Bleach Anime
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prostory 5. divize

+3
Raiden
Sode
Akkaku Naito
7 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Prostory 5. divize Empty Prostory 5. divize

Příspěvek pro Akkaku Naito Tue Feb 27, 2024 8:06 pm

Kasárny páté divize jsou velké, ale nyní částečně staveniště, neboť se rozšiřují jezírka venkovních prostor a vylepšuje tréninková hala, aby byla společně s plánovanými bariérami schopná udržet sílu kido 90. úrovně či bankai kapitánů jiných divizí.

Kromě těchto dvou věcí jsou zde standardní ubytovací jednotky, společná jídelna a velká společná kuchyň, několik konferenčních místností a kancelář kapitána a jeho důstojníků. Z některých venkovních prostor je slyšet kvákání kachen.
Akkaku Naito
Akkaku Naito
Kapitán 5. divize
Kapitán 5. divize

Počet příspěvků : 1657
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 27

Návrat nahoru Goto down

Prostory 5. divize Empty Re: Prostory 5. divize

Příspěvek pro Akkaku Naito Tue Feb 27, 2024 10:58 pm

Moshushi Manzen

Manzen se procházel kasárnami a procházel svůj malý zápisník s hromadou roztržitých poznámek:

Zařídit rozšíření jezírek
Otestovat Hado 99 (opakovat pokus po dalším bodu)
Opravit tréningové prostory a udělat silnější bariéry!!!
Promluvit si s kapitánem Ruyichim o možnostech inzerce v magazínu o tom jak zpopularizovat kido
Seznámit se s členy své divize
Seznámit se se zbytkem kapitánského sboru


Po chvilce studování seznamu se podíval na lešení kolem rozvalin tréningových sálů. No... body 2 až 3 jsou stále pasé, dokud se to neopraví. Takže co teď? zamumlal si Manzen pro sebe a rozhlédl se.
Mám vlastně nějaké důstojníky? Vždycky jsem někde vyvíjel nová kido a učil se ta stará... s touto myšlenkou se vydal ke kancelářím. Tomuhle prostě musel přijít na kloub!
Akkaku Naito
Akkaku Naito
Kapitán 5. divize
Kapitán 5. divize

Počet příspěvků : 1657
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 27

Návrat nahoru Goto down

Prostory 5. divize Empty Re: Prostory 5. divize

Příspěvek pro Sode Thu Feb 29, 2024 10:13 pm

Takaragi Shiori

Hlasitě si povzdechla, když vcházela do bran kasáren své divize. Normálně se tak neprojevovala, ale byla fakt unavená, takže jí všechno bylo jedno. Taky byste byli grogy, kdyby vás čerstvě přeložili a pak vás nenechali se ani zabydlet a hned vás hnali na misi. Shiori nechápala, čeho tím chtěli hlavouni tam nahoře docílit. Divize byla před jejím převelením bez kapitána i zástupce. A pak novopečeného zástupce pošlou pryč. Zní chytře, fakt.
Akorát odevzdala report z mise a teď se už jen těšila, až se natáhne někde do tichého stínu a nikdo po ní nebude nic chtít. Ale ticho bylo luxus, který ani tady nebyl k dispozici. Shiori zůstala stát jako opařená, zatímco zírala na probíhající rekonstrukci, o které rozhodně nic netušila, když odcházela. Kdo tuhle šílenost sakra povolil?
Sode
Sode
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Počet příspěvků : 1969
Datum registrace : 28. 10. 09
Věk : 27

Návrat nahoru Goto down

Prostory 5. divize Empty Re: Prostory 5. divize

Příspěvek pro Akkaku Naito Thu Feb 29, 2024 10:42 pm

Moshushi Manzen

Manzen přecházel ke kancelářským budovám a v tom u vstupu do staveniště... Tedy... Kasáren někoho zahlédl. Tu tvář poznávám... Manzen přišel k Shiori a odkašlal si, jako by někoho v kapitánském haori, kdo má skoro dva metry, mohla jen tak přehlédnout. Mohl bych na minutku?
Manzen se zadíval na Shiori a bylo vidět, že je trošku mimo. Poté vytáhl svůj SpiritPhone 2.1 a dlouhých pár desítek vteřin něco hledal. Pak na svou podkapitánku otočil její naskenovanou složku a zeptal se: Vy jste moje podkapitánka, že? Manzen si po tomto prohlášení znovu Shiori prohlédl a se skoro dětinsky ukřivděným tónem se zeptal: Proč nemáte podkapitánskou pásku? Na chvilku mě to zmátlo. Manzen nemohl přiznat, že si své složky jen rychle ofotil s tím, že si je projde potom. A už vůbec jí nechtěl přiznávat, že důvody proč si ty složky neprošel bylo, že řešil rekonstrukci jezírek a opravu tréninkových prostor poté co je odpálil Hadem #99.
Akkaku Naito
Akkaku Naito
Kapitán 5. divize
Kapitán 5. divize

Počet příspěvků : 1657
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 27

Návrat nahoru Goto down

Prostory 5. divize Empty Re: Prostory 5. divize

Příspěvek pro Sode Thu Feb 29, 2024 11:13 pm

Takaragi Shiori

Než dokázala svou unavenou myslí zpracovat ten pohled, někdo vedle ní si důležitě odkašlal. Dvoumetrovou postavu v bílém není tak lehké přehlédnout, takže Shiori byla vlastně dost dobrá, když se jí to i tak podařilo. Teď se ale na kapitána - zjevně to byl nějaký kapitán - otočila a koukala na něj prázdným pohledem, jako by jí ještě nestačily dojít souvislosti. Koukala tak na něj celou dobu, co listoval v telefonu.
"Víte, že tohle můžete sehnat v plně digitální verzi, že jo?" zareagovala na zjevně nekvalitně ofocenou složku, jako by se právě poprvé nebavila se svým nadřízeným. A pak se viditelně probrala, když kapitán poukázal na absenci její pásky. Ne, že by na ní zapůsobil jeho tón, ale ještě se ve své funkci neorientovala natolik, aby věděla, jestli z nenošení pásky může mít nějaký průšvih. "To, umm, musela jsem ji... odložit... na vyčištění. Jo. Byla dost... špinavá." Utla rychle své vysvětlování a upřeně se zadívala na kapitána, jestli je to takhle v pohodě. Nemohla přeci přiznat, že neměla nejmenší tušení, kde se její páska právě nachází.
"Říkal jste, že jste nový kapitán?" nadhodila raději, aby od tématu pásky odvedla pozornost.
Sode
Sode
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Počet příspěvků : 1969
Datum registrace : 28. 10. 09
Věk : 27

Návrat nahoru Goto down

Prostory 5. divize Empty Re: Prostory 5. divize

Příspěvek pro Akkaku Naito Thu Feb 29, 2024 11:44 pm

Moshushi Manzen

Manzen mlčel celou dobu co Shiori mluvila a po otázce jen pokýval. Ano, jsem nový kapitán. Mé jméno je Mushushi Manzen, ale vy mi můžete říkat i Manzene, jestli chcete. Manzen jí po těchto slovech vzal za ruku a dovedl k jedné z laviček. Na muže, který vypadal jako po protestní hladovce měl překvapivě velkou sílu a ani si nevšiml, jestli Shiori nějak vzdorovala. Tam jí pustil a posadil se na jeden konec, během čehož poklepal na ten druhý.
Chtěl bych hned na začátku vysvětlit pár věcí v rámci plánovaného fungování. Vrchní kapitánka mi řekla, že ke mně přiřadila podkapitánku, který bude organizovaný, protože já prý nejsem a nedržím pozornost na věcech, na kterých bych měl. Je velká šance, že na vás bude padat dost papírování a organizace a budete na mě za to naštvaná... Manzene se na moment odmlčel a pak pokračoval: A právem. Ale budu se samozřejmě snažit nezanedbávat své povinnosti. Mám jen trochu problém s...
Kapitán se tentokrát odmlčel na delší chvilku a podíval směrem k jezírku, na kterém přistála jedna z jeho kachen. Manzen sáhl do Haori a hodil jí pár nadrcených kukuřičných zrn. Pak se otočil zpátky k Shiori. Chtěl jsem tím říct, že práce se mnou nebude jednoduchá a já se vám to budu snažit pomoci. Vím, že by to mělo být naopak, ale snažím se dokázat vytvořit kido, která zjednoduší životy shinigami nejen v bojích, ale i jinde. U poslední části se kapitánovi rozzářily očka a bylo vidět, že nyní mluvil o něčem, co byla jeho vášeň. Každopádně po tomto přinejlepším kontroverzním úvodním rozhovoru mezi kapitánem a jeho zástupcem se zeptal: Pochopím, když budete chtít rezignovat. Bude mi to líto, ale pochopím to. Každopádně jestli se rozhodnete zůstat... Nebo než se rozhodnete... Máte nějaké dotazy?
Akkaku Naito
Akkaku Naito
Kapitán 5. divize
Kapitán 5. divize

Počet příspěvků : 1657
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 27

Návrat nahoru Goto down

Prostory 5. divize Empty Re: Prostory 5. divize

Příspěvek pro Sode Fri Mar 01, 2024 12:34 am

Takaragi Shiori

Nový kapitán se jí představil a Shiori se akorát nadechovala, aby poukázala, že si nemyslí, že je na místě, aby svého nadřízeného oslovovala tak ležérně, ale nedostala k tomu příležitost, protože jí kapitán chytil za ruku a táhnul někam stranou. Ano, táhnul, protože Shiori se mu chtěla vyškubnout, protože co to sakra bylo za manýry takhle někoho bez varování popadnout. Když jí konečně pustil u nějaké lavičky, dost výrazně si druhou rukou oprašovala místo na rukávu, kde jí držel, jako by jí ho snad zašpinil. Kdyby mohla metat pohledem blesky, udělala by to.
Neposadila se. Manzen - teda kapitán, sakra, bylo to nakažlivý - spustil jako stroj a slova z něj jen padala. Shiori z něj začala přepadat úzkost. Chtěla si odpočinout, ne... cokoliv bylo tohle. Popravdě polovinu z těch věcí, co říkal, nevnímala. Bylo toho strašně moc. Ale něco přece jen pochytila.
"Mám přehled," souhlasila. "A proto vím, že na mě nemůžete hodit všechnu svou práci. Dokumenty potřebují vaše schválení a podpisy. Divize očekává vaše vedení a rozhodování je taky čistě vaše pravomoc, pokud je prokazatelný váš pobyt v Seireitei v době, kdy k rozhodnutí došlo. Tedy, záleží na jeho důležitosti, ale to snad chápete." Sypala to ze sebe s kamennou tváří tak plynule, jako by to předčítala z nějaké knihy. Bohužel, ani kapitánův dojemný příběh o jeho koníčku ji neobměkčil. "Kapitáne, všichni, co jsou tady, se snaží něco dokázat," rozhodila rukou, aby ukázala na bandu pracujících shinigami u rekonstrukce. "Co myslíte, že vám dává právo na upřednostňování svých ambicí na úkor ostatních?" Spustila ruku zpátky podél těla a dala kapitánovi chvíli na zamyšlení. "Jako kapitán máte za svou divizi zodpovědnost, máte povinnosti, nemůžete to prostě hodit na hrb někomu jinému. Já rezignovat neplánuju, ale vy byste možná měl, pokud tomu nerozumíte." Nebyli v tom žádné zlé emoce, prostě mu jmenovala reálné možnosti. Měla pocit, že si kapitán představuje svou funkci jako Hurvínek válku. A pak si založila ruce na hrudi. "Každopádně, jestli se rozhodnete zůstat, můžu vám všechny vaše úkoly sepsat, než se zorientujete, abyste se nemusel obávat, že něco zanedbáváte," nabídla mu řešení střední cestou. Po svém. Neplánovala se nechat zavalit prací někoho jiného.
Sode
Sode
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Počet příspěvků : 1969
Datum registrace : 28. 10. 09
Věk : 27

Návrat nahoru Goto down

Prostory 5. divize Empty Re: Prostory 5. divize

Příspěvek pro Akkaku Naito Fri Mar 01, 2024 12:56 am

Moshushi Manzen

Kapitán poslouchal svou podkapitánku. Má kuráž. A evidentně ví o čem mluví. Poté co Shiori domluvila hodil dalších pár kousků kukuřice kachně. Pak nadhodil s opatrným tónem: No... Se správnými časoprostorovými bariérami by mi ani Onmitsukido a reportéři deváté divize nedokázali prokázat, že jsem byl v daný moment v divizi, ale... Předpokládám, že teď není čas na vtipy...
Manzen se zasmál a nadhodil: Nemám v plánu na Vás hodit všechnu svou práci. Ale budu potřebovat vaši asistenci a dozor. Nad věcmi, které je potřeba udělat. A i nade mnou. Ano, soupiska úkolů je dobrý začátek. Během toho co mluvil si Manzen začal uvědomovat čím dál tím víc, proč byla jeho zástupkyní vybrána právě ona. Sei to měla evidentně moc dobře vymyšlené.
Začneme tím, že Vám nasdílím svůj současný úkolníček. Přepisuji ho z notesu, ale jestli rukou psaný text půjde naskenovat a zformátovat na dokument, a vy mi ukážete jak, budu nadšený. s tím začal cvakat na SpirtPhonu a Shiori měla za moment na tom svém žádost o přátelství a nasdílený seznam úkolů, který je i výše, pouze v comic sans a s obrázkem kachny s nápisem "You're ducking great!"
Akkaku Naito
Akkaku Naito
Kapitán 5. divize
Kapitán 5. divize

Počet příspěvků : 1657
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 27

Návrat nahoru Goto down

Prostory 5. divize Empty Re: Prostory 5. divize

Příspěvek pro Sode Fri Mar 01, 2024 1:38 am

Takaragi Shiori

Kapitán se rozhodl vtipkovat, což Shiori neschvalovala. Ale byla až moc unavená na to, aby se zvládla přísně mračit, možná jen trochu zkrabatila obočí. Se seznamem úkolů souhlasil. "Dohodnuto. Do zítra ten soupis budete mít na stole." Tak nějak krátce odsouhlasila všechno, s čím kapitán přišel, že bude potřeba pohlídat. Tedy jeho. To by mohla zvládnout a rozhodně to znělo líp, než dělat všechnu jeho práci za něj. Už se chtěla chystat k odchodu, ale kapitán zase začal mluvit. Sledovala ho unavenýma očima a přála si, aby už byl konec. Její sociální baterka byla na nule.
Kapitán něco zase provedl se svým SpiritPhonem a pak mezi nimi zavládlo ticho, než Shiori došlo, na co kapitán asi čeká. "Jo. Jo, jde to, jen já to teď nemám u sebe, ale na papíře mi to bude stačit," vysvětlila a čekala, že jí kapitán vytrhne ten seznam, co má v notesu, když už ho měl uložený i jinde. Vezme si papír a pak ji snad už konečně nechá jít. Notak, nemusí rozdávat nějaký nařízení o demolici dalších částí kasáren nebo tak něco?
Sode
Sode
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Počet příspěvků : 1969
Datum registrace : 28. 10. 09
Věk : 27

Návrat nahoru Goto down

Prostory 5. divize Empty Re: Prostory 5. divize

Příspěvek pro Akkaku Naito Fri Mar 01, 2024 3:08 pm

[name=manzen]Moshushi Manzen[/name]

Manzen vytáhl papírový notýsek, vyškubl z něj list a opatrně se s lehkým úsměvem zeptal: [rec=manzen]Ten SpiritPhone potřeboval taky vyčistit, jako ta páska?[/rec] Pak si Shiori chvilku prohlížel a nadhodil: [rec=manzen] Vypadáte hrozně... Unaveně. Mám ještě pár věcí, co bych s vámi chtěl probrat, ale jestli chcete, můžu vás nechat si odpočinout a pak je dořešíme. Každopádně vás poprosím o dvě věci. Zaprvé, pásku mějte vždy na sobě. Nechám vám udělat náhradu kvůli případnému poškození nebo znečištění. Zadruhé, nic na tomto seznamu nezačínejte beze mně. Jsou to věci, které si beru jako svoji starost, spíše je to pro vás ukazatel toho, čemu se budu chtít věnovat.[/rec] kapitán se pak odmlčel, hodil zase trochu kachně a pokračoval:
[rec=manzen]Říkám, že vás nechám a pak tu zase mluvím jakou dobu. Znovu se omlouvám, Takaragi-sama. A teď máte volno![/rec] Manzen se po dlouhém monologu kromě přehnaně uctivého oslovení své podřízené, i postavil a uklonil. Poté co se narovnal se jen široce usmál a natáhl ruku jak sokolník, jen mu na ni místo dravce přistála kachna a i s tou se dal na odchod.
Akkaku Naito
Akkaku Naito
Kapitán 5. divize
Kapitán 5. divize

Počet příspěvků : 1657
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 27

Návrat nahoru Goto down

Prostory 5. divize Empty Re: Prostory 5. divize

Příspěvek pro Sode Sat Mar 02, 2024 12:02 am

[name=shiori]Takaragi Shiori[/name]

Brala si od kapitána papír, zatímco netušila, o jakém čistění to mluví. Aha. [rec=shiori]"To ne, jen ho většinou sebou nenosím,"[/rec] objasnila a papír založila do svého fancy bločku, který vytáhla, aby kapitán pochopil proč SpiritPhone po ruce nepotřebuje. Nutno podotknout, že na ten seznam samotný se ani nepodívala.
Zatímco si notýsek zase uklízela, všiml si konečně kapitán, že toho má fakt plný kecky. Sandále, teda. To, že jí nechá na chvíli být, byla ta nejrozumnější věc, kterou od něj za celou tu dobu slyšela. Pak říkal taky něco o pásce. To nevnímala, ale snad si to pořádně vybaví, až se prospí.
[rec=shiori]"Jestli mi toho chcete ještě hodně, klidně to taky sepište. Nevadí mi číst."[/rec] Vadilo jí víc to jeho neustálé mluvení. Nebyla zvyklá, že na ní někdo tak vytrvale a dlouho mluví. Bylo to vyčerpávající. Nicméně byla ještě tak akorát při smyslech, aby se lehce uklonila, než kapitán odešel. A co to bylo s tou kachnou? [rec=shiori]"Uhh... spát."[/rec]
Došla do svého pokoje už jen na základě autopilota. Jestli na ní někdo mluvil po cestě, nevšimla si toho. Sotva překročila práh... vlastně nepřekročila, zakopla o něj a naplácla se uprostřed místnosti. Naštěstí si pokoj už stihla trochu zařídit a tak dopadla na měkký koberec, který byl jedním z mála kusů doplňků a nábytku, který nebyl určený jejím... mazlíčkům. Neobtěžovala se se zvedáním, jen se schoulila do klubíčka a spala. [myslenky=shiori]Svatej klid~[/myslenky]
Sode
Sode
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Počet příspěvků : 1969
Datum registrace : 28. 10. 09
Věk : 27

Návrat nahoru Goto down

Prostory 5. divize Empty Re: Prostory 5. divize

Příspěvek pro Akkaku Naito Sat Mar 02, 2024 1:15 pm

[name=manzen]Moshushi Manzen[/name]

Kapitán páté divize odešel se svou kachnou s jednomu větších jezírek a tam ji položil. Pak se skoro vydal do deváté divize, ale... Zavzpomínal: "Co myslíte, že vám dává právo na upřednostňování svých ambicí na úkor ostatních?" zazněla mu hlavou slova jeho podkapitánky.
[rec=manzen]Ty zůstaň tady se zbytkem Gertrudo. Vím, že rád cestuješ, ale vem příklad z Freda, Anny a Lili. Ty si tu hezký sedí a nemotají se na staveniště, kde to pro ně může být nebezpečné.[/rec]
Poté co to kachně Manzen vysvětlil, i když si sám byl jistý, že mu nejspíš nerozuměla, se vydal nejdříve k pokoji Shiori a pod dveřmi jí velmi potichu prostrčil papír na kterém je napsáno: Až si odpočinete, dostavte se, prosím, do mé kanceláře i s podkapitánskou páskou. Děkuji. Následně pokračoval dál ke své kanceláři, kde našel hromady dokumentů, byť asi ne tolik, kolik by si Shiori myslela. [rec=manzen]Zase jsem na to dva dny nesáhl, jak jsem se soustředil na důležitější věci...[/rec] Pak si znovu vzpomněl na Shiorin proslov. [myslenky=manzen]Mám dobrou podkapitánku. Taková potřebuje dobrého kapitána.[/myslenky] pomyslel si s úsměvem a dal se pomalým tempem člověka, který na to není zvyklý, do pořádné administrativní práce, než se Shiori probudí a dorazí k němu.
Akkaku Naito
Akkaku Naito
Kapitán 5. divize
Kapitán 5. divize

Počet příspěvků : 1657
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 27

Návrat nahoru Goto down

Prostory 5. divize Empty Re: Prostory 5. divize

Příspěvek pro Sode Sat Mar 02, 2024 3:14 pm

[name=shiori]Takaragi Shiori[/name]

[rec=shiori]"Uuugrh,"[/rec] zabručela Shiori, když se celá rozlámaná probudila. Spát na zemi, třebaže na měkkém koberci, se ukázalo jako ne zrovna nejlepší nápad. Posadila se a promnula si oči. Spánek to byl krátký, ale jí to stačilo, na luxus si nepotrpěla. Její pozornost takřka okamžitě získal papírek, co se jí válel u nohou.
Až si odpočinete... Shiori na papírek mžourala rozespalýma očima. [myslenky=shiori]Kam jinam bych proboha šla?[/myslenky] Usoudila, že jí je to dost nepříjemný. Odešla, aby si od všeho dala pauzu a kapitán jí sledoval, aby jí hodil pod dveře lísteček? Nemohl jí to třeba... napsat na SpiritPhone? Jasný, nepřečetla by si to, ale necítila by se, že jí takhle narušuje soukromí. Zahodila kapitánovi zprávu a usedla ke stolu. Nemusela přeci za kapitánem zas tak pospíchat, ne? Mohla mu nejdřív sepsat ten seznam, aby se neřeklo. [myslenky=shiori]Asi potřebuje zaměstnat, aby neměl na tyhle pitomosti čas.[/myslenky]
Ze svého notýsku vytáhla kapitánovy poznámky. Letmý pohled na ně ji přiměl složit hlavu do dlaní a frustrovaně vydechnout. Tohle vypadalo na větší práci, než ke které se upsala. Kdo vůbec byl tenhle Mushoshi? Měla zkušenost s tím, že každý, kdo se stal kapitánem, už o sobě měl nějakou pověst. Ale o něm nikdy neslyšela. Odložila tedy sepisování kapitánových povinností na později a vydala se do archivu páté divize. Kapitán byl dost vášnivý ohledně kido, takže jistě v páté divizi působil i jako člen, důstojník nebo tak něco. Jistě se o něm tam něco dočte.
Až na to, že vůbec. Jako by nějaký Moshushi Manzen v páté divizi nikdy před tím neexistoval. Shiori si alespoň udělala seznam pár lidí, co v páté divizi nějakou dobu působili, aby je mohla vyzpovídat později osobně. Ten si schovala a rozhodla se o tom kapitánovi nezmínit. Nepotřeboval vědět, že ho tajně vyšetřuje.
Psychicky se obrnila na další setkání se svým kapitánem, než přistoupila ke dveřím jeho kanceláře a zaklepala. Po vyzvání vstoupila a krátce se uklonila. "Kapitáne. Máte sepsáno, o čem jste se mnou chtěl mluvit?" zkusila to. Nedělala si naděje, že to fakt sepsal a ušetří ji řečnění, ale musela to zkusit.
Sode
Sode
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Počet příspěvků : 1969
Datum registrace : 28. 10. 09
Věk : 27

Návrat nahoru Goto down

Prostory 5. divize Empty Re: Prostory 5. divize

Příspěvek pro Akkaku Naito Sat Mar 02, 2024 3:34 pm

Shiorino hledání v archivech bylo vskutku zbytečné, ale jednu zmínku přeci jen ke konci svého pátrání našla. Zjistila, že byl zmíněn ve výroční zprávě o talentech Kido Corps. To jí naznačilo, že byl součástí této jednotky, ale ne přímo páté divize.
Když Takaragi vstoupila do kapitánovi pracovny, čekalo jí milé a nemilé překvapení. To milé bylo, že dokumenty, kterých se kapitánům hromadilo na stolech celkem dost byly SKORO hotové, byť podle hromádek na vedlejším stole bylo vidět, že to byla práce, kterou dělal nyní po rozpravě se svojí podkapitánkou. Ta horší byla, že už podle color codingu na straně sloupečků hotovo bylo vidět, že co vyřešil, to odložil. Netřídil to podle důležitosti, toho, co kam patří... Nic.
Kapitánova pracovna samotná byla velká s několika knihovnami, dvěma velkými stoly a pohovkou. V jednom rohu byl malý kabinet na alkohol, mini lednička a mísa se sladkostmi. Vypadalo to tam až na knihovny velmi neorganizovaně.


[name=manzen]Moshushi Manzen[/name]

Moshushi se cítil dobře: [myslenky=manzen]Bylo to náročné. Ani jsem nečekal, že budu muset řešit tolik různých věcí. To nemůže něco z toho řešit jen nejaký úředník, kterého budu mít bokem?[/myslenky] myslel si, ale měl i tak překvapivě fajn pocit z dobře vykonané práce. Tedy on jí tak alespoň vnímal.
Pak vešla jeho podkapitánka. [rec=manzen]Takaragi-sama! Jsem rád, že jste tu, papírování skoro hotové, takže se pak můžeme pustit do dalších věcí.[/rec] přivítal jí okamžitě po vstupu a pak se ho zeptala, zda má sepsané, co s ní chtěl projednat: [rec=manzen]Oh... To... Nemám... Ale stejně jsem nejlepší, když mluvím z patra. Jen mi povězte, vaše podkapitánská páska... Stále není dočištěná?[/rec] Manzen celou dobu mluvil svým veselým tónem, ale u pásky se ozval lehký náznak ironie. Zároveň si s tím posunul trošku níže své zabarvené brýle, aby se jí poprvé podíval zhluboka z očí do očí. Nevypadal výhružně, nebo nebezpečně, ale... nějakou zvláštní auru v ten moment přeci jen měl. Že by první náznak autority?
Akkaku Naito
Akkaku Naito
Kapitán 5. divize
Kapitán 5. divize

Počet příspěvků : 1657
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 27

Návrat nahoru Goto down

Prostory 5. divize Empty Re: Prostory 5. divize

Příspěvek pro Sode Sat Mar 02, 2024 4:27 pm

[name=shiori]Takaragi Shiori[/name]

Když vstoupila, nemohla si neprohlédnout, v jakém stavu kancelář je. Byla přikvapená, že je tu uklizeno. A že kapitán pracuje. A že to vypadá, že toho má dost hotového. Mohla za to ona? Většinu z těch věcí, co mu řekla předtím, už si nepamatovala, ale asi to zabralo. Kapitán ji vytrhnul ze zamyšlení, když zmínil pásku. Znatelně sebou cukla a rukou se chytila za paži, na které se nosí podkapitánská páska, kdyby ji teda měla. [rec=shiori]"Jo,"[/rec] odpověděla bleskově. [rec=shiori]"Já... nechtěla jsem se tím zdržovat. Zdálo se mi, že co se mnou chcete probrat je přeci jen trochu důležitější, než moje páska,"[/rec] rozhodla se to hrát na věrnost. Kapitán vypadal jako typ, co tohle vysvětlení ocení a ona se navíc netoužila dostat do průšvihu kvůli takové estetické malichernosti.
Při tom všem došla ke stolu kapitána blíž a oči jí sklouzli na štos papírů, který pochopila, že měl představovat vyřízenou dokumentaci. [rec=shiori]"Kapitáne, asi vás nepotěším, ale-"[/rec] vzala vrchní papír do rukou a prohlédla si ho, než ho otočila na kapitána, [rec=shiori]"tenhle formulář už se několik měsíců nepoužívá."[/rec] Při té příležitosti koukla na papír, co byl v hromádce druhý v pořadí. [rec=shiori]"A tohle je jenom kopie. K schválení takové žádosti potřebujete ověřený originál, nejlépe s razítkem,"[/rec] upozornila nezaujatě, jako by právě neříkala kapitánovi, že svou práci dělal zbytečně.
Sode
Sode
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Počet příspěvků : 1969
Datum registrace : 28. 10. 09
Věk : 27

Návrat nahoru Goto down

Prostory 5. divize Empty Re: Prostory 5. divize

Příspěvek pro Akkaku Naito Sat Mar 02, 2024 4:38 pm

[name=manzen]Moshushi Manzen[/name]

S odpovědí vypadal Manzen navenek vskutku potěšen a žoviálně se zasmál: [rec=manzen]Tak to jsem rád, že si natolik vážíte mého času. Naštěstí pro vás mám tady náhradní.[/rec] s těmi slovy vytáhl pásku a položil jí na stůl. Kapitán byl divný a občas pomalejší... Ale začínal mít dost velké podezření, že jeho podkapitánka prostě pásku nosit nechce.
Poté Shiori nadzvedla dva dokumenty a Manzen zbledl. [rec=manzen]No... U toho druhého to alespoň vysvětluje, proč jsem vyplňoval dva stejné dokumenty... Několikrát... Něco z toho byly jen kopie pro mě, že? Hups![/rec] Manzen se poškrábal za uchem a relativně rychlým pohybem vytáhl Shiori z ruky druhý papír a pokračoval: [rec=manzen]A tenhle formulář se nepoužívá? Tak proč mi ho sem dali? No, tak to předěláme. Ale nejdřív mi řekněte něco o sobě. Budete moje pravá ruka a já o vás chci něco vědět.[/rec] s tím se na ni zahleděl a dodal ještě: [rec=manzen] Začneme tím, proč nechcete nosit odznak své hodnosti?[/rec]
Po těchto slovech se posadil na stůl s bordelem vyplněných formulářů, z nichž třetina byly duplikáty nebo zastaralé formy. Pár z nich tím shodil na zem, ale vypadal, že to nemá v plánu řešit, dokud nedostane pár odpovědí.
Akkaku Naito
Akkaku Naito
Kapitán 5. divize
Kapitán 5. divize

Počet příspěvků : 1657
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 27

Návrat nahoru Goto down

Prostory 5. divize Empty Re: Prostory 5. divize

Příspěvek pro Sode Sat Mar 02, 2024 5:09 pm

[name=shiori]Takaragi Shiori[/name]

Shiori se netajila svým překvapením, když kapitán vytáhl náhradní pásku a podal jí ji. Jasný, říkal něco o tom, že zaopatří náhradní, ale Shiori nečekala, že to bude tak rychlé. [rec=shiori]"Děkuji,"[/rec] natáhla se po pásce a rovnou si ji nasadila na rukáv. Tím jí vlastně odpadala starost s hledáním té původním. Beztak ji vytrousila někde na té misi.
Pak přišla řeč na dokumenty. [rec=shiori]"Pátá divize byla dlouho bez vedení. Bude potřeba zkontrolovat některé věci, aby fungovali podle nejnovějších nařízení. Ostatně, to je jedna z vašich prvních povinností po té, co přeberete kapitánskou pozici, ale hádám, že o tom vám nikdo neřekl."[/rec] Minimálně ona to udělat nemohla, protože když Manzen nastoupil, byla na misi, a on sám nevypadal jako někdo, kdo by po nocích studoval kapitánský manuál.
Kapitán se posadil na stůl - jak profesionální - a Shiori o dva kroky couvla, protože už je právě ten stůl nedělil a ona potřebovala víc prostoru. [rec=shiori]"Nechápu, o čem mluvíte,"[/rec] ohradila se. [rec=shiori]"Říkala jsem vám, byl špinavý. S jeho nošením nemám problém, vidíte?"[/rec] ukázala na pásku, kterou už teď měla poctivě nasazenou. Vážně neměl kapitán důležitější věci k řešení?
Sode
Sode
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Počet příspěvků : 1969
Datum registrace : 28. 10. 09
Věk : 27

Návrat nahoru Goto down

Prostory 5. divize Empty Re: Prostory 5. divize

Příspěvek pro Akkaku Naito Sat Mar 02, 2024 5:32 pm

[name=manzen]Moshushi Manzen[/name]

Manzen si dál Shiori prohlížel a když se ohradila s tou páskou, tak jen nadhodil: [rec=manzen] Dobrá tedy. Pásku nechme být, ale stále bych chtěl vědět víc o vás.[/rec] Po těchto slovech dodal: [rec=manzen]A protože chci abyste i vy věděla, kdo jsem já, uděláme si to zajímavější. Vždy se jeden z nás zeptá na 3 věci a ten druhý na 3 věci. Souhlasíte? Můžeme u toho i pracovat.[/rec] dodal s tím, že vstal, ohnul se a zvedl dokumenty ze země. [rec=manzen] Vždycky vám ukážu dokument. Ty, které budeme posílat půjdou na tuhle nízkou knihovničku. Ty které mi tu mají zůstat na stůl a ty, které jsou zastaralé budu házet na zem. Vždy vám ukážu dokument a vy buď ukážete kam a nebo si ho prohlédněte, jestli chcete a pak uložte. Myslím si, že během toho zvládneme i konverzovat.[/rec] Kapitán jak mluvil, tak jel jak rozjetý vlak. V jednom momentě, kdy ukazoval dokumenty kolem malém trefil světlo na stropě. Ale bylo na něm vidět, že má opravdu zájem svojí podřízenou poznat.
[rec=manzen]Co říkáte? Nebo jste raději ten tajemější typ?[/rec] pak se zamyslel a dodal: [rec=manzen]Nemluvím doufám příliš, že?[/rec]
Akkaku Naito
Akkaku Naito
Kapitán 5. divize
Kapitán 5. divize

Počet příspěvků : 1657
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 27

Návrat nahoru Goto down

Prostory 5. divize Empty Re: Prostory 5. divize

Příspěvek pro Sode Sat Mar 02, 2024 8:50 pm

[name=shiori]Takaragi Shiori[/name]

Nečekala, že jeho dotazování skončí páskou, ale rozhodně jí nikdo nemohl zabránit v to doufat. Pořád omílal, jak o ní chce víc vědět, ale Shiori si nedovedla představit, co by mu mohla asi tak vykládat. V duchu zaúpěla, na tohle byla moc střízlivá. Ne, na tohle musel být každý moc střízlivý.
[rec=shiori]"Nebo si ty papíry vezmu a roztřídím vám to sama,"[/rec] přerušila jeho zapálený výklad o třídění dokumentů, který spíš vypadal jak nějaká hra. A Shiori nebyla zrovna někdo, kdo by hrám holdoval. Pak na to kapitán konečně kápnul a zeptal se, jestli moc nemluví. [rec=shiori]"Trochu,"[/rec] hlesla a natáhla se po hromádce dokumentů, aby si je přenesla k vedlejšímu stolu. [rec=shiori]"Trochu víc,"[/rec] přiznala, když dokumenty na jejím stole udělaly duté BUCH, a otočila se zpět čelem ke kapitánovi. Chtěl o ní něco vědět, ne? [rec=shiori]"Jsem zvyklá pracovat sama. V tichosti. Ten způsob, co jste navrhoval... jen by to zpomalovalo práci. Je to neproduktivní."[/rec] Shiori byla zvyklá oddělovat práci a zábavu. V práci se... no, pracovalo. Na pokec byl čas, když práce nebyla. Obojí dohromady... to zkrátka nedávala.
Sode
Sode
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Počet příspěvků : 1969
Datum registrace : 28. 10. 09
Věk : 27

Návrat nahoru Goto down

Prostory 5. divize Empty Re: Prostory 5. divize

Příspěvek pro Akkaku Naito Sat Mar 02, 2024 11:39 pm

[name=manzen]Moshushi Manzen[/name]

To, že dostane odpověď na otázku zda hodně mluví (překvapivě) čekal, ale i tak zamrzela. Co už Manzen čekal méně bylo, že takhle sestřelí pokus spojit to potřebné se zábavou. Povzdechl si a posadil se za stůl. [rec=manzen] Dobrá tedy... Uděláme to tedy po vašem. Zbývá mi tu posledních pár dokumentů na vyplnění a podepsání. Tentokrát si budu dávat pozor na duplikáty a rovnou si je ukládat. Vy mezitím vytřiďte to, co jsem zpackal od toho co jsem správně zprackal...[/rec] kapitán nechal malou chvilku ticha, aby jeho vtip vyzněl, ale i on věděl, že to byl chabý pokus. [myslenky=manzen]Jak na vás Takaragi Shiori...?[/myslenky]
[rec=manzen]Až tohle doděláme, pověřím někoho odnešením a my si promluvíme. Jestli chcete, můžete si pak nabídnout nějaký alkohol, nebo sladkost. Sladkost tedy klidně už během třídění, alkohol do práce za mě nepatří. Ale jestli by si myslíte, že zvládne...[/rec] pak se kapitán zarazil. Vypadal najednou strašně smutně. [rec=manzen]Zase moc mluvím. Pusťme se do práce.[/rec] pronesl sklesle a začal vyplňovat. Na jeho práci ale bylo vidět, že i přes to jak chaoticky působí, tak se velmi rychle orientuje ve všech dokumentech a dokáže si je přečíst bleskovou rychlostí. [myslenky=manzen] Aspoň k něčemu mi hodiny v knihovnách byly...[/myslenky]
Akkaku Naito
Akkaku Naito
Kapitán 5. divize
Kapitán 5. divize

Počet příspěvků : 1657
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 27

Návrat nahoru Goto down

Prostory 5. divize Empty Re: Prostory 5. divize

Příspěvek pro Sode Sun Mar 03, 2024 12:00 am

[name=shiori]Takaragi Shiori[/name]

Kapitán se asi snažil o vtip, ale už musel mít představu o tom, s kým má tu čest. Shiori chvíli nechala to ticho mezi nimi znít stejně, jako on, než ho opravila: [rec=shiori]"Zpackal."[/rec] A pak se jala usadit se za stůl, aby se pustila do třídění dokumentů. Kapitán mezi tím opět mluvil, Shiori mu věnovala jen takovou pozornost, aby jí z jeho řeči neuniklo něco extra důležitého. Asi si tuhle dovednost bude muset osvojit natrvalo.
Popravdě, byla to chabá hromádka a ona to jen měla rozházet do tří, takže byla vmžiku hotová, o čem informoval zvuk sunoucí se židle, když z ní vstávala, aby hromádku "archivovat" uklidila do knihovny. Ale pak zjistila, v jakém stavu knihovna, a tedy i uložiště dokumentů je a hromádku zase položila. Zařadí to jindy. Další dvě hromádky donesla zpátky kapitánovi. [rec=shiori]"Tohle je v pořádku a můžete to nechat doručit, kam je třeba. Tady jsou ty staré formuláře, ty bychom měli poslat zpátky k těm, co za ně zodpovídají, ať to opraví."[/rec] Neušlo jí, že i kapitán už je se svou prací hotov a rozhodla se být pohotovější, než on zase něco navrhne. Vytáhla papír se seznamem, který od něj ráno dostala a otočila ho na něj, jako by nevěděl, co si tam sám napsal. [rec=shiori]"Tohle jste měl dnes ještě v plánu,"[/rec] připomněla mu, ukazujíc na poslední řádek, aby si nemyslel, že má padla. Jestli se chtěl seznamovat, mohl své touhy směřovat na jiné oběti.
Sode
Sode
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Počet příspěvků : 1969
Datum registrace : 28. 10. 09
Věk : 27

Návrat nahoru Goto down

Prostory 5. divize Empty Re: Prostory 5. divize

Příspěvek pro Akkaku Naito Sun Mar 03, 2024 12:18 am

[name=manzen]Moshushi Manzen[/name]

Bylo dopracováno. Manzen zaklonil hlavu a chvilku koukal do stropu. Poté jako odpověď na to, že to může doručit, kam je třeba jen zvedl ruce před sebe: [rec=manzen]Jistě, malý moment. Bakudo #77: Tenteikura. Prosím, přijďte si do mé kanceláře pro dokumenty na kategorizaci a odeslání příslušným institucím.[/rec] pak ruce svěsil.
V tento moment mohla Shiori poprvé pořádně cítit reiatsu kapitána, tím spíše, že místo toho aby nakreslil potřebné symboly pro toto kido, vytvořily se linie na jeho těle a mezi jeho pažemi z reishi. Byl to neuvěřitelný pohled. Množství Manzenova reiatsu bylo nad průměrným kapitánem a jeho hustota byla srovnatelná s kapitány, kteří měli bankami zaktivovaný. I proto měl tento kapitán své reiatsu téměř neustále stažené.
Poté se Manzen uvolnil a nadhodil: [rec=manzen]Někdo si dojde pro dokumenty, my mezitím vyrazíme. Je nějaký kapitán, kterého třeba znáte a chtěla byste ho vidět? Popřípadě nějaký na kterého jste vy konkrétně zvědavá?[/rec] sám přemýšlel, že by prvního našel kapitána deváté divize a zabil dva body svého programu najednou. Ale zároveň měl pocit, že pokud by Shiori nějakého kapitána znala, mohlo by to prvnímu setkání třeba Manzenovi pomoci.
Akkaku Naito
Akkaku Naito
Kapitán 5. divize
Kapitán 5. divize

Počet příspěvků : 1657
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 27

Návrat nahoru Goto down

Prostory 5. divize Empty Re: Prostory 5. divize

Příspěvek pro Sode Sun Mar 03, 2024 12:36 am

[name=shiori]Takaragi Shiori[/name]

Tvářila se věčně dost zaprdnutě, takže když kapitán použil kido, aby si tu dokumentaci vyřídil, docela zírala. Jednak na to, že to bylo dost praktické řešení, jednak na to, co všechno to provádělo. Postupně se jí začínaly doplňovat otazníky, které ohledně tohohle shinigamiho měla. [myslenky=shiori]Tak proto ho šoupli sem?[/myslenky] Docela působivý pohled, ale to rozhodně neplánovala říkat nahlas.
Tenhle člověk byl plný překvapení. [rec=shiori]"Mám jít s vámi?"[/rec] zeptala se zaskočeně, jako by tuhle variantu vůbec nezvažovala. A taky, že ne. Měla tak trochu jiné plány, než hlídání kapitána. I když seznámit se s ostatními hlavouny nemuselo být na škodu, měla důležitější věci na práci. [rec=shiori]"Víte, mám ještě nějaké věci, co musím zařídit. Povinnosti a tak. Seznamovat se určitě zvládnete i bez mé pomoci,"[/rec] mluvila skoro povzbudivě. Fakt se v tom přemáhala, protože se bála, že ji kapitán stáhne sebou.
Sode
Sode
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Počet příspěvků : 1969
Datum registrace : 28. 10. 09
Věk : 27

Návrat nahoru Goto down

Prostory 5. divize Empty Re: Prostory 5. divize

Příspěvek pro Akkaku Naito Sun Mar 03, 2024 12:58 am

[name=manzen]Moshushi Manzen[/name]

[rec=manzen]Byl bych rád, kdybyste mě doprovodila, ale... Chápu. Ale někdy v budoucnu si s vámi budu chtít sednout, abyste mi o sobě něco řekla. Každopádně... Zatím se mějte![/rec] s tím se sebral a vyrazil ven. Tam se zamyslel. Nejvíc ho asi opravdu zajímal kapitán deváté divize i v rámci toho, že by zvládl dva body seznamu najednou.
[rec=manzen]Vzhůru do deváté divize![/rec] pronesl sám sobě a vyrazil.

----> Prostory 9. divize

Shiroi byla zanechána v kanceláři a prakticky hned po odchodu kapitána vešel vysoký bělovlasý shinigami s velkým obouručním mečem na zádech a začal sbírat všechny dokumenty.
Akkaku Naito
Akkaku Naito
Kapitán 5. divize
Kapitán 5. divize

Počet příspěvků : 1657
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 27

Návrat nahoru Goto down

Prostory 5. divize Empty Re: Prostory 5. divize

Příspěvek pro Sode Sun Mar 03, 2024 1:26 am

[name=shiori]Takaragi Shiori[/name]

Kapitán to vzal celkem sportovně. Ani se nehádal a nevymýšlel další ztřeštěné nápady, prostě se rozloučil a šel. S příslibem, že jednou si pokecají i oni. Fajn, když k tomu bude mít Shiori k dispozici dostatek saké, asi to zvládne. Bez něj nikdy. Než se však stihla vzpamatovat, vystřídal kapitána v kanceláři nějaký chlápek, co si šel pro dokumenty. [rec=shiori]"Vyřiďte v administraci, ať si v tom udělají pořádek, jinak jim to přijdu hodit na hlavu osobně,"[/rec] dala mu dodatečné instrukce k té hromádce se starými formuláři a nechala ho odejít, než se také odebrala z kanceláře.
Procházela chodbou a listovala svým notýskem, ve kterém se nyní vyskytoval seznam jmen několika bývalých členů páté divize. To byly ty důležitější věci, co měla na mysli. Musela je najít a zjistit, co vědí, takže si to zamířila k bráně teď, když si byla jistá, že kapitán už je dávno pryč a tak ho nedožene. Sběr informací mohl započít!
Sode
Sode
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Počet příspěvků : 1969
Datum registrace : 28. 10. 09
Věk : 27

Návrat nahoru Goto down

Prostory 5. divize Empty Re: Prostory 5. divize

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru