Bleach Anime
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

(Bleach) Varování - spoiler! Seriál, díl 317 a výš

3 posters

Goto down

(Bleach) Varování - spoiler! Seriál, díl 317 a výš Empty (Bleach) Varování - spoiler! Seriál, díl 317 a výš

Příspěvek pro Binuralka Mon Jun 23, 2014 10:27 pm

Ahoj,

po dlouhé době jsem si řekl, že se mrknu na pár dílů. Skončil jsem s arrankar arc a poslední semi arc byla zanpakto. Poté tam bylo pár nezdařených fillerových dílů a začala nová arc (317).

Může mi prosím někdo říct, jak je to s tím Ichigem teď? Proč se řeší otázka o jeho raietsu, když předtím žádný takový problém neměl? Nebo mi bude zodpovězena později .. seriálem?

Smile
Binuralka
Binuralka

Počet příspěvků : 145
Datum registrace : 28. 11. 10

http://www.bleach.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

(Bleach) Varování - spoiler! Seriál, díl 317 a výš Empty Re: (Bleach) Varování - spoiler! Seriál, díl 317 a výš

Příspěvek pro Red Tue Jun 24, 2014 12:21 am

Všechno tam bude :-)
Red
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3816
Datum registrace : 13. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

(Bleach) Varování - spoiler! Seriál, díl 317 a výš Empty Re: (Bleach) Varování - spoiler! Seriál, díl 317 a výš

Příspěvek pro Binuralka Tue Jun 24, 2014 2:17 pm

pripomenete mi, co se stalo s ichim pri boji s aizenem?.. krom te super hollow formy co mel...
Binuralka
Binuralka

Počet příspěvků : 145
Datum registrace : 28. 11. 10

http://www.bleach.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

(Bleach) Varování - spoiler! Seriál, díl 317 a výš Empty Re: (Bleach) Varování - spoiler! Seriál, díl 317 a výš

Příspěvek pro Red Tue Jun 24, 2014 3:03 pm

No, oficiálně v manze přišel o svoje shinigami schopnosti (v anime to trošku protáhli). A nebyla to hollow forma, spíš na sebe vzal kompletní formu svojí zanpakuto.
Red
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3816
Datum registrace : 13. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

(Bleach) Varování - spoiler! Seriál, díl 317 a výš Empty Re: (Bleach) Varování - spoiler! Seriál, díl 317 a výš

Příspěvek pro Satoshi Tue Jun 24, 2014 8:11 pm

V manze se to určitě objeví... Kubo si najde každou příležitost jak to natáhnout.
Satoshi
Satoshi
Kapitán 12. divize
Kapitán 12. divize

Počet příspěvků : 3249
Datum registrace : 05. 04. 09
Věk : 31
Bydliště : Las Noches

Návrat nahoru Goto down

(Bleach) Varování - spoiler! Seriál, díl 317 a výš Empty Re: (Bleach) Varování - spoiler! Seriál, díl 317 a výš

Příspěvek pro Binuralka Fri Aug 14, 2015 5:44 pm

tak z anime mi ušlo a vrhl jsem se na mangu..muzu poprosit o mensi rekapitulaci? jak prisel ichigo ke svemu vnitrnimu hollowovi, kdyz ostatni vizardo museli projit, pokud si dobre pamatuji, terapii od aizena? jinak vsem zdar po dlouhe dobe ;))
Binuralka
Binuralka

Počet příspěvků : 145
Datum registrace : 28. 11. 10

http://www.bleach.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

(Bleach) Varování - spoiler! Seriál, díl 317 a výš Empty Re: (Bleach) Varování - spoiler! Seriál, díl 317 a výš

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru