Bleach Anime
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bíla stuha:Nova naděje

Goto down

Mam pokročovat

Bíla stuha:Nova naděje Vote_lcap63%Bíla stuha:Nova naděje Vote_rcap 63% 
[ 5 ]
Bíla stuha:Nova naděje Vote_lcap37%Bíla stuha:Nova naděje Vote_rcap 37% 
[ 3 ]
 
Celkem hlasů : 8
 
 
Poll closed

Bíla stuha:Nova naděje Empty Bíla stuha:Nova naděje

Příspěvek pro Janus Fri Dec 10, 2010 9:57 am

Nova naděje
Bíla stuha:Nova naděje Bleach_note_by_chupachup
za připadne dramatické nebo stylistické chyby se předem omlouvám
Uvod


S odstupem několika sekund zmizí nepřátelé v mlhavém závoji. Meč mu vypadne ze zesláblých rukou a ihned v zápětí je následován svým majitelem. Tvrdý dopad na betonovou cestu způsobí, že mu hlavou projede další, tentokrát tupá, bolest. Obraz se stává čím dál rozmazanější, když tu najednou jej někdo nebo něco popadne a přetočí. Chvíli mu trvá, než se jeho zbídačené tělo dokáže soustředit na černý rozmazaný obrys a zaostřit na něj a vidí, Lili.
Jde vidět, že se musí ovládat, aby se nerozbrečela a současně, aby ho nezačala mlátit a nadávat mu jak nezodpovědný je, avšak téměř okamžitě se pustí do léčení zranění. „Vyléčím vás a pomohu vám odsud. Čtvrtá divize vás už dá do pořádku.“ I přes svá slova vypadá nejistě, když postřehne, že zranění jsou vážná a její lékařské schopnosti takhle narychlo nic nesvedou. Light na ní pohlédne. „Lili na něj zmateně koukne. „Light na ni promluví. „Běžte a zachraňte životy! To je rozkaz!". Položí jej na zem a rozběhne se pryč. V tu samou chvíli se zezadu ozvou hlasy několika útočníků.
„Heeej, Mune. Koukej na tu šťabajznu.“ Druhý hlas mu odpoví. „Ta je co! Blondýnky mě vždy nesmírně vzrušovaly.“ V Lightovi se vzedme pocit absolutní bezmoci…vidí, jak se jeden z mužů, konkrétně modra šmouha přistoupí k ženě. Přitom se úchylně směje. Lili, neboli žluta šmouha, se pokouší bránit, a jak ji pak modra skvrna udeří, až Lili, upadne na zem.
Light potichu zavrčí: „Ty..ty..ty zmije…táhni od ní pryč.“ Ale jeho hlas je slabý stejně jako jeho bezvládné umírající tělo. Na chvíli se mu podaří zaostřit a vidí, jak jí to zvíře táhne za vlasy mezi ostatní kumpány. Ten se pak k dívce skloní a s nesmírnou škodolibostí jí řekne. „Tak měla by ses holka připravit, jelikož teď si s tebou pohrajeme! Budeš kvičet jak prase a žadonit, abychom tě konečně zabili. Ukážeme ti, jak vypadá opravdová bolest a ponížení.“ Smích, který se mu vydere z hrdla je nelidsky zlý. „Ale měla bys cítit úctu. Takovou práci jakou si dáme při znásilňování tebe jsme si ještě s nikým nedali.“
I když se žena snaží bránit a rozdává kopance, škrábance a kousance na všechny strany, jde poznat, že síla z jejích rozhánějících se paží a kopajících nohou pomalu vyprchává. Jeho tělem projede nepopsatelná vlna vzteku. „Lili…já jim to nedovolím. Lili..já…já." Vztek dosáhne nejvyššího stupně, když muž s Lili mrští o zem a vykřikne. „Budeš se ještě divit ty malá shinigamijská couro, co s tebou dokážem. “ Po čemž se sehne a začne hledat, kde se rozdělává shihakusho.
„Lili!!!!!“ Zasténá… „Nedovolím jim…svině…Svině…ZABIJU VÁS VY SVINĚ!“ V tu chvíli cítí jak se mu z končetin i do celého těla ztrácí síla…vše se rozplyne v bílé, tiché a nekonečné prázdno.

Je krásný slunečný den. Lightovi má tvář nastavenou k slunci a užívá si hřejivých paprsků. Teplý jižní vánek, jenž se mu hraje s vlasy, mu připomene čas. Rozhlédne se po okolí. „Je tu takové ticho…“ Pronese k sobě. „Nemám z toho dobrý pocit…“ Pohlédne do dálky na ztichlé Soul Society. Většina kapitánů i pod kapitány odešly na misi. „Přestaly chodit hlášení. Pomalu se vydá ke svým kasárnám.

Kapitala První :Velké tajmství

Pochvíli slyším divný hlas, který ke mně promlouvá divná slova. Ale čím jsem byl, bliž ke SS tak my začínají dávat smysl. Hned jsem si uvědomil, že to je hlas mépod kapitánky Lili, která na mě řve "kůrva drát teď to přece tady nezabalíš Lighte?" Začíná se kolem mě svět hroutit, až úplně zmizí a já se pomalu probouzím na chladné zemi. Otvírám oči a vidím temnou postavu celou od krve. Pochvíli nabyla podoby LiLi a v ruce svírá divné zanpakuto , které jsem u nínikdy neviděl. Hned se sehnula k mé hlavě. A do ucha my zašeptá " už jsem se bála, že jste to už vzdal" a vrátí se ji do tváře zase radost. Když jsem se podíval za Lili. Vyděl, jsem masakr. Mrtvoly nepřátel se válely kolen nás. Jeden se ještě trochu hýbal. Když si ho LiLi v šimla tak k němu namířila ruce a hlasitě promluvila "Hadó 87 černá rosa" z ruky ji vyšlehl černýblesk, který mu prošel tělem. Když záblesk ustal, tak tělo se mu začalorozpadat za živa. Od místa kde jim prošel blesk. Nemohl jsem uvěřit tomu, že má Lili. Zabila jen tak. Bez jaké hokoliv zaváhání tak silného nepřítele a ještě ktomu použila divnou techniku. Hned jsem na Lili promluvil: "Co to doprdele bylo Lili?!!!" Lili se ke mně otočila chladným hlasem promluvila:"to to jste nikdy nemněl vidět kapitáne ale, když už se to stalo, tak vam odpovím na všechny otázky, co budete mít."Lili kdo si?" Abyste kapitáne, pochopil můj život. Musíme se vrátit na začátek mého života.


Když jsem se mněla narodit, tak má matka uprchla ze společenství duší. Matka nemohla přiznat, že je v jiném stavu. Kdy by to někdo zjistil tak by ji hrozila smrt. O mém příchodu na svět věděly asi dva, možná tři, když budu počítat kočku.Mou matku ten porod vyčerpal tak že se zní, stal jen člověk. První léta mého života jsem prožila jako úplně obyčejný človíček ale, když jsem začala choditdo školy. Tak jsem se poprvé setkala z nejlepší kamarádkou Nell Kisuke . Matka zrovna nebyla nadšena z našeho přátelství. Když byl druhy den školy. Na ulici jsme našli kočku a já jsem ji dotáhla dom. Matku málem omývaly, když tu kočku uviděla. Hned ji vyhodila na ulici a zakázala my s Nell kamarádit. Já jsem ji neposlechla, protože její bracha měl, krámek zlevním cukrovím. A byla s ním vždycky sranda. Když to matka zjistila tak mně každý den vyzvedávala ze školy.Za par dni jsme se přestěhovali na druhou stranu města. Během školních let jsme o to víc dělali lumpárny. Když během naší lumpárny jsme přeskočily školníka. Pochopila jsem, že nejsme obyčejné, protože školní měl přes 2 metry. To byl můj první projev duševní síly co si pomatuji. Šly léta a já jsem se stávala rychlejší a silnější. Když my bylo asi 15, tak jsem jednou omylem zrazila matku na koberec svým duševním tlakem. Pochopila, že to je už nezvladatelné. Tak my pověděla pravdu otom, kdo jsem a odkud jsme přišli do lidského světa. Za par dni jsem začalaspolečně z Nell trénovat. Během let jsem setkala se všemi legendami lidského světa. Když my bylo dvacet dva, tak jsme z Nell udělali největší lumpárnu zevšech. Otevřeli jsme si bránu do světa Arankarů. Tam jsme strávily tři měsícenež nás ostatní mašli. Když nás vrátily do lidského světa. Tak za par dni jsem utekla do společenství duši. Kde jsem se přihlásila na akademii. Odtud to už znáte,kapitáne Lighte.
Stale si my neodpověděla. Lili nato kdo si? Cosi neposlouchal Lighte můj příběh. To ano ale stale nezmam tvé jméno. Počkejte, něco nás sleduje. Zůstaňte tady, já se zatím vydám. "Jako bych tě teď mohl zastavit Lili." Lili se vydala bleskovým krokem za tím, co je sledovalo. Sledovala to přes dva distrikty, než to dohnala až na jedné lesní cestě. Stala přední postava cele zahalena vplášti. Postava promluvila stale to vypravíš Nell..........


Naposledy upravil Janus dne Fri Dec 10, 2010 9:19 pm, celkově upraveno 9 krát
Janus
Janus

Počet příspěvků : 20
Datum registrace : 07. 01. 10
Věk : 36
Bydliště : UH

Návrat nahoru Goto down

Bíla stuha:Nova naděje Empty Re: Bíla stuha:Nova naděje

Příspěvek pro Janus Sun Dec 12, 2010 12:00 am

Kapitola druhá: Svobodna duše
Bíla stuha:Nova naděje Bleach____rukia_by_adoration


.....takové nesmysly. "Co tady vůbec sakra děláš?" Někdo tě musí přece zkontrolovat Nell. Podrážděně mu odpoví: "Mě už kontrolovat nemusíš Sargerasy a mé jméno je Lili. Nell si už neříkám hodně dlouho."Dobra Lili, jak chceš. Jak ses dostal vůbec do společenství duší? Brány jsou dobře hlídány. Sama jsem tam zdvojnásobila hlídky. Dost velký znuděním v hlase ji odpověděl: "ani jsem si nevšiml."Aby ti mohl odpovědět na tvou první otázku. Nesměla bys byt věrní pejskem senátu. Já nejsem pejsek co si teda ty??? Naproste hovno. Ty na rozdíl ode mě prožiješ svůj život ve strachu, že se on vrátí. Já nemá čas na takové filozofické debaty tak se měj. Já už musím padat a zmizí bleskovým krokem zpátky do hustého lesa. Lili se za ním vydala. Ale po chvilce si uvědomila, že už Sargerase dávno nesleduje. Tak se na moment zamyslela, co tady asi chce a proč zrovna teď, kdy je na nohách téměř všichni členové gard senátu.

Z myšlenky ji vyrušil známy duševní tlak. Kapitána deváté divize Rivena, který se hrozně rychlé začal třást. Tak se k němu vydala. Když se předním objevila. Zrovna uprostřed obrovského útoků povstalců ze šestého distriktu. Kapitán Riven z radosti v hlase: "tebe nám jsem seslalo samo nebe Lili. Lili, nečeká na další slova Kapitána Rivena. A v rychlosti vyhrkne, můžete postrádat jednoho léčitele Kapitán Light je vážně zraněny u velkého památníku. Kapitán pokynul hlavou na jednoho ze svých můžu, který hned zmizel.

Mezi tím někde ve společenstvu vyslechla stara žena divní rozhovor mezi mužem a dívkou. Muž oslovi dívku "Kam dopadlo světlo?" Dívka mu odpoví: "Jídlo bylo drsné na tu to roční dobu."Muž nato:ani jsem se neposadil na vodu. Dívka: desátého dubna padali vlasy ze stromu a skončilo to až pátého ledna. Po těchto slovech se rozešli. Stara žena z toho byla cela jelen. O čem se to sakra bavily.

Zpátky na bojišti. Kapitáne Rivene jste připraven? Zeptala se Lili trochu nejistého Rivena, který byl kapitánem ani ne tři dny. Tak se Lili postavila do čela deváté divize místo Rivena. Poprvé se zhluboka nadechla. Veškerou silo svého hlasu zařvala: "Bankai!!!!!!!!" a vrhla se do bitevy. Jedním zásahem skosila, přes 15 můžu. Pak vydechla. Nadechla se po druhé a napřímila ruku: "Hado 90 kurohitsugi" téměř celo povstaleckou armádu pohltil černý čtverec a když zmizel všichni, kteří uvízli ve čtverci. Byly mrtví a jejich těla se jen zhrotila na zem a pak Lili, vydechla. Pohledla na Rivena a promluvila: "to už zvládneš je pobit sám. Zapjetí dorazil posel ze špatnými zprávami.

Kapitáne a pod kapitánko, nesu zlé zprávy. Tak už mluv. Sakra rázně ho okřiknula, Lili. Někdo se probil do vězení až do nejnižšího patra a někoho z tan osvobodil. Lili chytla posla pod krkem a začala, sním třas "Koho to osvobodily?" Vyděšeni posel lapal po dechu a vydalo, znej:" to se ještě neví, protože vězeni už nestojí. Pod kapitánko" To ne!!!! a mrštila poslem o zem. Hned se vydala za svým kapitánem, co ji sily stačily ani se nerozloučila z Rivenem.
pokračovaní příště :3divis:
Janus
Janus

Počet příspěvků : 20
Datum registrace : 07. 01. 10
Věk : 36
Bydliště : UH

Návrat nahoru Goto down

Bíla stuha:Nova naděje Empty Kapitola 3

Příspěvek pro Janus Sat Jan 05, 2013 7:32 pm

Kapitola Tři: Dvě Tváře jedné duše  
Bíla stuha:Nova naděje __kon_outfit___by_chibikate-d4bccot

O několik hodin později po zničení vězeni na tajném zasedání. Promluvil muž sedící v čele stolu. Jsme už tu všichni? Jak vidím tak ano. Protože se musíme zabývat velice důležitými problémy posledních dní. První je na řadě kapitán Riven. Riven se chopil slova." Jak už všichni víte tak jsem odrazil útok povstalců ze šestého distriktu. Prozatím to vypadá, že jsme jim zasadili velkou ránu a bude od nich par týdnu pokoj.  Riven skončil svou krátký příspěvek. Muž z čela stolu: "chce někdo, něco dodat ke zprávě Kapitána Rivena?" Ozvala se kapitánka Yuzu sedící po levici od Rivena na židli. "Ráda bych pogratulovala kapitánovi Rivenovy že zvládl tak těžkou bojovou techniku jako je Hado 90" Riven pohledné směrem k místu kde si sedával kapitán Light. Dnes tam není, protože je velice vážně zraněn. Ve stejné chvilce mu projela nepříjemná vzpomínka na rozhovor, který se udal před malou chvilkou …

"Rivene počkej na mě." Vola na něj známý hlas pod kapitánky Lili. Tak se ji zeptá co je? Lili na něj pohledné a přímo se ho zeptá, zda chce ve své správě o bojích s šestým distriktem zmínit její jméno. On ji odpověděl, že ano. Po té to odpovědi se málem neudržel na nohách neb celou chodbu zasáhl obrovsky příval duševního tlaku. Po chvilce zmizel. Lili omluvným tonem: Promiň Rivene že jsem se neudržela. Ale tvá odpověď mě moc nepotěšila. Proč? Přece jsi to zvládla úplně sama. Porazit celo armádu ze šestého distriktu. Smutně si povzdechla, Lily: To je pravda ale ostatní to nesmí vědět, co umím. Vyvolalo bito příliš moc otázek. Na které se my zrovna nechtějí odpovídat. Už to za chvíli začne Rivena pamatuj: Já jsem tam nebyla!!!!
…. Děkuji, kapitánko Yuzu.  Muž z čela stolu tak budeme pokračovat. Další na řadě je bývali Kapitán vězení Amagaij. Amagaji se zadíval na Muže z čela stolu. Co mam řeknete k svému selhaní. Nemam k tomu, co bych řekl. Nepřátelé byli na nás dobře připravení. To vaše selhaný neomlouvá. Když bych vás mohl uvěznit. Tak bych to s radostí udělal, ale tím že jste dovolil, aby někdo tak snadno zničil vězení tak vás nemam kam umístit. Klid té se my z oči Amagaji.
Teď dávám prostor na volnou diskuzi, jak to budeme, řešit. Ozve se muž sedící u stolu úplně vzadu. Proč by to měl já sakra řešit. Zvedne se od stolu a odejde. Po jeho odchodu v místnosti začne ostrá výměna názoru mezi přítomnými. To trvá několik minut, než muž z čela stolu hlasitě promluví: „tichóóóóó“ Jak vidím tak se na řešení dnes určitě neshodneme. Tak přistoupíme k poslednímu bodu dnešního zasedaní.

Někde ve společenství duši během tajného zasedaní.
Dívka: „pust mě už dolu“. Tady bito šlo, poví se v duchu únosce. Jak mile ji pustil dolu. Dívka mu položila jedinou otázku: „já tě znám že?“ Únosce jemně pokynul hlavou na znamení souhlasu. Nastalo hrobové ticho. Oba se na sebe dívali bez jediného slova. Pak muž udělá malí krůček k dívce a hned ji uchopil za levé rameno. Dívka se náhle ocitla v naprosto prázdném pokoji. Pak se zablesklo a pokoj se naplnil nábytkem. Než se mohla pořádně prohlédnout celý pokoj. Na jedné stěně se objevily dřevěné dveře, kterýma se do pokoje začal šířit černo-šedý dým který pochvílí se rozdělil na několik částí, které nabírali lidskou podobu. Na ni promlouvaly jazykem, který se jí zdál hodně podobní prastarému dialektu, kterým někdy mluvíval šílený bůh Aizen. Upomněla se na své dlouhé osaměle večery, které prožila na hlídkách u jeho cely. Na jeho mnoho krát omývané monology zvláště na jeden:

„Jsou chvíle, kdy se mi zdá, že i já prožil život moudrých a šlapal po cestách známějších. Snad zemřel jsem, v arogantní důvěře v sama sebe jsem před mnoha věky. V té chvíli se k nebi vznesla prosba o jedinou další šanci. Byla tak upřímná. S jasnějším světlem, které jsem vnesla smrt. Přichází tušení, že se život nevymazal bezezbytku. Zbyly rozházené střípky, mlhavé vzpomínky jako nyní. Kdy mam silný pocit. Že jsem znovu spatřil svůj cíl.“

Po té co si rozpomněla na ten starý jazyk. Jí slova stínu začaly dávat smysl. Stínu se kolem ní začaly stahovat, až ji naprosto pohltily. Za par vteřin se naprosto rozpadly. Dívka se ocitla na poušti, kde zrovna zuřila nelítostná pouštní bouře. Chtěla se zastavit, ale nešlo to jako by byla omámená. Šla stále dál a dál. Pak to uslyšela. „Všechno začíná a konči tam též. V nicotě. Přepadá mě hrůza z dlouho tajeného strachu. Přináší pocity, které byly dlouho ukryté v temnotě. Nespoutaná duše, která zná něžnost doteků, ale ne pevnost oběti. Putuje po cestě naznačenou neviditelnou rukou. Cesta vpřed je jen odleskem mé minulosti. Co mě čeká na jejím konci? Pravda, jenž nelze uniknout. Jsem zase sama.“ Přestože to byl její hlas. Ty slova nevycházeli z jejich úst. Pak se z ničeho nic zastavila. Zadívala se do písku a u nohou objevila malí přívěsek. V momentu kdy se ho dotkla tak se probudila na zelené louce, kde stal její únožce.

Klidným hlasem se jí zeptal si pořádku? Ano ale jak to že si tady A… zbytek jeho jména už nevyslovila, uvědomila si, že to jméno je zakázané. Jak tě mam oslovovat? Třeba Sargeas to jméno teď používám. Jak vidím tak se ti vrátila paměť. Po tvém nedobrovolném uvěznění v propasti věku, ve které si nic nepamatuje, ale nezapomínáš na nic, co se stalo od chvíle tvého zrození do poslední vzpomínky. Je mi to lito, že si musela prožit takové muka místo mně. Jejich bezohlednost a krutost je neomluvitelná. Pak ji pomalu pohladil po vlasech, pak pravil: „už je to za tebou“. Co teď bude? Zeptala se dívka. Musíme chvíli počkat, až se otevře průchod do světa Arankaru. Proč? Přece si ho můžeme otevřít samy. Oni všechny průchody z této strany zapečetili. Musíme jen čekat na světylko ve tmě Alex.  
Janus
Janus

Počet příspěvků : 20
Datum registrace : 07. 01. 10
Věk : 36
Bydliště : UH

Návrat nahoru Goto down

Bíla stuha:Nova naděje Empty Re: Bíla stuha:Nova naděje

Příspěvek pro Janus Mon Mar 30, 2015 6:37 am

Kapitola čtiři: Volaní domu
Bíla stuha:Nova naděje 3e3d5ca39f69906b1af0724c798a4a15-d8g0bxn


O čtyři dny později na chrámové hoře  
Hrobové ticho chrámové hory, prolomily slova vyslovená do ticha.  „Vysoký muž se neschovává v nízké trávě.“ Tyto slova vyslovila osoba stojící u vchodu do velkého chrámu. V naprosté tmě po těchto slovech, splanou čtyři male plamínky modrého světla. Z ticha se tiše nese: „Řeka neříká žádné lži, ale nečestní stojící na jejím břehu je přesto slyší. Osoba stojící na prahu chrámu: „Splane blesk, prší jiskry, když mrkneš tak na okamžik nevidíš.“ Z chámu se ozvalo: „Kde je ta cesta?" Osoba na prahu odpověděla: „Duch všedního dne je cesta."Chrám se znovu zeptal: "Máme o ni usilovat, když už po ni kráčím cele léta?"Osoba na prahu odpověděla: "Usiluješ-li o ni příliš tak, už jsi ji propásl."Osoba na prahu pokračovala v odpovědi ke chrámu: "Cesta nemá nic společného s 'věděním'. Vědění je jen slepé vnímání. Nevědění je mámení. Jestliže nakonec, bez usilování, cesty dosáhneš, je jako širý prostor nebe - jasná a prázdná. Nemůžeš si to vynutit ani tím, ani oním způsobem. Proč chceš násilím určovat, co je správné a co špatné?" V tom okamžení se otevřel průchod do světa živých. Nemate moc času, brána bude brzy odhalena Sargerasi. Alex vyslovil poslední otázku. Proč nám pomáháš, kapitánko Yuzu? „Vím, že ty i on hájíte správnou věc. Odpověď na absolutní pravdu„.

Cesta propasti Dangai
Víš jaký je rozdíl mezi Shinigamim a krysou? „Alex se mírně zamysly: To opravdu nevím.“ Sargeras se pousmál: „Dobrá, vysvětlím ti teda rozdíl mezi Shinigamim a krysou: Když budeme mnohokrát po sobě krysu strkat do bludiště o čtyřech chodbách a při tom budeme do čtvrté chodby dávat sýr, naučí se krysa nakonec chodit do čtvrté chodby, aby se dostala k sýru. Shinigami se to naučí také. Chceš sýr, jdeš tedy do čtvrté chodby a tam ho máš. Velký bůh života však po čase přemístí sýr do jiné chodby. Krysa jde do čtvrté chodby. Žádný sýr ve čtvrté chodbě. Krysa vyleze ven. Zas jde do čtvrté chodby, sýr nikde. Vyleze ven. Zas do čtvrté chodby. Nic. Vyleze ven. A tak dále.Nakonec dojde k tomu, že krysa přestane zkoušet čtvrtou chodbu a hledá někde jinde. A tady se ukazuje rozdíl mezi krysou a Shinigamim: Shinigami stále lezou do čtvrté chodby. Věčně. Shinigami jsou o čtvrté chodbě přesvědčeni. Krysy nejsou přesvědčeny o ničem; zajímají se o sýr. Shinigami si však vytvářejí přesvědčení: víru ve čtvrtou chodbu. Shinigami začne velmi rychle považovat za dobré lézt do čtvrté chodby - ať už v ní je sýr, nebo není. Shinigami má raději svou pravdu než svůj sýr. Máte rady pravdu než své štěstí, a abyste sobě a ostatním dokázali, že máte pravdu, po celé roky vbíháte do čtvrtých chodeb. Vaše mozky chtějí raději mít pravdu než být šťastné. A právě proto jste už tak dlouho nedostali žádný sýr. Zapamatujte si tedy, nikdy ten sýr nezískáte, když se o to budete pokoušet tam, kde vždycky byl. Velký bůh života totiž přemisťuje sýr neustále. Ve vás je však příliš mnoho přesvědčení o příliš mnoha čtvrtých chodbách. Nikdy nebudou šťastni, když se budete pokoušet být šťastní. Vaše pokusy budou totiž plně řízeny vaším přesvědčením o tom, kde je to správné místo, na kterém by sýr měl být. Dokud mají představu o tom, co to například je pravda a kde ji najit a jak ji chápat. Protože každá představa, každé přesvědčení opravdový prožitek ničí.A to je rozdíl mezi Shinigami a krysou Alex

Na druhé straně v lidském světě
Na druhé straně se otevřel portál a z něj vypadnou Alex a Sargeras . Alex se pomalu zvedne ze zemně a nemůže uvařit svým očím, co vidí. Naprosto zdevastovanou krajinu v dálce vidí zbytky města, které kdy si přísahala bránit do roztrhání těla, když se poprvé dostala ze společenstva duší do lidského světa. Už se pokochala krasou co tu způsobili Shinigamiove svou nečinností když opustily lidi a nechali zde na pospas holou. Ze kterých se časem vyvinuli gilieny a pak i ajuukas Doufám, že během nejbližších 500 let. Neobjeví vosutoroode. To by už pro ten to svět byla poslední kapka. Pojď, pobídli Sargeras pojď kousek je odtud tržiště.Když procházeli Alex a Sargeras přes tržiště, slyšely, jak se baví řezník se zákazníkem. "Dej mi nejlepší kus masa, jaký máš," žádal zákazník. "Každý kus v mém krámu je nejlepší," odvětil řezník, "nenajdeš tu jediný kousek masa, který není nejlepší." Alex si po náhodném zaslechnutého rozhovoru. Obrátila s naprosto vyděšením výrazem na Sargerase . oni si kupuji lidi? Bohužel ano lidé, mají v této době pramalou cenu. Moc se po nich nedívej. Mohli by v tobě poznat, že jsi stále jen shinigami. Tak šli bez jediného slova asi 20 minut, až dorazily na konec tržiště, kde stala oprýskaná nepojízdná maringotka. Sargeras na její dveře třikrát rychle zaklepal a z nitra se ozvalo. Takové hnusní nelidsky hlas: proboha kdo to jsem zase došel? A druhy hlas z maringotky to bude asi ten smrdutí výběrčí daní. První hlas: „Už jsme dneska zaplatily. Táhni pryč ty skunku.“  Sargeras je podival na Alex a tiše zašeptal „musíš promluví ti budou mít radost  .
pokračovaní zase příště :3divis:
Janus
Janus

Počet příspěvků : 20
Datum registrace : 07. 01. 10
Věk : 36
Bydliště : UH

Návrat nahoru Goto down

Bíla stuha:Nova naděje Empty Re: Bíla stuha:Nova naděje

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru