipem. Ta krev ji pak začala tmavnout před očima. Chvilku si myslela, že se něco děje. Začala panikařit. Pak si uvědomila, že je to jen vysílením a s klidem upadla do bezvědomí, kde ji o chvilku později našel Tenma, společně s mrtvým Quincy.
*****
Giselle držela Kura za hřbet a suše nadhodila: Tak co? Půjdeme každá svou cestou? Nebo chceš o malého Uhlíka přijít?
Jmenuje se Kuro. nadhodila Chieko. Měla strach. Jednak že nebude dost silná, aby kohokoliv zachránila a pak taky, že nebude schopná vidět znovu svého kapitána. Ten je určitě v pořádku... pomyslela si. Pak zabodla bílou katanu do podlahy a zašeptala: Tenshi no hikari.
Obklopilo je bílé světlo a Quincy zažala být léčená. Co to? To je nějaký trik? Nebo se tím snažíš vyléčit svoji kočku? Já jen, že jí můžu prasknout pak žebra znova a už napoprvé jsi se tvářila, že to s tebou sekne. usmála se Quincy. Chieko na to nijak nereagovala. Doufala, že ví, co dělá. Její shikai byl od té doby, co měla bankai mnohem a mnohem silnější. Věděla, že to zvládne.
*****
Izanagi poklekl a povzdechl si. Nedokázal jsem to.
Na zemi ležela jeho žačka, která byla obrovskou silou hozena skrz pole shurikenů a pak na ni další sprška dopadla. Izanagi ji opřel o zeď a naklonil se před ní. Omlouvám se... Ryuichi Mei...
Pak se podíval na svoji kopii, které rozdrtil hlavu. Doufal, že ji hodí proti záplavě shurikenů. To by byl dost rychlý, aby ji chytil. Když byla hozena dozadu, tak by to ale nezvládl a ještě by se nechal zabít sám. Zabila Mei jeho hloupost... nebo moje arogance? pomyslel si Izanagi znovu smutně.
Pak se podíval směrem, kde to vypadalo na obrovský ohňostroj a vyrazil tam. Cítil tam zbytek Raidenova reiatsu a ještě reiatsu Firela a dvou jiných lidí. Nedokázal by lokalizovat to Raidenovo přesně, ale protože minimálně dvě jiná reiatsu vytvářely okem viditelné exploze, neobtěžoval se tím. Věděl, že Raiden od nich nebude daleko.
*****
Kitsune si povzdechla. Věděla, že je nahraná a tak jen stála a bránila se svému oponentovy s občasnými pokusy o protiútok. S touto schopností je můj protivník na koni. Musím čekat, až udělá chybu a neudělat ji sama.
Ryuuken! pronesl mezitím Tsu a začal útočit na robota. Ten se zastavil a nastavil do shinigamiho útoků ruku.
Nemyslíš si, že to bude fungovat. Že ne? nadhodil quincy. Jeho ruka zastavila tři údery, pod tím třetím se ale lehce otřásla: Cože? zarazil se.
Tsu věděl, že musí nasbírat trochu víc úderů, aby to bylo efektivní, ale přesto rychle seknul a zařval: Seikatsu no Roshou! a sekl vší silou, dokud měl combo countery na Ryuukenu. Sek napraskl brnění i ruku pod ním.
Robot mávl rukou a odhodil Tsua od sebe. Pak mu do zad sekla katana, která neprotla nic. BG-9 se otočil. Copak jsi maličká?
Yami Amagasa. usmála se dívka s katanou stále opřenou o Quincyho brnění z kapitánčina bankaie. Zármutek. pronesla. Quincy se otřásl. Právě viděl hrozné věci. A na chvilku nevnímal. Toho využila Ama, aby shunpem skočila do mlhy.
Tam! vypískla a ukázala směr. Kitsune se usmála a vyrazila.
BG-9 otočil hlavu do strany a dostal ránu kolenem přímo do masky. Kazeryudan! pronesla Kitsune a dala rychlou ránu pěstí shora na robotickou hlavu. Ta praskla a rozbila se. Následovala masivní větrná exploze reiatsu.
*****
Yhwach se usmál. Blut vene anhaben! prohlásil a odrazil další kido. Pak se jen otočil: Prosím? nadhodil.
Máme posledních pár chvil, Vaše Veličenstvo. Měli bychom se okamžitě vrátit do Silbernu.
Firel se přikrčil: Doufám, že si nemyslíte, že vás nechám odejít.
Yhwach se usmál: Až se uvidíme příště, možná budeš mít možnost mě zabít, ale podívej se na sebe nyní. Ber to jako šanci. zasmál se posměšně Yhwach a za ním se zvedl stín.
Ne... zachrčel Raiden, ale Firel si přidřepl a položil mu ruku na hruď.
Nech ho jít... příští střet dopadne lépe.
*****
Bazz-B dopadl zády na střechu. Ušklíbl se: Hořící dupnutí! křikl a vykopl se nohama, aby na ně doskočil. To se podařilo a ohněm zahodil všechny tři shninigami, kteří na něj vylétli. Sám se propadl protavenými třemi patry, jen aby se pod ním dole otevřel stín. Pěkné... příště se musím zaměřit na toho skrčka, co vtipně mluví. Ta je nějak posiluje na dálku...
*****
Hikakův drak již jen pálil svým reiatsu zbytky jeho oponenta. To nebyl zajímavý boj... pomyslel si kapitán osmé divize. Pak se ale přes některé kousky začala převalovat temnota. Takhle se stahují. Nesmím dopustit, aby prchl i jeden kousek. řekl sám sobě vduchu a nechal celého svého draka explodovat do stínového portálu.
*****
Askin si popíjel čaj a dalekohledem sledoval prchajícího Daikiho. Měl v plánu ho ještě chvilku sledovat, ale pak se okolo něj začaly zvedat stíny. To už? Sakra... měl bych odkopnout tu čajovou soupravu, nebo bude zas se mnou problém, že jsem se flákal.
*****
Cang dopadl na kolena. Byl otrávený nějakým jedem. To je tvůj shikai...? zeptal se omámeně. Konan kývla a přišla ho setnout katanou. Cang však spadl dopředu a ponořil se do svého vlastního stínu. Vlastně okamžitě zmizel.
Co to bylo? optal se o kus dál vyčerpaný Kagami.
Jejich přenos. Utekli. nadhodila Konan. Ale vrátí se.
*****
Za Giselle se začaly pohybovat stíny. Přesně v ten okamžik Chieko zintenzivnila své reiatsu. Stín nebyl dost velký, aby se zhmotnil a Quincy vyděšeně vytřeštila oči. Věděla, že má jen jednu možnost: ZAB JI! vykřikla na Kura a pustila ho. Ten však dopadl na tlapky a skočil Chieko na rameno.
Nevěřila bys, co všechno dokáže vyléčit. usmál se Kuro. Chieko pak navzdory svému přesvědčení probodla dívce před sebou srdce. Její bakudo se rozpadlo a technika bílé katany skončila. Stín se však pohnul znovu a Quincy vzal. K čemu jim bude mrtvola? pomyslela si Chieko.
*****
Izanagi doskočil k Raidenovi a Firelovi ve chvíli, kdy se stínová brána zavřela. Prohráli jsme? zeptal se bez okolků Izanagi.
Raiden zakroutil hlavou: Prohrajeme, když zabijí tebe. Chtějí Izunu.
Izanagi jen lehce kývl a nadhodil: O mě se bát nemusíte. Tohle byl zkušební útok. Nic víc. Na další musíme být připraveni lépe. pak se smutně rozhlédl po Seireitei. To on se považoval za ochránce míru, který tenkrát vybojovali. A přeci...
Nyní leželo Seireitei znovu téměř popelem. Mladý život, který mu byl svěřen se již nikdy nevrátí k rodičům a ani si nedali poslední sbohem, protože se rozhodl Mei nenapomenout na toto téma. My jsme neprohráli. Já ano...
Akkaku Naito
Akkaku Naito
Kapitán 5. divize
Kapitán 5. divize

Počet příspěvků : 1657
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 27

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru