Bleach Anime
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prostory 8. divize

5 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Prostory 8. divize Empty Prostory 8. divize

Příspěvek pro Raiden Thu Feb 29, 2024 10:54 pm

Prostory, které spravuje 8. divize prodělaly v posledních letech razantní změny. Bylo potřeba jít s dobou a začít o lidi více pečovat. Vyrostlo tu tedy několik zábavních parků, lázní, hospod, lihovarů, prostě prostředí pro odpočinek, rekreaci a částečně by se dalo říct i rehabilitaci.
Samozřejmě, zůstalo tu i spousta tréninkových prostranství, ale ty jsou momentálně trochu upozaděny. Vše bylo soustředěno do odpočinku a užívání si života, alespoň pro ostatní.

Budovy jako takové jsou v klasickém japonském stylu, ubikace členů jsou zvelebovány pro nejvyšší možný komfort a skryté zásoby alkoholu jsou snad na každém kroku. Možná proto vás na každém kroku uvítají veselí a usměvaví lidé, kteří rádi šíří auru pohody a bankaie k vaším srdcím.

Hlavní budova je soustředěna v centru, narozdíl od všeho ostatního není příliš honosná, je prostě klasická. Kapitánova kancelář má často stažené rolety a kancelář zástupce už dva roky zeje prázdnotou. Můžeme jen hádat proč.
Raiden
Raiden
Kapitán 8. divize
Kapitán 8. divize

Počet příspěvků : 2557
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 29

Návrat nahoru Goto down

Prostory 8. divize Empty Re: Prostory 8. divize

Příspěvek pro Raiden Thu Feb 29, 2024 11:16 pm

[name=raiden]Tomisura Raiden[/name]

Znáte to, člověk sedí ve své pohodlné židli, neví co se životem a tak si výjimečné rozdělá žaluzie, aby se podíval, jaké je venku počasí. Zakloní se pomalu ve svém křesle, na zem se mu zkoulí prázdná skleněná lahev a pomalým tempem dojede do rohu místnosti, kde si její kamarádky již zakládají spolek na třídění odpadu.
[myslenky=raiden]Dneska by to šlo, dneska je hezky,[/myslenky] projede vám hlavou. Proto se taky kapitán 8. divize pomalu zvedl, opět po sobě zatáhl žaluzie a oběma, ano, oběma, očima přejel po místnosti. Na jedné nízké skříňce tam byla položená jeho zanpakuto a hned pod ní, na držáku se zdobením a znaky 8. divize, ležela jedna poloviční, očouzená, zničená. Pro pozorovatele by bylo možné vidět mírné poklesnutí koutku pijana v nejlepších letech, když pak pokračoval ke dveřím ven, aby dovnitř znovu pustil trochu denního světla.

Raiden vyklouzl ven, přes sebe přehozené haori a na hlavě sakkat. Na tvář si našrouboval úsměv, aby mohl pozdravit první procházející členy své divize. Byl opravdu krásný den. Dnes by měl zvládnout něco ze svého listu, čekalo ho tam toho tolik. Ale... vůle k tomu nebyla. Na chvíli se zahleděl za jednou odcházející dvojicí a pak usedl hned na první volné zápraží. Zahleděl se opět na nebe. Vůle něco dělat byla tatam, místo toho tu bylo příjemné lenošení. Bylo toho tolik, co se muselo udělat, ale zároveň tolik, co se dalo odložit na další den. Všechny povinnosti spojené s divizí měl splněné, to ostatní počká. On počká.
Raiden
Raiden
Kapitán 8. divize
Kapitán 8. divize

Počet příspěvků : 2557
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 29

Návrat nahoru Goto down

Prostory 8. divize Empty Re: Prostory 8. divize

Příspěvek pro passionpower Fri Mar 01, 2024 1:52 pm

[name=kitsune]Hoshi Kitsune[/name]

>>> Pozemky 2. divize
Kitsune si spokojeně s nadšenou Artemis po boku vykračovala ulicemi Seireitei a občasně se posunuly o něco rychleji shunpem, aby se zase nevraceli až nad ránem. Měla dneska dobrou náladu. Sluníčko svítilo. Zbytek svojí práce hodila svému novému podkpaitánovi, co navíc uměl péct dobroty podobné kvality, jaké si občasně koupila v obchodě jeho rodičů. Kdyby jen věděl, kolik toho na něj už stihli prásknout jakožto správní milující rodiče. Tak jako tak díky jeho oběti měla Kitsune volné odpoledne, které mohla věnovat své víceméně každodenní obchůzce. Někdy to hold nevyšlo, co si budeme. Obzvlášť, když do dneška musela dělat práci za dva. Jo byl jeden velmi pěkný den. Skoro si to až říkalo o to se někde pohodlně natáhnout na sluníčku a nic nedělat. Artemis se ale těšila na pořádnou procházku, jak posledních několik dní neměli čas.
No a po nějaké té době se ocitly před branami osmé divize. Ať na to koukala sebevíckrát, ty zábavní parky jí přišly už moc. Ale tak každému podle jeho gusta. Pro ní to nebylo, ale někdo jiný z toho určitě byl nadšený. Například Raiden. Kolikrát jen jí nadšeně povídal o nových atrakcích. Nebo se alespoň pokoušel znít nadšeně. Znala ho už dost dlouho na to, aby jejímu pozorovacímu talentu neušlo, že jeho klasická rozjívenost a bláznovství se staly převážně maskou, za kterou se ukrýval zlomený muž. Po tom, čím si prošel, nebylo divu. Tahle divize pro něj vždycky byla domovem a převážně pak i rodinou. Rodinou, o většinu z nichž se připravil vlastní rukou. O to horší to pro něj bylo. Byly to již dva roky a při tom jen zlomek toho, co měl Raiden už za sebou. A Kitsune, jakožto správná kamarádka, o něj měla starost. Proto si na něj taky vždycky při své obchůzce udělala čas.
Prošly skrz pozemky k hlavní budově. Na zápraží si tam seděl Raiden melancholicky sledující oblohu. Možná si toho ani nevšiml, ale najednou mu do ruky zašťouchal čumák vlčice mávající ocasem a dožadující se pozornosti a zkoumající Raidenovu kapsu, jestli v ní nemá něco dobrého pro ní. Běžela napřed a tak Kitsune teprve docházela blíž. [rec=kitsune]"Sluníš se?"[/rec] zeptala se ho s pobaveným úsměvem.


Naposledy upravil passionpower dne Sun Mar 24, 2024 10:45 pm, celkově upraveno 1 krát
passionpower
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2752
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 28

Návrat nahoru Goto down

Prostory 8. divize Empty Re: Prostory 8. divize

Příspěvek pro Raiden Sat Mar 02, 2024 2:30 pm

[name=raiden]Tomisura Raiden[/name]

Bylo pravdou, že dřív by je vítal už na kilometr daleko, tudíž by nejspíše vlčici šťouchal do tlapky čumákem on, ale teď tomu tak nebylo. Byl zahloubaný hluboko do sebe a zároveň do nekonečného nebe, snažící se soustředit své myšlenky aspoň do nějakého bodu. Pravdou bylo, že vlhký čumák však uvítal. Na moment mu po tváři přeběhl příjemný úsměv, který okamžitě vystřídal ten hraný. Ovšem upřímně Artemis podrbal za ušima a hned z kapsy vylovil minilahvičku saké a sáček se sušeným masem. Kitsune však mohl podrbat taky? [rec=raiden]"Yeah,"[/rec] odpověděl automaticky Kitsune, hodil jí minilahvičku a Artemis otevřel sušené masíčko.
[rec=raiden]"Chceš se přidat?" [/rec]usmál se na Kitsune a poplácal na vysluněnou dřevěnou podlahu vedle sebe, zatímco se druhou rukou věnoval Artemis. Jejich přítomnost byla vždy hřejivá. Připomínali mu aspoň tu divizi, kterou nikdy nevymazal.
[rec=raiden]"Nebo mi přinášíš zprávy o svém novém zástupci?"[/rec] mrkl na ní zvědavě. Ano, měl své problémy, ale sběr informací, který praktikovala dvojka v něm už navždy měl zůstat. A jeho tamtamy byly rychlé, i když na Yoshirovi neměly.
Raiden
Raiden
Kapitán 8. divize
Kapitán 8. divize

Počet příspěvků : 2557
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 29

Návrat nahoru Goto down

Prostory 8. divize Empty Re: Prostory 8. divize

Příspěvek pro passionpower Sat Mar 02, 2024 4:54 pm

[name=kitsune]Hoshi Kitsune[/name]

Artemis tam dávala Raidenovi jednu canisterapii, čímž na jeho tváři dokázala na okamžik vykouzlit upřímný úsměv. Když vytáhl pytlík se sušeným masem, její čumák se mu tam motal zvědavě oňuchávajíc, co by tak mohlo být uvnitř. Nebo se možná spíš dobývala dovnitř, protože to maso cítila. Každopádně mu to otevírání moc nezjednodušovala, jak se mu tam její vlhký čumák pletl.
Kitsune na druhé straně chytila lahvičku, kterou po ní hodil. [rec=kitsune]"To jsi věděl, že přijdeme, nebo s sebou vždycky po kapsách nosíš sušený maso?"[/rec] zeptala se ho, zatímco přišla blíž a sedla si na zápraží vedle něj. Na to saké se ptát nemusela. Byl to Raiden. Nedivila by se ani, kdyby s flaškou chlastu spal místo plyšového medvídka.
Když zmínil jejího nového zástupce, krátce se zasmála. [rec=kitsune]"Hodila jsem na něj všechnu zbylou práci spolu s menším testem a zdekovala se. Takže mám teď volný odpoledne a můžeme být tady. Byl by hřích zůstávat vevnitř, když je tak hezky."[/rec] prozradila mu.
passionpower
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2752
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 28

Návrat nahoru Goto down

Prostory 8. divize Empty Re: Prostory 8. divize

Příspěvek pro Raiden Sat Mar 02, 2024 5:33 pm

[name=raiden]Tomisura Raiden[/name]

Zatímco se opravdu snažil, aby odrazil útok Artemisina čumáku a nějak sofistikovaně otevřel balíček sušeného masa, se jen potutelně usmál nad Kitsuninou otázku. Nikdy nemohla vědět. Ale ne, tentokrát je opravdu nečekal.
[rec=raiden]"Ale, znáš to... k saké je třeba něco zakousnout,"[/rec] řekl a rezignovaně pytlík rozerval tak, že se kousky masa rozsypaly všude okolo. [rec=raiden]"Tak si dej,"[/rec] zvolal a pobaveně plácl Artemis po zadku, aby si to konečně vzala. Jeden by řekl, že by se více hodila ke Kasumi do čtyřky, ale zase co by vyvažovalo chladnokrevnost v jejich duu?
Následně sáhl pod verandu a vytáhl další flašku alkoholu. Tentokrát v normální velikosti. Trochu jí oprášil a zahleděl se na etiketu. [rec=raiden]"Výborně, před týdnem byl skvělý rok, dáš si čerstvě destilovanou Kyouheiovici? Je prý destilovaná ze slz nováčků a týden nepraných ponožek," [/rec]nabídl znamenitý likér své kolegyni. A ba cože s jednou lahví, on těch cinkajících plyšáků měl hned celou řadu. Ale pouze ty nejkvalitnější značky.
[rec=raiden]"Chceš říct, že jsi mu hned první den zruinovala všechny sny o tom, že bude mít pouze vyšší plat, možnost šikanovat ostatní a nosit nudnou pásku? Místo toho jsi ho sešikanovala štosem lejster? Nebo pucuje červí hnízdo kartáčkem?"[/rec] zeptal se zcela vážně. Jenže pak si vybavil svého posledního zástupce a jeho pohled se trochu zastřel a výraz pokroutil do bolestivé grimasy. Dva roky pro Shinigamiho nebyla moc dlouhá doba. Ještě teď před očima viděl rozpadající se tělo a kouřící zanpakuto. Ani ta hloupá páska nezůstala... so, anyway. [rec=raiden]"Začínám si myslet, že jsem na tebe měl špatný vliv," [/rec]posteskl si, aby se neřeklo.
Raiden
Raiden
Kapitán 8. divize
Kapitán 8. divize

Počet příspěvků : 2557
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 29

Návrat nahoru Goto down

Prostory 8. divize Empty Re: Prostory 8. divize

Příspěvek pro passionpower Sat Mar 02, 2024 7:12 pm

[name=kitsune]Hoshi Kitsune[/name]

Kitsune se pobaveně uchechtla. [rec=kitsune]"Já raději něco sladkýho, než sušený maso..." [/rec]odvětila na téma zakousnutí něčeho k saké, zatímco s úsměvem sledovala, jak tam Artemis Raidena šikanovala, dokud všechno maso nerozsypal. To pak musela jít vyluxovat dřív, než jí to někdo sebere. 
Poté Raiden z pod verandy vytáhl flašku Kyouheiovice ročník týden zpátky. [rec=kitsune]"Mně stačí tohle. Officiálně jsem na obchůzce."[/rec] odvětila na jeho nabídku a poukázala na lahvičku saké. Kyouheiovici popravdě moc neholdovala. Plus by to chtělo zapracovat na propagaci. Slzy nováčků a týden neprané ponožky moc lákavě nezněly, co si budeme.
No a když jsme byli u slz nováčků, téma se změnilo na Kitsunina nového zástupce a jeho útrapy. "[rec=kitsune]Jop, dostal tam směs papírů, která by se mu na stůl normálně nedostala, protože by tak půlku z toho obstarala administrativa sama. Chci vidět, jak si s tím dokáže poradit. Roztřídit to a vyřídit to, něco předat na někoho jiného....klasika. Čím lepší v tom bude, tím víc práce mi ušetří a tím se tu budu moct ukazovat častějš a prudit tě."[/rec] pronesla Kitsune pobaveně. Pak si však všimla jeho výrazu a zastřeného pohledu. [rec=kitsune]"Tak to je pak na mě, abych měla dobrý vliv na tebe."[/rec] odvětila s úsměvem a sebrala mu lahev s Kyouheiovicí z rukou. Tu nahradila balíčkem. "[rec=kitsune]Dej si místo toho tohle." [/rec]pronesla a balíček otevřela. Byly v něm dvě ringo ame, které jí dnes donesl její zástupce, tudíž nejvyšší kvality.
[rec=kitsune]"Víš, že kdybys cokoliv potřeboval, jsem tu pro tebe? A jsem si jistá, že nejsem jediná."[/rec] pronesla pak ještě upřímně s hřejivým úsměvem, což byl nezvyk od jejího obvyklého pobaveného. To do něj Artemis znovu šťouchla čumákem dávajíc mu najevo, že i ona tu pro něj je. A taky se znovu dožadujíc pozornosti.
passionpower
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2752
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 28

Návrat nahoru Goto down

Prostory 8. divize Empty Re: Prostory 8. divize

Příspěvek pro Raiden Sat Mar 02, 2024 7:59 pm

[name=raiden]Tomisura Raiden[/name]

[rec=raiden]"Nemám, ale můžu nabídnout zelenou, ta je aspoň mentolová?"[/rec] chytil se toho hned. Nebudeme si nic nalhávat, lihovary mu vzkvétaly. Od té doby, co zavedl ozdravný pobyt v lázni, stávalo se více lidí ochotných konzumovat rekreačně alkohol. Někdo by z toho mohl chtít i udělat statistickou tabulku, kterou by nikdo nečetl.
[rec=raiden]"Nádherná povinnost. Chodit venčit v pracovní době a nedostávat za to pojeb,"[/rec] nemohl si odpustit komentování, zatímco povalil Artemis na záda a pustil se do jejího mučení na bříšku. Jestli byla nějaká potvora chlupatá, která si zasloužila tolik pozornosti, byla to ona.
[rec=raiden]"Schválně, kdy mu někdo řekne, že když to zapálí a svede to na tréninkové nasazení členů divize, tak mu to projde,"[/rec] neodpustil si poznámku z minulosti. [rec=raiden]"I když... nová doba si žádá nové způsoby. Co si myslíš o té chujovině z devítky? Opravdu se hrneme do doby digitální, i když většina našeho vybavení vypadá jak z roku 1500?"[/rec] neodpustil si rýpnutí do nejnovějšího technologického výstřelku.
[rec=raiden]"Šmarja, pokud tu budeš častěji, to bych možná mohl i já začít něco dělat. A to zní jako moc práce!"[/rec] zaprotestoval, byť v jeho pohledu bylo jasně vidět, že nemá nic proti. Ne, bylo pár lidí, se kterými mu bylo i nyní dobře. Zaprvé ho to házelo do starých dobrých časů, kdy ničemu absolutně nemusel velet. Dobře, to mojito v červím hnízdě nepočítal. To byla oddechovka.
Jenže pak přišla ta zrada. Místo toho, aby mu přihrála korbel, darovala mu... sladkosti? Trochu podezřívavě nadzvedl obočí. [rec=raiden]"Je to... testovaný?"[/rec] zeptal se trochu nejistě. Donutilo ho to mrknout na Artemis a pozvednout k ní jedno ringo ame. Znal tyhle žertíky. Jednou sežral nějaký sušenky a nakonec tančil nahý na stole v jídelně první divize.
Po její poslední větě trochu umlkl. Nejprve se podíval na válející se Artemis, pak na Kitsune a obě pohladil po hlavě a pokud dovolily, přátelsky je obejmul a přitáhl k sobě. [rec=raiden]"Jo, já vím, děkuji,"[/rec] řekl dost nejistým hlasem. Pak je rychle pustil a odkašlal si.
[rec=raiden]"Kapitánko Hoshi, snad ze svého služebně staršího kolegy nechcete dělat slabocha?!"[/rec] řekl napůl v žertu.
Raiden
Raiden
Kapitán 8. divize
Kapitán 8. divize

Počet příspěvků : 2557
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 29

Návrat nahoru Goto down

Prostory 8. divize Empty Re: Prostory 8. divize

Příspěvek pro passionpower Sun Mar 03, 2024 12:01 am

[name=kitsune]Hoshi Kitsune[/name]

[rec=kitsune]"Mentol moc nemusím. Chutná jako zubní pasta. Nechápu, jak někomu může chutnat máta s čokoládou, ale kdo jsem, abych soudila..."[/rec] odvětila na nabídku zelené.
[rec=kitsune]"Přesně!"[/rec] přikývla na souhlas Kitsune s pobaveným úsměvem, zatímco Raiden šťouchl do vlčice ležící vedle něj. Artemis se nechala povalit a drbat na břiše. Vypadala rozhodně spokojeně. Jen tak někomu by to nedovolila, ale že to byl strejda Raiden a že jí před tím dal spoustu sušeného masa, to byla jiná.
Nad tím, že by Akkakuovi prošlo spálení dokumentů, pokrčila rameny. "[rec=kitsune]Mně prochází, že je sežral pes..."[/rec] řekla k tomu, načež se zamyslela nad tou technologickou otázkou, kterou jí položil. [rec=kitsune]"Popravdě přemýšlím o domluvě s dvanáctkou, jestli by pro nás neudělala něco podobného, jen víc...zabezpečeného. Rozhodně by to ušetřilo spoustu času potřebnou k předávání informací na misích."[/rec] odpověděla. Přeci jen, když se něco na misi podělá, může se o tom dozvědět mnohem dřív, než by dorazil posel, motýl nebo by začalo být divné, proč se z mise nikdo nevrátil. Stejně jako v situacích, kdy by byla potřeba, aby něco co nejrychleji rozhodla. O pravidelných hlášeních ani nemluvě. 
[rec=kitsune]"Tak tu práci hoď na někoho jinýho jako já. Většinu za mě dělaj jiný lidi."[/rec] odvětila na jeho protest. Kdyby měla dělat všechno, tak jí z toho jebne. Stačilo, že posledních pár týdnů dělala navíc práci za podkapitána.
Poté mu vyměnila flašku kyoheiovice za dvě ringo ame, na což se Raiden tvářil nedůvěřivě. [rec=kitsune]"Otestovala jsem suflé, co spolu s tím přišlo. A bylo super. Jako obláček."[/rec] odpověděla mu a sledovala, jestli si tedy dá. Když jedno z jablek nabídl Artemis, ta sladkost olízla a pak oblízla sama sebe. Zdálo se, že je to v cajku.
No a pak Kitsune s Artemis dostaly pohlazeno, což kapitánku popravdě zaskočilo. A ještě víc jí zaskočilo, když jí najednou Raiden objal a poděkoval. No...bylo jí to dost awkward, ale nechala ho. Jak by taky nemohla, když slyšela jeho nejistý hlas. Za to Artemis si to celkem užívala a Raidenovi dokonce olízla tvář. 
Rozhodně ale Kitsune ocenila, když jí zase rychle pustil a mohla se tak odtáhnout. Stejně jako ocenila, že namísto toho, aby tam nastala pěkně awkward atmosféra s pěkně trapným tichem, tak rychle nahodil téma. [rec=kitsune]"Právě naopak. Chci z něj udělat siláka. Požádat jakkoliv o pomoc nebo si i jen přiznat, že je potřeba, není známka slabosti, ale síly a odvahy." [/rec]pronesla zcela upřímně svůj názor i záměr. Ale i tak k tomu přihodila lehký pobavený úsměv.
passionpower
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2752
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 28

Návrat nahoru Goto down

Prostory 8. divize Empty Re: Prostory 8. divize

Příspěvek pro Raiden Sun Mar 03, 2024 1:46 am

[name=raiden]Tomisura Raiden[/name]

[rec=raiden]"Ty mi tuhle chtěly prosadit na menu v jednom parku. Pak jsem jim řekl, že ledničky na uskladnění čokolády v létě si zaplatí z výplaty a hned raději nechali jen tu zelenou," [/rec]okomentoval nezaujatě Raiden. Taktéž mu to přišlo jako velmi zvláštní kombinace, byť když na studijním není nic jiného, sežere pisatel na nervy i to.
[rec=raiden]"Tak sežral pes?"[/rec] pozvedl obočí a podíval se na Artemis, která se mu rozvalená válela u nohou. [rec=raiden]"Tak pejsek nám sežral hlášení, no to je ale zlobivý pejsek,"[/rec] zasmál se a začal jí vesele drbat. [rec=raiden]"A dostává k tomu aspoň kotel buřtů?"[/rec] zeptal se zcela vážně. Každý psí skutek přeci musí být po zásluze odměněn.
[rec=raiden]"Je pravda, že tohle tak lehce nezasedneš. Věř mi, už jsem to zkoušel,"[/rec] zachechtal se poprvé od srdce kapitán 8. divize, který už samozřejmě vlastnil nejvyšší edici té kraviny. Jen se zatím nestihl registrovat. [rec=raiden]"Ale obávám se, že v mé přítomnosti jsou i jiné způsoby jak to deaktivovat. Nevím jaké napětí to vydrží,"[/rec] pravil po chvíli zamyšleně a promnul si bradu. Bylo pravdou, že jeho síla nebyl smrtonosná jen pro lidi, ale i pro většinu techniky. A devítka s dvanáctkou sice slibovala vysokou odolnost, záruku a kdesi cosi, ale známe své lidi. [rec=raiden]"Ale četla jsi ty malý písmenka, ne? Myslíš, že se Yoshiro zdá možnosti sbírat drby?"[/rec] položil zcela zásadní otázku. Ano, měl tak zoufalý život, že četl i příbalový lék antidepresiv, co dostal. A to nečte nikdo!
[rec=raiden]"Hmmm! Když říkáš,"[/rec] dlouze protáhl, pak nabídl půlku jednoho Artemis a sám se zakousl do druhé. Pravdou bylo, že už asi dva dny nejedl, pokud se tedy nepočítala tekutá strava. [rec=raiden]"Snad se po tom nevznesu já jak obláček. Posledně co mi tu někdo nechal nějaké dobroty, strávil jsem noc na záchodě. I když... to možná byly konzervy pro Artemis..."[/rec] začal přemýšlet nahlas, načež se podíval na fenku u svých nohou a nechápavě se jí zeptal: [rec=raiden]"Ty jíš konzervy?"[/rec] Neměl totiž ponětí v jakém stavu je objednával.
Bylo to akward, ale bylo to lepší, než kdyby je vyhodil s tím, že je všechno v pořádku a zvládá to levou zadní. Občas teď musel přidat i ty přední, aby to všechno sám stíhal. Začínal totiž zjišťovat, že když je na všechno sám, tak nemá šanci to udělat tak jak by chtěl. Jen si neuměl moc dobře říct o pomoc. Nikdy to neuměl. Ale nyní to potřeboval.
Upřímně, kdy Raiden uměl být ticho? Možná tak v předaleké budoucnosti, kde tu šéfoval všemu a už byl tak přestárlý, že řekl všechno, co kdy mohl. Ne, nyní musel mluvit, aby nemusel čumět na bílou zeď a nebral jí za nejlepšího kamaráda.
[rec=raiden]"Začínáš znít jak Kasumi. Její vliv na dvojku nikdy nezmizí, co?" [/rec]zasmál se a pustil se do druhého kouska pečiva. [rec=raiden]"Chceš půlku?"[/rec] nabídl přátelsky. [rec=raiden]"Víš, už delší dobu přemýšlím nad jednou věcí..."[/rec] začal nejprve vážně, jako kdyby měl opravdu něco na srdci, ale pak tu niť něco uvnitř přerušilo, on polkl a trochu změnil tón, byť se stále tvářil vážně: [rec=raiden]"Myslím si, že poslední hrad hrůzy se moc nepovedl. Přemýšlel jsem, že bych se měl více zaměřit na modernizaci lázní. Byla jsi v nich někdy v poslední době?" [/rec]
Raiden
Raiden
Kapitán 8. divize
Kapitán 8. divize

Počet příspěvků : 2557
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 29

Návrat nahoru Goto down

Prostory 8. divize Empty Re: Prostory 8. divize

Příspěvek pro passionpower Sun Mar 03, 2024 4:52 pm

[name=kitsune]Hoshi Kitsune[/name]

Kitsune Raidenovi odkývala zákaz mátové čokolády v jeho parcích.
[rec=kitsune]"Když něco nechci vyplňovat nebo s tím nesouhlasím, tak jí to dám na...skartování."[/rec] pověděla k tomu s pokrčením ramen, zatím Artemis vypadala nadmíru spokojená s drbáním.
[rec=kitsune]"Bys asi musel vyzkoušet, kolik toho vydrží. Hm...třeba bys jim mohl dělat testovače." [/rec]nadnesla ohledně elektrické odolnosti SpiritPhonů. [rec=kitsune]"Četla. Taky neříkám, že by to bylo úplně stejný. Jen na podobném principu vzdálené komunikace a zasílání zpráv s obrázky. Ještě kdyby k tomu bylo i něco, co by ty obrázky převádělo do fyzické podoby...tak by to ušetřilo spoustu práce. Navíc nemají podobný věci i ve světě lidí?"[/rec] odvětila na jeho otázku.
Poté se Raiden pustil do ringo ame a půlku dal i Artemis. Ta jen spokojeně olizovala sladkou cukrovou polevu, protože co by žrala jabka, že jo. Na otázku, jestli do jejího jídelníčku patří konzervy, zakroutila hlavou. [rec=kitsune]"Vyvařujou jí v divizní kuchyni. Ta ti nějaký blafy z konzervy jíst nebude." [/rec]vysvětlila za vlčici Kitsune.
Pak přišlo to awkward ale při tom wholesome objetí, když mu Kitsune ukázala svůj support. [rec=kitsune]"Nope. Kasumi-taichou bude vždycky v našich srdcích."[/rec] odvětila mu se smíchem v hlase. Jak by také mohli zapomenout na jejich původní kapitánku. Jestli je ale ve čtvrté divizi šťastnější, kdo jsou, aby jí bránili v odchodu. 
Kitsune se zvědavě podívala na Raidena, když nadnesl, že dlouho nad něčím přemýšlí. Nakonec z něj však vypadlo, že by měl zmodernizovat lázně. [rec=kitsune]"Nebyla. Víš, že máme vlastní onsen."[/rec] odpověděla mu.[rec=kitsune] "Mohl by ses ohledně toho zeptat Kasumi-taichou. Když je teď ten expert na ozdravování, tak by mohla mít ohledně lázní přehled."[/rec] navrhla mu možné řešení.
passionpower
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2752
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 28

Návrat nahoru Goto down

Prostory 8. divize Empty Re: Prostory 8. divize

Příspěvek pro Raiden Sun Mar 03, 2024 7:00 pm

[name=raiden]Tomisura Raiden[/name]

Raiden tedy nedrbal zástupkyni divize, ale skartovačku. No, neprotestoval proti tomu a ona evidentně taky ne. To kdyby se takhle pustil do Kitsune, nejspíše by už tuhle divizi společně vypařovali a proto, ze staré známosti, něco takového nedělal.
[rec=raiden]"Myslím si, že inspirace pochází odtamtud, ale sám úplně nevím. Většina života jsem řešil spíš přímo hollow nebo shinigami a podobné nepřátele. Klasického hlídkování jsem si užil naposledy jako člen 13. divize,"[/rec] pokračoval ve spekulacích. Hlavně, že mu teď furt chodily nějaké posty od členů. Jeden divnější než druhý. [rec=raiden]"Já bych na to potřeboval zavést nějaký protiopilecký filtr. Lidi jsou strašný hovada, když to píšou pod obraz sťatý,"[/rec] postěžoval si.
Nyní měl Raiden ovšem skutečně důvod k depresi. Místo toho, aby to Artemis sežrala celý, dala si tu nejlepší část a on se teď smutně díval na půlku olízanýho jablka. [rec=raiden]"Ta kuchyně leccos vysvětluje,"[/rec] pravil sklesl a zakousl se do toho, co mu zbylo. [rec=raiden]"V tom případě ty plechovky nechám jako odměnu do páteční tomboly. Nemůžeš tu přeci být jediná se zvířetem. Yoshirův kocour by si určitě dal. Však co je kocour, než jen trochu línější pes, ne?"[/rec] pokračoval ve stravovací diskuzi, která byla do značné míry absurdní. Ale měl pravdu.
[rec=raiden]"Víš, že to zní, jak kdybychom jí už někde zakopali? Zase tak stará přeci není. Furt tu přeci máme větší fosílii ve vedení,"[/rec] natočil hlavu směrem, kterým měla být 1. divize. Už dlouho babče nevyčetl její věk, měl by se u ní jednoho dne zase stavit. [rec=raiden]"Stejně furt nevím, co jí vedlo po takové době změnit umístění. Ale zase to dovolilo, aby se nám tu vyklubal jiný kapitánský talent, nemám pravdu," [/rec]mrkl přitom na Kitsune, pomalu se zvedl na nohy, když už bylo všechno k sežrání pryč. [rec=raiden]"Myslím, že už se cítím trochu líp. Projdeme se?"[/rec] navrhl. [rec=raiden]"Vím, že máš svůj vlastní onsen, ale někdy musíš zkusit i něco jiného! Spolu s 12. divizí jsme vyvinuli pěny do koupele, které se dají aplikovat i přímo do lázně. Mají různé vůně a nevybublají celou čtvrť. Dokud nezkusíš, nikdy se neucítíš jako v ráji! Můžeme tam zajít klidně hned,"[/rec] pokračoval a možná se choval i trochu normálněji, už jen proto, že ho přítomnost Kitsune k něčemu upřít mysl. Nadruhou stranu... uvnitř pracovny byla ta krásná bílá zeď, která k němu promlouvala. Ale tu neznal tak dlouho, jak kolegyni po boku.
Raiden
Raiden
Kapitán 8. divize
Kapitán 8. divize

Počet příspěvků : 2557
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 29

Návrat nahoru Goto down

Prostory 8. divize Empty Re: Prostory 8. divize

Příspěvek pro passionpower Sun Mar 03, 2024 11:03 pm

[name=kitsune]Hoshi Kitsune[/name]

Kitsune chápavě přikývla. [rec=kitsune]"Myslím, že mi někdo po návratu z mise ve světě lidí říkal, že tam lidé mají podobná zařízení, do kterých věčně zírají jak posedlí."[/rec] pronesla zamyšleně. Sama toho ve světě lidí moc nepobyla.
[rec=kitsune]"Něco jako nakresli domeček jedním tahem místo hesla?"[/rec] nadnesla pobaveně při zmínce o protiopileckém filtru. To by pak ale zase nevěděla, že ho má jít vyzvednout a odtáhnout, kdyby jí neposílal podivné opilecké zprávy...i když otázka byla, jak moc odlišné by takové zprávy byly, od těch normálních.
[rec=kitsune]"Nebo je daruj do útulku...tam to jistě ocení s tím množstvím, co tam musejí krmit." [/rec]navrhla. Pamatovala si na zprávu o prošetření tohohole objektu, jestli to není jen zástěrka. Od toho tu byli...odhalovat skryté hrozby. Naštěstí v tomhle případě šlo jenom o hrozbu cuteness overload a ne takovou potřebující eliminaci.
[rec=kitsune]"Myslela jsem tím, že....hm...všechno to zní, jakoby už nebyla mezi námi..."[/rec] musela uznat Kitsune přemýšlejíc o nějaké větě, která by nezněla, jakože její bývalá kapitánka je po smrti. [rec=kitsune]"Každopádně víš, jak jsem to myslela a to je hlavní."[/rec] ukončila to, když nedokázala na nic přijít.
[rec=kitsune]"Myslím, že cítila, že zaměření dvojky není to pravé pro ní nebo toho už měla dost. Ale to jen hádám a přijde mi to jako logické vysvětlení. Můžeš se jí na to zeptat, až s ní budeš probírat ty lázně."[/rec] odvětila ještě k diskuzi o Kasumi-taichou.
Když Raiden navrhl se projít souhlasně přikývla. [rec=kitsune]"Jasně."[/rec] pronesla a také se zvedla. 
Raiden se mezitím, co tak šli rozpovídal o lázních a nových pěnách. [rec=kitsune]"Myslím, že to dneska vynechám, ale zní to rozhodně zajímavě. Jakou bys doporučil?" [/rec]odpověděla mu. Co si budeme do lázně radši chodila sama a užívala si klid.
passionpower
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2752
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 28

Návrat nahoru Goto down

Prostory 8. divize Empty Re: Prostory 8. divize

Příspěvek pro Raiden Mon Mar 04, 2024 3:12 pm

[name=raiden]Tomisura Raiden[/name]

[rec=raiden]"Lidé jsou vynalézaví tvorové. Jeden by řekl, že si za chvíli budou bojovat s hollow sami. Jeden můj člen říkal, že už mají nějaké... Ghost Busters nebo co to bylo..."[/rec] pravil zamyšleně. To je prostě takové, když si svět lidí jede po svém a kapitáni si žijí ve své skromné bublině. Přitom se musel zamyslet nad její návrhem. [rec=raiden]"Neblbni, to nedám ani střízlivý, natož v lihu,"[/rec] zavrhl tuhle šílenou myšlenku. Navíc, kdo by měl jako ochranu domeček? Když už, tak čtvereček s čárkou dovnitř nebo tak něco. A ne, vůbec jsem se u psaní nemusel zamyslet, co tam mám vlastně já.
[rec=raiden]"Máme útulek?"[/rec] zeptal se opět nechápavě. Jako věděl, že se tu zvířecí společníci rojili jak houby po dešti, ale nevěděl, že už tu byli i nějací opuštění. Kdy jim stihli pojít majitelé? Rozhodně by si rád přečetl report z té mise.
Mezitím Raiden svým hloupým směřováním otázky na Kasumi zavařil Kitsune mozek. To bylo docela úsměvné. Nestávalo se často, aby jí takhle zastihl nepřipravenou. Však jako kapitánka 2. divize musela být vždy připravená. [rec=raiden]"Vím, naprosto,"[/rec] odkýval jí.
Pak se na chvíli lagnul on. Probírat lázně s Kasumi... i tak by se dalo říkat nějakým jeho představám. Nad tím však musel rychle zavrtět hlavou neboť family friendly obsah. [rec=raiden]"Možná bychom k ní mohli zaskočit. Přesvědčit se, že opravdu žije," [/rec]zvolil potenciálně jejich cíl, zatímco vyrazili.
Po cestě se nedělo nic neobvyklého. Nějací členové zrovna přenášeli bedny s alkoholem, jiní je pěkně zdravili. Jiní měli narvané hlavy v popelnici a vykonávali prohlídku oběda po půl hodině trávení. [rec=raiden]"Děti, nic nevydrží,"[/rec] postěžoval si jejich kapitán.
[rec=raiden]"Pro tebe? Chladného zabijáka. Je to něco, co chladí a pálí zároveň, ale když vylezeš, jsi dokonale uvolněná na trénink, či jinou operaci," [/rec]zamyslel se nad její otázkou. [rec=raiden]"Případně, něco z dovozu, máme tam pohádku tisíce a jedné noci. Ale to se doporučuje spíš holkám, co neví, co se životem. Vždycky tam pak jsou takové ty klasické. Vůně lesa. A pro gurmány,"[/rec] pravil a sklonil se k Artemis: [rec=raiden]"Máme i voňavého psa," [/rec]naoko k ní čuchl, jestli to platilo pro ní nebo by si hned měla běžet dát jednu dávku.
Raiden
Raiden
Kapitán 8. divize
Kapitán 8. divize

Počet příspěvků : 2557
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 29

Návrat nahoru Goto down

Prostory 8. divize Empty Re: Prostory 8. divize

Příspěvek pro passionpower Tue Mar 05, 2024 6:37 pm

[name=kitsune]Hoshi Kitsune[/name]

[rec=kitsune]"Ghost...cože?"[/rec] zopakovala po něm Kitsune trochu zmateně. Co to zase bylo? Na jeho poznámku o nezvládnutí domečku jedním tahem se zasmála. Jo...byl to prostě skill. Useless one, ale skill.
[rec=kitsune]"Ano, v Rukongaii. Dle našich informací čistej, jak jen útulek může být." [/rec]odpověděla mu na otázku ohledně útulku.
Když pak Raiden navrhl, že by mohli jít navštívit Kasumi-taichou, souhlasně přikývla, než se tedy zatvářila stylem 'Opravdu?', když dodal i tu druhou větu. "[rec=kitsune]Navštívit bysme jí mohli, to je pravda." [/rec]odvětila pak ale.
No a pak přešli na téma pěny do koupele spíš jen tak, aby měl Raiden o čem mluvit a v čem se vyžíval, než že by jí to skutečně zajímalo. Ale poslouchala ho a chápavě přikyvovala. [rec=kitsune]"Takže jdu do horké lázně, abych se ochlazovala?" [/rec]nadnesla něco, co jí moc nedávalo smysl. [rec=kitsune]"Neměl bys tam i něco...co já vím...sladce vonícího?"[/rec] zeptala se ho. No a když si Raiden čich k Artemis, necítil žádný nepříjemný pach. Momentálně spíš byla cítit větrem z toho, jak běhala po venku.
passionpower
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2752
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 28

Návrat nahoru Goto down

Prostory 8. divize Empty Re: Prostory 8. divize

Příspěvek pro Raiden Wed Mar 06, 2024 9:57 pm

[name=raiden]Tomisura Raiden[/name]

[rec=raiden]"Nevím, nějaká elitní jednotka na chytání duchů, či cosi. Ale asi to byl žert, copak se v tom vyznám?"[/rec] odpověděl jí na Ghost...cože, protože prostě expert nebyl. Ať si zajde za Noriyukim, ten by jí dal přednášku jak z wikipedie.
[rec=raiden]"Píšu si, pošlu tam sponzorský dar. Z chlastu je docela vejvar," [/rec]odkýval informaci o útulku a hned přemýšlel nad štědrým darem. Bylo mu jasné, že to nemůže dát v naturáliích, ale už rovnou ve finálním výdělku. Kdyby jen tak věděl, kam zase zašil klíč od sejfu?
Nad jejím pohledem se pouze pousmál. Upřímně, ale trochu hraně. Nemohl si jí přeci ani v tomto stavu nedovolit dobírat. Byl to takový sport. Dlouhodobý sport.
Pravdou bylo, že jestli byl někdo, koho fakt nezajímaly pěny do koupele, byl to právě Raiden. On byl přeci schopný se vykoupat i v potoce, když byl někde na misi a takovéhle fancy věci dělal... no, dělal je jen proto, že to byla další z řady píčovin, co poslední dobou dělal, aby se necítil jako naprostý trash.
[rec=raiden]"Jo, klasický výběr z různého ovoce. Nezní to moc fancy, co si budem, ale furt lepší než namletý šmoula. Ten to i všechno obarví na modro..." [/rec]povzdechl si nad fádním výběrem.
[rec=raiden]"Litovala jsi někdy něčeho?"[/rec] vypálil z ničeho nic, zatímco si spojil rukávy barevného haori k sobě a trochu sklopil hlavu, aby mu nebylo vidět, díky klobouku, tolik do tváře.
Raiden
Raiden
Kapitán 8. divize
Kapitán 8. divize

Počet příspěvků : 2557
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 29

Návrat nahoru Goto down

Prostory 8. divize Empty Re: Prostory 8. divize

Příspěvek pro passionpower Fri Mar 08, 2024 3:11 pm

[name=kitsune]Hoshi Kitsune[/name]

Kitsune netušila, co jsou ti Ghost něco a Raiden viditelně také ne. A nevěděl ani o útulku v Rukongaii. Jakmile se o něm ale dozvěděl, rozhodl se poslat jim tam sponzorský dar, což bylo rozhodně šlechetné a zvířátka to jistě ocení. I Kitsune tam občasně něco málo přispěla a kdyby se v Seireitei platili daně, jistě by si to z nich i odečetla...ale takhle to muselo jít čistě z její kapsy nebo z kasičky v jídelně, kam mohl kdokoliv přispět.
Tak jako tak pak Raiden zavedl řeč na pěny do koupele, které ani jednoho z nich nezajímali, ale i tak o tom vedli poměrně záživnou debatu. [rec=kitsune]"Hm. Vůni ovoce mám ráda." [/rec]odvětila Kitsune na to, že ovocné vůně nejsou fancy. Who cares. Co je ale šmoula netušila no. Dle všeho něco modrého. Možná něco jako borůvka.
Ze zamyšlení o šmoulech jí vytrhla Raidenova velmi náhodná otázka o tom, jestli něčeho někdy litovala. Měl u toho zakrytý obličej, tak mu do tváře moc neviděla. Kitsune se zadívala někam do dáli a zamyslela se, jak odpovědět. Nechtěla, aby to skončilo jako s její větou o své bývalé kapitánce. Založila si při tom lehce ruce.
[rec=kitsune]"Za všechny ty roky a obzvlášť za ty v naší pozici by bylo divný, kdyby ne."[/rec] pronesla s lehkým povzdychem. Kolikrát se stalo, že poslala někoho na misi, ze které se už nevrátil.
[rec=kitsune]"Když se u mě probudilo reiatsu, zranila jsem tím Artemis a muže, na kterém mi nejvíce záleží. Ten od té doby kulhá a jsem ráda, že jen to."[/rec] přiznala Kitsune. Ten muž může poděkovat Raidenovi, protože kvůli jeho otázce teď kulhá.
Byla ještě jedna věc, které hodně litovala, ale tu mu říkat nechtěla. Litovala totiž toho, že tam před dvěma lety nemohla být s ním. Třeba by to tehdy dopadlo jinak. Třeba taky ne, ale to se už nikdo nedozví.
passionpower
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2752
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 28

Návrat nahoru Goto down

Prostory 8. divize Empty Re: Prostory 8. divize

Příspěvek pro Raiden Sat Mar 09, 2024 11:29 am

[name=raiden]Tomisura Raiden[/name]

Daně bylo však smrtelně nebezpečné téma, které byl rád, že se moc neřešilo. Sei by určitě na chlast napařila nějakou... 99% daň, aby spotřeba znatelně klesla. A to by rozpočet jeho divize nerozdýchal. Jak by pak měli platit všechny ty průšvihy, které v opilosti způsobí. I když ta rovnice žádný alkohol rovná se nula opilosti by možná vyřešila i to. No, prostě nebezpečné téma.
[rec=raiden]"Tak máme celou paletu, určitě si vybereš. A můžeme ti k tomu pustit šumění potoka nebo hor. Případně městskou zástavbu, ale tu třeba já bytelně nesnáším,"[/rec] dokončil jejich fancy debatu o ničem.
Pak byl čas přeřadit na vážnější notu. To nebylo tak obvyklé, ale nějak se s tím popasovat muselo. Najednou to vypadalo, jak kdyby Raiden zestárl o tisíc let. [rec=raiden]"Právě, ta naše pozice... k čemu v ní jsme, když ani tak někdy nemůžeme pomoci všem?" [/rec]položil velmi tíživou otázku. Dřív by nad tím asi mávl rukou, řekl, že se ztrátami se počítá, že je to riziko povolání, ale teď ho to neskutečně bodalo do mysli.
[rec=raiden]"Když jsem byl mimino, nemohli kolem mě být slabí jedinci. Potom jsem se začal svojí sílu učit ovládat. A nyní je o 200 let později a já... myslím, že mám ze své síly strach,"[/rec] řekl z ničeho nic. Jaká daleká cesta od muže, co bankaiem otevíral plechovku od piva.
[rec=raiden]"Víš, několikrát jsem musel ve svých hlášení uvádět klasické krytí jako... výbuch plynu a podobně. Ale většinou to bylo schváleno jako přijatelné zprávy, protože kdybych nezasáhl, skončilo by to ještě hůř. Teď je to ale jiné,"[/rec] povzdechl si, když pomalu překračovali hranice jeho divize. Když jí překročil, otočil se a zahleděl se zpět.
Raiden
Raiden
Kapitán 8. divize
Kapitán 8. divize

Počet příspěvků : 2557
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 29

Návrat nahoru Goto down

Prostory 8. divize Empty Re: Prostory 8. divize

Příspěvek pro passionpower Sat Mar 09, 2024 6:15 pm

[name=kitsune]Hoshi Kitsune[/name]

Kitsune si jen pobaveně zakroutila hlavou nad nabízenými zvuky do pozadí během koupání se v lázních. Ale nic k tomu už neříkala. Tohle téma bylo ukončené a mohlo se přesunout na jiné...a oof...že to bylo jedno hluboké a celkem depresivní téma. O lítostech v životě a tíze kapitánského haori na jejich ramenech.
Kitsune se krátce zamyslela. Brala si inspiraci z toho, co by asi tak řekl její strýček. A některé z těch vět dokonce i skutečně použil. [rec=kitsune]"Vždycky bohužel nemůžeš zachránit všechny...ale dokud zvládneme zachránit alespoň jednu osobu navíc, má to smysl."[/rec] odvětila na jeho slova. Chtěla ještě dodat něco ve smyslu, kolik lidí by tu dnes stálo nebýt jeho a toho, co jako kapitán vykonal...ale vzhledem k tomu, kde se nacházeli a co Raidena tížilo, by to mělo jen přesně opačný efekt, než byl zamýšlený. Naštěstí si to včas uvědomila a nahlas to neřekla.
Poté jí Raiden přiznal, že má strach ze své síly a jak je to tentokrát jiné, než jindy. [rec=kitsune]"Jsi ten nejsilnější shinigami, kterého znám. Ale i ty jsi pořád člověk. Mít strach je normální. A stejěn tak je i normální mít strach ze své síly. Čím víc jí máš, tím víc toho může napáchat. Jak to je...s velkou silou přichází velká zodpovědnost?"[/rec] pronesla Kitsune.[rec=kitsune] "Otázka ale je, co s tím strachem uděláš. Utečeš před ním a schováš se nebo se mu postavíš čelem a pokusíš se ho překonat? Může nastat situace, kdy tvá síla bude potřeba a pokud tě tvůj strach v ten moment dožene...může to dopadnout ještě mnohem hůř..."[/rec] dodala k tomu ještě. Dneska byla nějaká moc moudrá.
passionpower
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2752
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 28

Návrat nahoru Goto down

Prostory 8. divize Empty Re: Prostory 8. divize

Příspěvek pro Raiden Mon Mar 11, 2024 12:04 pm

[name=raiden]Tomisura Raiden[/name]

Bylo pravdou, že přejít od nevinně koupele k nejtěžším životním rozhodnutí a nerozhodnutí bylo docela nečekané, ale co lepšího řešit, když byl tak krásný den, divize skoro zase plná lidí a tak. Skoro čas někoho zase odpařit nebo tak něco.
[rec=raiden]"Já vím, taky jsem se toho celý život držel. Jsem kapitánem 8 let. Víš kolik lidí jsem do toho dne ztratil?" [/rec]povzdechl si smutně. [rec=raiden]"Pět, většinou nováčci v nějakém městě, kteří podcenili situaci,"[/rec] odpověděl po chvíli automaticky. Ale o počtech z posledních dvou let raději zatím nemluvil.
[rec=raiden]"Nemyslím si. Možná dřív jsem si to aspoň myslel a chvástal se tím. V nějaké jiné časové lince bych možná měl své schopnosti vždy pod kontrolou. Ale pravdou je, že..."[/rec] na moment se zastavil. Tu větu se zodpovědností už někde slyšel. Vyprávěli si to členové jeho divize, že to byl skvělý film. Ale ne, to bylo zase téma na rozptýlení. Musel trochu soustředit svojí mysl.
[rec=raiden]"Myslíš, že to má smysl? Máme tu dalších x schopných lidí, když taková situace nastane. Vždycky mě přeci můžeš zastoupit," [/rec]usmál se na ní trochu, i když mu to moc nešlo. Pak tu dál zamrzl na hranici divize. Upřímně přemýšlel, kdy naposledy byl mimo divizi. Vynechal i pár porad v první divizi. Jediný, co dokázal organizovat byla zábava a bezpečí pro jeho členy. Rozhodně to byl zvláštní pocit.
[rec=raiden]"Možná bychom mohli zavolat Kasumi sem?"[/rec] zeptal se nakonec nejistým hlasem.
Raiden
Raiden
Kapitán 8. divize
Kapitán 8. divize

Počet příspěvků : 2557
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 29

Návrat nahoru Goto down

Prostory 8. divize Empty Re: Prostory 8. divize

Příspěvek pro passionpower Mon Mar 11, 2024 3:22 pm

[name=kitsune]Hoshi Kitsune[/name]

Kitsune Raidena poslouchala mluvil o tom, kolik svých členů za ty roky ztratil mimo události posledních dvou let. To zasáhlo velmi blízko domu. I ona sama si pamatovala přesný počet a jména všech, o které divize za dobu jejího kapitánství přišla. Nebyla to jen jména a čísla, ale skuteční lidé, kteří pod jejím velením přišli o život.
[rec=kitsune]"To je znamení, že jsi dospěl. Jen to mohlo být za lepších podmínek..." [/rec]pronesla Kitsune k tomu, jak se kdysi Raiden chvástal a dnes bylo vše jinak. Když si ona vzpomněla na své mladé já...no...styděla se.
[rec=kitsune]"Má to smysl. Nemůžu tu být pořád a všude. A ostatní také ne. Když nastane situace, kdy tvá síla bude potřeba a nikdo z nás nebude kolem, aby se o to postaral nebo to na nás bude moc, co uděláš?"[/rec] odvětila mu.
No a pak se Raiden zastavil na hranicích pozemků své divize a těch patřících čtvrté divizi. Nejistě se zeptal, jestli by nemohli raději pozvat Kasumi sem, než jít za ní. Kitsune si lehce povzdychla a čapla s úsměvem Raidena za paži. Artemis to samé udělala s rukávem jeho druhé ruky. [rec=kitsune]"Já vím, že svět tam venku může být nebezpečné děsivé místo, ale teď máš s sebou tu nejlepší ochranku, co můžeš mít. Tak pojď." [/rec]pronesla a společně s Artemis ho přetáhli přes hranici mezi divizemi a vlastně ho pak táhli i dál, dokud nešel sám.

>>> Pozemky 4. divize


Naposledy upravil passionpower dne Sun Mar 24, 2024 10:42 pm, celkově upraveno 1 krát
passionpower
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2752
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 28

Návrat nahoru Goto down

Prostory 8. divize Empty Re: Prostory 8. divize

Příspěvek pro Raiden Mon Mar 11, 2024 10:07 pm

[name=raiden]Tomisura Raiden[/name]

[rec=raiden]"Já a dospět? Co to meleš?" [/rec]řekl naoko nabroušeně. Nic takového si nemohl přeci připustit. Ale ano, asi tomu tak bylo. Aspoň v nějakých oblastech. Skoro nepochopitelné, že ho to hitlo o 200 let dřív jak Akia. Oh wait, toho to nehitne nikdy. Ten si dá vývar a vždycky bude Akio.
Ale to bylo vedlejší. Teď se mu prostě z divize nechtělo. A ještě tomu tak mělo pár let být. Jenže to by nebylo tohle holčičí duo, aby si ho hned neuchvátilo a nezačalo táhnout směrem k původnímu cíli. A on se sice cukal, ale bylo mu jasné, že kdyby to přetahování brali vážně, museli by k tomu použít sílu a to u něj teď nefungovalo.
[rec=raiden]"Ale já si tam nechal klíče... a lahev!" [/rec]protestoval, zatímco klopýtal vlečen kamsi do 4. divize.

>>> 4. divize
Raiden
Raiden
Kapitán 8. divize
Kapitán 8. divize

Počet příspěvků : 2557
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 29

Návrat nahoru Goto down

Prostory 8. divize Empty Re: Prostory 8. divize

Příspěvek pro Red Fri Apr 05, 2024 12:45 pm

>>>>>>> Kočičí útulek Duhové kožíšky

[name=ienari]Asada Ienari[/name]

Ienari si spokojeně vykračovala s kočkou přehozenou přes rameno a rukama plnýma vybavení, které dostaly od Nagata-san. Pro nezúčastněné kolemjdoucí shinigami mohla kočka vypadat jako trofej z lovu, protože se ani nehla, ale skutečnost byla prostě taková, že Ponožka byla jen velkým vyznavačem spánku.
[rec=ienari]"Kozue-san, chtěla jsem se zeptat, jestli by vám nevadilo, kdybych vás oslovovala vašim křestním jménem. Vy byste tak samozřejmě mohla oslovovat i mě. Co vy na to?"[/rec] Ienari měla dobrou náladu a velkou roli v tom hrála právě Riri, která pomohla jak s výběrem vhodného jména pro kapitánova budoucího mazlíčka, tak i se všemi těmi potřebami. Navíc se to zdálo jako dobrý nápad. Z toho mála, co Ienari viděla, jí Riri přišla hodně fajn a měla pocit, že by z nich třeba jednou mohly být kamarádky, tak proč nezačít tady?
Red
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3819
Datum registrace : 13. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Prostory 8. divize Empty Re: Prostory 8. divize

Příspěvek pro Mina Fri Apr 05, 2024 2:16 pm

>>> Kočičí útulek Duhové kožíšky

[name=riri]Kozue Riri[/name]

Celú dobu šla poslušne za Ienari a dívala sa jej na nohy ako kráčala. Neodvažovala sa pozerať nikam inam, pretože by ju inak stratila a nemala zase také sebavedomie, aby držala hlavu hore. Zároveň pre ňu bola Ienari omnoho váženejšia osoba, čiže si nedovolila kráčať vedľa nej. Keď jej Ienari položky otázku, skoro jej veci z rúk vypadlo ako nečakala, že by sa jej niekto niekedy niečo také spýtal. Na chvíľku sa odmlčala ako spracovávala otázku.
[rec=riri]"O-Oh, a-ak chcete- samozrej- veľmi rada- bude mi cťou, Asada-s- Ienari"[/rec] vykoktávala zo seba a prerušovala sa pomaly v každom slove. [rec=riri]"Kľudne mi môžete hovoriť Riri,"[/rec] pokývala hlavou a pozrela sa nesmelo do zeme. Pre istotu zopakovala svoje meno lebo si nebola istá, či bola hodná toho, že si ho Ienari z prvého stretnutia zapamätala. Pre ňu Ienari pôsobila ako tá rozumnejšia, skúsenejšia a rozhodnejšia osoba, čiže k nej prechovávala už do začiatku prirodzený rešpekt. A ako bola na ňu hodná, tak už sa pomaly začínala na ňu citovo viazať, takže by pre ňu spravila prvé posledné.
Mina
Mina
Kapitán 11. divize
Kapitán 11. divize

Počet příspěvků : 844
Datum registrace : 02. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Prostory 8. divize Empty Re: Prostory 8. divize

Příspěvek pro Red Sat Apr 06, 2024 9:50 pm

[name=ienari]Asada Ienari[/name]

[rec=ienari]"Super!"[/rec] Vykřikla nadšeně tak nahlas, že dokonce probudila kočku, která se zvednutou hlavou zmateně hleděla po okolí. Pravděpodobně jí došlo teprve teď, že už nejsou v útulku, ale nijak to neřešila a vrátila se zpátky k odpočívání na rameni.
[rec=ienari]"A pokud by to nevadilo, co byste řekla na tykání? Myslím si, že by to bylo fajn, když už si říkáme jménem,"[/rec] posunula to ještě trochu dál. Obě to byly hodně mladé shinigami slečny se stejnou hodností, takže Ienari neviděla důvod v tom, proč by spolu měly komunikovat tak formálně. [rec=ienari]"Tady doprava,"[/rec] zatočila do jedné z menších uliček. Bylo to tudy rychlejší.
[rec=ienari]"A co přesně dělal kapitán Tomisura, když jste se potkali? Jak se tvářil? Říkal něco?"[/rec] vrátila se najednou trochu zpátky k tomu, co jí Riri prozradila v kočičím útulku.
Red
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3819
Datum registrace : 13. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Prostory 8. divize Empty Re: Prostory 8. divize

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru