Bleach Anime
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novinky

4 posters

Goto down

Novinky Empty Novinky

Příspěvek pro Maršál Křída Fri May 25, 2012 8:08 pm

Informace o změnách na fóru


25.5.12. - Aktualizace smajlíků
Maršál Křída
Maršál Křída

Počet příspěvků : 841
Datum registrace : 21. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Novinky Empty Re: Novinky

Příspěvek pro Maršál Křída Fri May 25, 2012 8:14 pm

Dneškem proběhla drobná úprava ve smajlíkové sekci. Bylo odebráno několik nepoužívaných Bleach smajlů a proběhlo nahrazení novou sadou. Snad bude panovat spokojenost.

PS: při případné nespokojenosti se stavem smajlů je v úvahu doplnění, náhrada či vyloučení.
Maršál Křída
Maršál Křída

Počet příspěvků : 841
Datum registrace : 21. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Novinky Empty Re: Novinky

Příspěvek pro Raiden Thu Aug 16, 2012 10:38 pm

Dámy, pánové a další obyvatelé Bleach Anime

Jakožto takzvaný hlavní admin vám musím přinést několik zpráv. Poslední dobou se u mě začali množit stížnosti na jednoho z adminů, tedy přesněji Satoshiho ze všech stran, takže po delším uvážení a rozmluvě s Memphim a zároveň i několika členy GM týmu jsem se rozhodl odebrat mu status Administrátora. Byl varován nejméně dvakrát, ale nějak to nestačilo, snad mu toto bude výstrahou.

Druhá informace je spíše kosmetického rázu. Byla vytvořena skupina Honorary Members, do které budou přiřazeni významější uživatelé fóra. V nejbližší době taktéž dodám soupisku za co přesně byli přiřazeni do této skupiny.

Děkuji za pozornost
Raiden
Raiden
Kapitán 8. divize
Kapitán 8. divize

Počet příspěvků : 2557
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 29

Návrat nahoru Goto down

Novinky Empty Re: Novinky

Příspěvek pro Raiden Thu Aug 23, 2012 1:11 am

Oznámení o změně


Tak je to tu opět, šachování na pozici administrátorství. Původně to nemělo být tak úplně veřejné, ale nakonec to jinak nejde. S okamžitou platností dosazuji na post admina našeho známého, do předchozích minut bývalého Admina - Maršála Křídu a taktéž jednoho z našich Game Masterů - dead winda. Volba na ně padla tentokrát bez hlasování, takže možnost stížností je otevřená tak jako vždy 24/7.

Přeji hezký zbytek noci
Raiden
Raiden
Kapitán 8. divize
Kapitán 8. divize

Počet příspěvků : 2557
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 29

Návrat nahoru Goto down

Novinky Empty Re: Novinky

Příspěvek pro Raiden Mon Aug 27, 2012 9:33 pm

Oznámení o změně II


Snad konečně poslední oznámení o změně admina. Po návrzích jsem vybral Ryuuku jako nejvhodnějšího kandidáta na post Admina. Doufám, že je to poslední takováto změna na nějaký čas. Nyní přeji Ryuukovi hodně štěstí do nové funkce a snad mu tento post nepřinese žádné problémy a rozepře s přáteli a uživateli.
Raiden
Raiden
Kapitán 8. divize
Kapitán 8. divize

Počet příspěvků : 2557
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 29

Návrat nahoru Goto down

Novinky Empty Re: Novinky

Příspěvek pro Raiden Mon Jan 21, 2013 9:49 pm

Oznámení o změně II


No a je to zase tady. Asi tak před stopadesáti lety, jsem Nawakimu slíbil, že mu tedy slavnostně předám toho admina. Tak vám tedy sděluji, že je zařazen mezi adminy. Nechť mu zdraví dlouho slouží a účastní se vlády našeho nynějšího Triumvirátu až do svého ... rozložení na atomy, či odletu s Klingony.
Raiden
Raiden
Kapitán 8. divize
Kapitán 8. divize

Počet příspěvků : 2557
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 29

Návrat nahoru Goto down

Novinky Empty Re: Novinky

Příspěvek pro Raiden Thu Jul 04, 2013 12:36 am

Oznámení o změně III


Okej, zase a tentokrát naposledy já. Oficiálně se vzdávám všech titulů spojených s Administrací, vzhledem k nedostatku zápalu do této funkce, kterou jsem ztratil během té pauzy, co mělo fórum. Doufal jsem, že se vrátí, bohužel se tak nestalo, takže proč bych tu měl v této funkci oxidovat. Jako poslední udělám to, že se s Redem a Nawakim domluvím na pozici nového Hlavního administrátora, díky za pozornost, skončil jsem ;)
Raiden
Raiden
Kapitán 8. divize
Kapitán 8. divize

Počet příspěvků : 2557
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 29

Návrat nahoru Goto down

Novinky Empty Re: Novinky

Příspěvek pro Red Thu Mar 20, 2014 5:18 pm

Posila v týmu adminů

Tímto bych chtěl oznámit, že jsme se s Nawakim rozhodli přijmout mezi sebe Raidena Smile. Takže ho opět můžete přivítat v týmu administrátorů! Tímto mu přeju hodně štěstí ve staronové pozici Smile.
Red
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3816
Datum registrace : 13. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Novinky Empty Re: Novinky

Příspěvek pro Raiden Thu Mar 20, 2014 9:14 pm

Děkuji za hezké přivítání, jsem rád, že jsem dostal ještě druhou šanci, už nebudu dělat takové koniny atd. Smile
Co se týká uplatnění, snad bych měl být schopen poradit s různými nadstandardními kódy u příspěvků a podobně. Online jsem poslední dobou téměř furt, stačí se ozvat Smile

PS: Jsem fijalovej :333
Raiden
Raiden
Kapitán 8. divize
Kapitán 8. divize

Počet příspěvků : 2557
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 29

Návrat nahoru Goto down

Novinky Empty Re: Novinky

Příspěvek pro Red Tue Jun 03, 2014 2:48 pm

Posila v GM týmu!


Tímto bych chtěl oznámit, že jsme se s GM týmem rozhodli přijmout novou posilu do našich řad. Nějakou dobu jsme se rozhodovali nad tím, kdo by byl správným kandidátem a nakonec jsme vybrali Raie Eshena.  Rai Eshen 


Popřejme mu tedy všichni štěstí a pevné nervy, protože je bude potřebovat! :-D! 
Red
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3816
Datum registrace : 13. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Novinky Empty Re: Novinky

Příspěvek pro Nawaki Sat Apr 25, 2015 3:39 pm

Co se děje?
Inu... děje se toho mnoho...
Z důvodů nedostatku času s od GM postu dává dočasně pauzu Shiro a Medůsa...
Z důvodů absence jakékoliv komunikace po téměř 3 týdny je z GM postů odvolán Eshen...
Jako posila GM týmu je přijat zpět Raiden a na zkoušku také Vilík aka. Akkaku Naito....
Během následujících dní se snad fungování fora vrátí do pořádku.

děkuji za pozoronost a jménem GM týmu vám přeji pěkný den
Nawaki
Nawaki
Nawaki
Kapitán 10. divize
Kapitán 10. divize

Počet příspěvků : 3499
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 35
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Novinky Empty Re: Novinky

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru