Bleach Anime
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kapitola 1

Goto down

Kapitola 1 Empty Kapitola 1

Příspěvek pro Akkaku Naito Thu Jun 14, 2018 3:10 pm

Kapitola 1: Začátek války

Nad Karakurou se otevřel Senkaimon.
Tak jsme tady. Náš cíl je jednoduchý. Najít skupinu velice silných hollow a zastavit je. Jakožto velitel této mise chci jen doporučit, abyste posílali hlášení, zpozorujete-li hollow. Nebojujte sami. Budou silní. řekl muž, který vyšel první. Měl nevýrazný tmavě hnědý účes a modré oči.
Dívka, která vyšla za ním si jen potáhla z cigarety a nadhodila: Zajisté, Tsu-san! V jejím hlase byl pokus o hrané nadšení. Povedený nebyl a ona sama to věděla, tak si jen urovnala jeden ze svých delších culíků a znovu potáhla.
Yami-sama. Prosím, berte to jako zodpovědnou práci. pronesl vážně bělovlasý muž s páskou přes oči, který vyšel vedle Amagasy. Byl to jediný člen jiné divize, než druhé, konkrétně byl členem jedenáctky. Měl pásku přes oči a to jednoduše z toho důvodu, že byl slepý.
Yasuo, Amo? Rozdělte se. Víme, že zde těch hollow bude hodně, tak dělejte, co bude ve vašich silách. Pak Tsu sám vyrazil. Někteří z těch hollow budou stejně silní jako vy, Utsukushi-san. A můžeme s vámi nyní poslat jen dva slabší shinigami. Buďte proto velmi opatrní. zazněl mu v hlavě hlas jeho kapitánky. Tsu doskočil na jednu střechu a začal se soustředit na hledání reiatsu a přesně v tom okamžiku z poza rohu vylezli dva hollow.
No, vás jsem našel rychle. ušklíbl se Tsu a zkontroloval jejich hladiny reiatsu. Oba minimálně stejně silní, jako Tsu. Tak tady budu potřebovat asistenci! blesklo mu jen hlavou a začal shunpovat směrem, kde tušil reiatsu Amy a Yasua. Jednoho má...m. Tsu se zastavil na střeše a pochopil, že je v obrovské hromadě kaše a ta už bude jen houstnout... 
Jeden hollow zrovna zvedal poloomráčenou Amu ze země. Moc mu to nešlo, protože ta kolem sebe instinktivně máchala mečem. Táhni ode mě, ty zrůdo! řvala u toho.
Yasuo stál o kus dál, okolo něj se míhaly čepele, ale on sám se opíral o zeď a jednou rukou si držel zkrvavený bok. Obklopovali ho dva hollow. Opět na podobném powerlevelu, jako Tsu.
Sakra... Dobrá. Ten hollow co jde po Amě se vždycky stáhne, když je zasažen tou černou čepelí. Očividně mu to přinejmenším není příjemné. Yasuo zase má okolo sebe meče, přes které ti tupí hollow nedokážou prostrčit ruku, aby je to neposekalo. Ale proč jsou tak velcí? pomyslel si a v tu chvíli mu do zad udeřil jeden z jeho pronásledovatelů. Tsua to hodilo o ocelové zábradlí naproti a rozostřilo mu to pohled. Jeho zanpakuto odlétlo několik metrů jiným směrem. Ne! Tsu shunpem prokličkoval pro své zanpakuto a chytil ho. HOGO! zařval a okolo se rozjela celkem slušná dávka ohnivého reiatsu. S hollow to téměř ani nehlo.
Hado #4: Byakurai! ozval se Amin hlas a vystřelila hado po jednom hollow, který atakoval Yasua. Yasuo se usmál. Tanec první - Mitogana ha! zařval a začal s příšerami tančit. Ty aby se vyhly čepelím, tak se pohybovali s ním a Yasuo je takto dostal k tomu, který atakoval Amu. Tsu sám shunpem skočil také k němu a za ním běželi jeho pronásledovatelé. Yasuo! Ama!
Yasuo jen kývl a shunpem vyskočil z tance a s Amou v náručí vyletěl z chumlu hollow, kteří se zrovna srazili. Tsu sám vyskočil nad ně a zařval z plných plic: Hibana! a skočil mezi hollow jako tornádo ohně...
Hollow se napřimili. Mezi nimi blikla záře pětkrát vystřeleného cera a bylo po všem. Tsu ležel s popáleninami velmi vysokého stupně. Ama byla již v kompletním bezvědomí. Yasuo se nadechl a zařval. Jeho reiatsu začalo stoupat... Jsou lehce zranění a bojí se zásahu čepelí. Pokud je zvládnu utančit všechny...
Tenken- Tenkyū no shiroi~tō! ozval se najednou hlas kus za ním. Zpod každého jednotlivého hollow explodoval sloup bíle zářící energie. Yasuo se zaraženě otočil a zeptal se: Co to?!
Muž za ním se usmál: Jmenuji se Nakamura Minato. A jsem velitel operací druhé divize ve Světě lidí. Yasuo si oddechl, když se dozvěděl, že osoba, která je zachránila, byla také shinigamim. Pak mohl spokojeně omdlít na následky krvácení.
*****
Tsu otevřel oči. Byl společně se svými dvěma pomocníky v prázdné místnosti s neznámou osobou, která měla na sobě ninja oblečení a šedou bundu. O kus dál ležel deaktivovaný gigai této osoby, který napovídal, že to bude shinigami.
Vy jste? zeptal se Tsu.
Nakamura Minato. Člen druhé divize a velitel misí druhé divize ve Světě lidí. Vy jste Utsukushi Tsu, že? optal se Minato s lehkým úsměvem. Tsu jen kývl a tak Minato pokračoval: Dostal jsem hlášení, že do Karakury dorazí tým shinigami a že možná nebude stačit na svoji misi. Byl jsem vaše záloha a jsem upřímně za vás rád. Ti hollow byli silnější, než zpráva napovídala.
Ama, která již byla vzhůru také nadhodila: O Vás mi vyprávěl Rick-san. Prý jste byl jeho rival, když se tenkrát dělaly podkapitánské zkoušky.
Minato se usmál a odvětil: Ano, správně. A Rick tenkrát uspěl jen proto, aby pak tady zpackal, co se dá. Jak se vůbec ten prevít má? Už si zasloužil zpátky místo podkapitána? Minato neměl Ricka zrovna dvakrát v lásce, ale necítil vůči němu žádnou zášť. Ostatně proč taky.
Je nyní na nějaké misi v Rukongaii. Říkal mi, že se mu již podařilo částečně si usmířit Hoshi-taicho, ale prý se asi na post podkapitána nikdy nevrátí. odvětila smutně Ama.
*****
Ricku! Také na vyšetřovací akci? ozvalo se zavolání za běžícím pankáčem. Ten se jen za běhu otočil. Hlas zelenovlasého kolegy by poznal na několik kilometrů: Samozřejmě, Daiki. Jestli teda myslíš vyšetřování mizících lidí v Rukongai. Protože jestli ty jsi moje podpora, tak mám trochu strach. Tebe bych neposlal vyšetřovat ani zmizení sladké rolky.
*****
Dobře... takže jsme sem přišli s tím, že zmizeli nějací obyvatelé Rukongaie. PROČ nikdo neřekl, že nějací jsou VŠICHNI z téhle vesnice? zamyslel se Rick a rozhlížel se po okolí. 
Nebuď hned tak zpruzelý. nadhodil Daiki. Tohle je vlastně další stopa. Nebyl to jednorázový incident, ale postupný proces.
A já mám další stopu... ozval se další hlas o kus dál. Všichni se tam otočili, aby viděli Tenmu, dalšího člena důstojnického sboru vycházet ze stínu. Ale nebude se vám to moc líbit.
Třetí a čtvrtý důstojník druhé divize se společně s Rickem nějakou chvilku dívali na hromadu otisků nohou. Dobře, všihni došli sem a pak... zmizeli? optal se Rick zmateně. Daiki s Tenmou zakroutili hlavou. Pokud šlo o boj, nebo rozbor nějakého umění, byl Rick nedocenitelný. Ale v těchto případech byl spíš pro zasmání.
Ne, Ricku. Něco je pravděpodobně přeneslo. Někteří jsou bos, někteří ne... to znamená, že někteří možná měli čas. Připravit se na odchod a tak. pak se Tenma zamyslel a dodal. Vypadá to skoro, jako by sem někteří členi vesnice dovedli jiné.
Co to znamená? zeptal se Rick.
Na to právě musíme přijít, kohoute! zasmál se mu Daiki a rozhlédl se okolo.
*****
Yasuo se mezitím optal: Nebyl jste náhodou jeden z těch, kteří přišli tenkrát zachránit Seireitei ze Světa lidí? Tenkrát, když zaútočil ten Quincy bůh? Yasuo byl od tohoto útoku slepý, ale reiatsu, která přišli na bojiště si pamatoval. Ostatně tato vzpomínka bezmoci ho honila několik let.
Správně... Minatův úsměv lehce poklesl: Ale nemyslím si, že bych byl nějak extrémně užitečný.
Quincy bůh? Ten je jen jeden a ta socha ve vašem městě to není! ozval se najednou hlas za Minatem. Všichni se tam s trhnutím otočili. Ah, kde je mé vychování. Jmenuji se Ivan. Ivan Azgiaro.
Blonďatý ninja se ušklíbl na červenovlasého muže s fragmentem hollow masky na levé horní části obličeje: Je mi jedno, kdo jsi. Ale slez z mého gigaie.
Odmítám si nechat rozkazovat od shinig- Ivanův proslov byl zakončen kopem do ústo od Minata, který ho poslal letecky rovnou skrz stěnu.
Jdu ho vyřídit. pronesl odhodlaně blonďák: Vy se vraťte do Soul Society a dejte zprávu, že z nějakého důvodu jsou opět aktivní hollow, kteří vypadají jako zasažení trhlinami. Starší shinigami budou vědět. pak sám vyrazil co nejrychleji za neznámým arrancarem.
Jeho uniforma vypadá... zamyslel se Minato, letíc za Ivanem: Jako... quincy uniforma...
*****
Toto je hlášení z misí druhé divize. Zde je hláše- gah! hlas muže, který přeříkával Raidenovi hlášení divizí se zvláštně zadrhl a Vrchní kapitán se v okamžiku otočil, aby viděl několik osob v bílých pláštích a černými maskami.
Co má tohle sakra znamenat? zavrčel Raiden s pohledem na shinigamiho s proseklým hrdlem.
Odpovědí mu byla slova nejvyššího ze skupiny bílopláštníků: Vrchní kapitán Yamamoto? Čekali jsme vás... staršího.
Shigekuni Genryuusai Yamamoto? Tak to jste o pár let zaspali hoši. Dokonce ani já už nevím, před jakou dobou Vrchní kapitán Yamamoto žil.
Muž naproti němu se zamyslel: Nevadí... tím lépe. Přišli jsme vyhlásit válku Gotei 13.
Akkaku Naito
Akkaku Naito
Kapitán 5. divize
Kapitán 5. divize

Počet příspěvků : 1657
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 27

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru