Bleach Anime
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Back To The Seireitei

+7
Satoshi
Tertaxka
dead wind
Myamoto Usagi
Nawaki
Red
Solas
11 posters

Strana 1 z 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Back To The Seireitei Empty Back To The Seireitei

Příspěvek pro Solas Wed Jun 29, 2011 6:43 pm

Všichni jste se nacházeli v malé stiné laboratoři, kam vás nechal zavést Satoshi. Vás devět přijalo jeho naídku - Všechno změnit a teď jste tam stáli, z okolní zimy se vám dělala husí kůže a Satoshi nikde. Jediné co bylo v místnosti byly dva sloupy, asi 5 metrů vysoké na jejichž vrcholcích se nacházely obří koule, které byly nejspíše zlaté a od obou sloupů se táhlo spousta hrubých kabelů. Ticho protnul hlas, který spoustu z vás vylekal. Vííítejte vy, jenž jste se rozhodli změnit minulost. Hlas patřil Satoshimu, který stál ve dveřích, na hlavě svou helmu a své černé haori epicky přitáhnuté k masce. Ptáte se asi, proč jste tu...a já vám to povím. Změna...ano...změna minulosti v náš prospěch! Podařilo se mi po dlouhých výzkumech sestrojit přístroj, umožňující cestování v čase a my co tu jsme jej využijeme k návratu o pár dní zpět, před útok Reiemei a zvrátíme jej tak, aby byly ztráty minimální! Pak přestoupí k něčemu, co vypadá jako vypínač světla. Nebudeme se dlouze zdržovat! Je třeba to otestovat v praxi. Jakmile jej sepne, začne to mezi koulemi občasně jistkřit a nakonec se otevře cosi podobného gargantě, avšak uvnitř to hýří duhovými barvami. Je čas! Pronese Satoshi pouze a skočí do vířivých barev, které jej vtáhnou.


Naposledy upravil Shirosaki dne Tue Jan 17, 2012 6:44 pm, celkově upraveno 1 krát
Solas
Solas
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 4110
Datum registrace : 03. 07. 09
Věk : 31
Bydliště : Karviná

Návrat nahoru Goto down

Back To The Seireitei Empty Re: Back To The Seireitei

Příspěvek pro Red Thu Aug 25, 2011 11:46 am

Yoshiro

Vůbec nechápal, proč tady byl. Původně si totiž myslel, že se přihlásil jako dobrovolník, co Satoshimu pomůže..Dejme tomu s úklidem laboratoře nebo tak něco. Chtěl se prostě chovat přátelsky, ale on tu najednou mlel cosi o nějakým cestování časem. Co to jako mělo znamenat? Určitě blbost. Toho se účastnit fakt nebude. Otočil se, zamával a pomalu vyrazil na odchod. (Samozřejmě se mu to nepovede bwahaha)
Red
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3819
Datum registrace : 13. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Back To The Seireitei Empty Re: Back To The Seireitei

Příspěvek pro Nawaki Thu Aug 25, 2011 11:51 am

Izumi Razaki

Ta bitva mi ležela v hlavě. Zemřelo v ní příliš mnoho lidí, které jsem znal osobně. Některé docela dlouho. Byli mezi nimi přátelé, které jsem znal od akademie. Pokud tu byla možnost to zvrátit, tak mě nezajímalo co pro to musím udělat. Mám jen jeden blbej dotaz... schválila tuhle pakárnu so-taicho? Protože o tom dost pochybuju... zeptal jsem se trochu ironicky...
Nawaki
Nawaki
Kapitán 10. divize
Kapitán 10. divize

Počet příspěvků : 3499
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 35
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Back To The Seireitei Empty Re: Back To The Seireitei

Příspěvek pro Myamoto Usagi Thu Aug 25, 2011 12:35 pm

Myamoto Usagi

Přišla jsem pomoct, chtěla jsem to změnit. Sama jsem do bitvy přišla až později a to mě trápilo. Kdybych tam bývala dřív......to je ted jedno. Evidnetně mám možnost tam být ještě dřív než to vůbec začne. Sleduji, jak Satoshi zmizí v duhové gargantě. Vsadím se, že to předtím netestovali na shinigami...... Podívám se na zástupce kapitána 3.divize. Řekla bych, že ted už je to stejně jedno, Satoshi-taichou je již tam. Pokrčím rameny a také vlezu do těch výřivých, duhových barev.


Naposledy upravil Myamoto Usagi dne Thu Aug 25, 2011 12:36 pm, celkově upraveno 1 krát
Myamoto Usagi
Myamoto Usagi

Počet příspěvků : 1207
Datum registrace : 12. 08. 10
Bydliště : Někde

Návrat nahoru Goto down

Back To The Seireitei Empty Re: Back To The Seireitei

Příspěvek pro dead wind Thu Aug 25, 2011 12:36 pm

Izanagi

(Ano, sice se zase objevil až v nové kapitole, ale tohle je filler)

Původně ho sem pozval Satoshi kvůli pitvě jeho bývalého člena, ale když postupně rozklíčoval reiatsu kapitánů, přišel se podívat co se děje. A vskutku to byl opravdu špatný nápad, protože velmi brzo poznal, že se tu chystá něco zvláštního. Navíc když se zadíval do rotujícího duhového nesmyslu - zatočila se mu hlava a začínal mít tak trochu problém s balancí. Zatracený kolotoče...
dead wind
dead wind
Zástupce kapitána 1. divize
Zástupce kapitána 1. divize

Počet příspěvků : 1579
Datum registrace : 15. 06. 10
Věk : 32
Bydliště : 11100101101

http://www.bleach.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Back To The Seireitei Empty Re: Back To The Seireitei

Příspěvek pro Solas Thu Aug 25, 2011 1:07 pm

Akio Ukitake

Dorazil do kasáren 12. divize také, jelikož chtěl zachránit více lidí a napravit chybu, že zde nebyl. Potom, co si vyslechl podivný proslov kapitána Satoshiho s jakýmsi překvapením sledoval, jak se mezi koulemi vytvořila duhová Garganta. Ovšemže Satoshi bez jediného slůvka ujištění či přání všeho dobrého zmizel v barevném kolotoči následován téměř okamžitě kapitánkou 9.Divize. Akio zachytil odcházejícího Yoshira a pohlédl na pochybovačného Razakiho. Pravděpodobnost, že Sei povolila skoky v čase je nulová, ale to neznamená, že to neuděláme! Za stranu a za lidi!!! Načež se i s Yoshirem vrhnou za kapitánkou 9. divize a Satoshim, který už zmizel v dáli.

Slabá světla v místnosti začala poblikávat a cesta do říše divů se začínala uzavírat. Pokud jste to chtěli udělat, byl nejvyšší čas tam skočit.
Solas
Solas
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 4110
Datum registrace : 03. 07. 09
Věk : 31
Bydliště : Karviná

Návrat nahoru Goto down

Back To The Seireitei Empty Re: Back To The Seireitei

Příspěvek pro Nawaki Thu Aug 25, 2011 1:23 pm

Izumi Razaki

Nebylo moc času. Zdálo se, že portál se brzy uzavře. Shunpnul jsem až k jeho ústí a skočil dovnitř. Představa, že jsem mohl zachránit tolik životů mě poháněla kupředu. Okamžitě mě pohltil barevný kolotoč. Raději jsem zavřel oči, nechtěl jsem zahájit cestu časem tím, že bych zvracel...
Nawaki
Nawaki
Kapitán 10. divize
Kapitán 10. divize

Počet příspěvků : 3499
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 35
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Back To The Seireitei Empty Re: Back To The Seireitei

Příspěvek pro dead wind Thu Aug 25, 2011 2:26 pm

Izanagi

Když viděl, že všichni do neznámé garganty padají jako hrušky, pokusil se o něco podobného. Velký motavý švihem se tedy skoro teleportoval do garganty. Nutno podotknout, že se prostě točil jako káča, protože z barviček, které rotují rychleji než rotor mu prostě nebylo dobře.
dead wind
dead wind
Zástupce kapitána 1. divize
Zástupce kapitána 1. divize

Počet příspěvků : 1579
Datum registrace : 15. 06. 10
Věk : 32
Bydliště : 11100101101

http://www.bleach.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Back To The Seireitei Empty Re: Back To The Seireitei

Příspěvek pro Red Thu Aug 25, 2011 2:32 pm

Yoshiro

Chudáček Yoshiro. Akio ho tak škaredě vzal a hodil s ním do té duhy. Co měl teď dělat? Otočit se a utéct? Ne, to by neudělal. Byl na to teď moc liný a nebylo mu moc dobře. Vlastně.. Už od rána se cítil jako by ho přejel autobus a škrábalo ho v krku. Věděl, že to všechno nedopadne dobře. Tahle sestava totiž většinou ničila než zachraňovala. I když dost často omylem nebo nějak tak. Zavřel oči a zakroutil hlavou. "Chjo." Zamumlal si pro sebe.
Red
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3819
Datum registrace : 13. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Back To The Seireitei Empty Re: Back To The Seireitei

Příspěvek pro Tertaxka Thu Aug 25, 2011 2:55 pm

Akisha Shihomaru

Jakmile dorazila do kasáren dvanácté divize nevěděla jsem co tady vlastně dělám a jakmile zahlédla kapitány už vůbec nechápala co tady dělá.Tohle byl asi hodně špatný nápad. Řekla si pro sebe. Když potom kapitán dvánáctky říkal něco o vrácení se zpět časem byla jsem zaskočená Cože to říkal??? Když pak viděla ty barvy trochu se jí do toho něchtělo. Mám tam vážně skočit??? Není to nebezpečný???Neublíží mi to???Nakonec jsem jen pokrčila rameny a skočila dovnitř.


Naposledy upravil Tertaxka dne Thu Aug 25, 2011 4:17 pm, celkově upraveno 1 krát
Tertaxka
Tertaxka

Počet příspěvků : 689
Datum registrace : 12. 08. 10
Věk : 28
Bydliště : Seireitei

Návrat nahoru Goto down

Back To The Seireitei Empty Re: Back To The Seireitei

Příspěvek pro Solas Thu Aug 25, 2011 4:10 pm


Všichni jste se dostali dovnitř a teď jste uháněli po bílé cestičce uprostřed vší té barevnosti. Ona časoprostorová garganta či co to bylo se za Izanagim s tichým houknutím zavřela. Uvnitř to bylo převelice nádherné a vše zde hýřilo barvičkami. Popravdě bylo divné, že jste nikde nezahlédli žádné jednorožce, fauny ani Nyan cat. Avšak co by to bylo za zápletku kdyby se nevyskytlo klišé a vše se nepodělalo?! A tak se to podělalo a fakt, že se to podělalo Satoshimu, znamenal problémy většího rázu. Celá časoprostorová Garganta se začala otřásat, což nevěstilo nic dobrého. V duhovém pozadí začaly vznikat trhliny z nichž vycházela silná záře. Chodníček se začal rozpadat pod nohama a celý mezisvět se začal točit a ač ste se snažili utíkat dál a dostat se odsud ven, přecijen se vám to nepodařilo. Ze Satoshiho směru se blížila podivná elektromagnetická vlna, která všechny zasáhla. Fakt, že vám nezpůsobila zranění stejně vymizel v tom, že dvakrát příjemná nebyla. Pak se pod vámi cestička rozpadla a vy jste zmizeli v bílé prázdnotě.

Satoshi---> Ani tvé schopnosti nedokázaly kolapsu časoprostorové garganty zabránit, což bylo zajímavé, ale tvé pokusy ti jen přitížily. Stihlo tě stejné bílé prázdno jako ostatní, ale né na dlouho. Velkou rychlostí ses blížil k nějakému tmavému podlouhlému bodu, který se ukázal být trhlinou. Ta tě vyplivla do hromady písku a hluboké noci, osvětlené jen srpkem měsíce. Nebylo pochyb...byl jsi v Hueco Mundo.

Yoshiro---> Také on zmizel v bělotě a i on byl rázem vyplivnut. Narozdíl od Satoshiho, který zkončil hluboko ve světě hollow, se Yoshiro objevil asi dva metry od jisté vysoké věže, která neměl šanci se vyhnout a tak ji svým tělem zmenšil o pár desítek metrů. Pak spolu s troskami dopadl na dlážděnou ulici. Bylo to podivné...poznával Seireitei, ale bylo jiné...nepoznával žádné Reiatsu.

Razaki---> Tak jako ostatní i on byl vyplivnut v Seireitei s tím rozdílem, že on vletěl přímo do houfu nastoupených Shinigami. Mnoho z nich srazil svým tělem k zemi, ale zbytek co se udržel na nohou poodstoupil a utvořil kolem Razakiho kruh. Razaki nepoznával reiatsu nikoho z nich, ale vycítil, že kdesi na za nimi je někdo s dosti vysokým reiatsu...a někdo s ještě vyšším.

Izanagi---> Narozdíl od svých přátel jsi byl vyvrhnut o něco jemněji - přesněji do velmi vyvinutého dekoltu jisté zrzavé ženy, která byla v doprovodu nějakého bělovlasého trpaslíka a který na situaci nevěřícně zíral. Žena nevypadala, že by jí tvá přítomnost v jejím výstřihu nějak vadila.

Mya---> Zažila přistání, které bylo tak trochu...mokré. Přistála přímo ukázkového placáka do jezírka, nacházejícího se na pozemcích 10. divize a kdyby kolem byli nějací rozhodčí, jistě by si odnesla zlato. Takhle si odnesla jen nepříjemný pálivý pocit na přední straně těla. Z okolí se začali scházet členové 10.divize, aby zjistili co se to tu stalo. Podivné bylo, že jsi nepoznávala ani jediné reiatsu v Seireitei.

Tertaxka---> Jakmile vše zbělelo, ztratilas vědomí. Jakmile si jej nabyla, leželas na vrholku Soukyoku. V okolí nikdo nebyl, ale reiatsu, které si pociťovala bylo neznámé. Seireitei vypadalo téměř stejně, jako když si jej opustila.

Akio---> Jakmile se objeví, tak proletí střechou nějakého domu chudiny a ztratí vědomí.
Solas
Solas
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 4110
Datum registrace : 03. 07. 09
Věk : 31
Bydliště : Karviná

Návrat nahoru Goto down

Back To The Seireitei Empty Re: Back To The Seireitei

Příspěvek pro Nawaki Thu Aug 25, 2011 4:16 pm

Izumi Razaki

Něco se šeredně podělalo. Měl jsem smůlu, že v době, když už každý z filmů věděl, že cestování časem se vždycky podělá, jsem už byl dávno mrtvý, jinak bych do tohohle nešel. Dopadl jsem naštěstí do nějakých shinigami. Moje první myšlenka patřila tomu, že jsem zřejmě dopadl do nějakých připravených vojáků na bitvu, ale zdálo se, že to tak nebylo... a tolik shinigami navíc nebylo ani na druhé straně... Postavil jsem se a rozhlédl se kole sebe. Zdálo se, že jsem byl obklíčen a navíc jsem ucítil podivně silné Reiatsu... Ale koneckonců jsem byl shinigami... oni byli shinigami... nebyl důvod myslet si, že se mě hned pokusí zabít...
Asi jsem zabloudil, kudy se dostanu k tenisovému kurtu? zeptal jsem se
Nawaki
Nawaki
Kapitán 10. divize
Kapitán 10. divize

Počet příspěvků : 3499
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 35
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Back To The Seireitei Empty Re: Back To The Seireitei

Příspěvek pro Tertaxka Thu Aug 25, 2011 4:28 pm

Akisha Shihomaru

Probudila jsem se na vrcholku Soukyoku. "Cože jak jsem se sem dostala??? Tohle vážně asi nebyla dobrá volba." Pomalu jsem se posadila a začala se rozhlížet kolem sebe. "Tohle je sice Soukyoku, ale připadá mi to tady nějaké jiné, čím to je???" Pak jsem si to uvědomila. To reiatsu žádné z nich mi není nijak povědomé. "Určitě se něco pokazilo a vlastně kde jsou ostatní???" Postavila jsem se. "Kam teď???"Pokusila jsem se najít nějaké známé reiatsu, třeba někoho, kdo byl v té laboratoři semnou.
Tertaxka
Tertaxka

Počet příspěvků : 689
Datum registrace : 12. 08. 10
Věk : 28
Bydliště : Seireitei

Návrat nahoru Goto down

Back To The Seireitei Empty Re: Back To The Seireitei

Příspěvek pro dead wind Thu Aug 25, 2011 4:31 pm

Izanagi

Po chvilce nevěřícného koukání- nekoukání se zvedne. Bylo mu jasné, že Satoshi jako obvykle něco popletl, takže rovnou zhodnotil situaci - nevypadalo to moc dobře. Bělovlasý trpaslík měl na sobě haori a žena, které právě mohl ukázat jeho úžasné sno-sno byla podkapitánka. Eh, moc se omlouvám ... netušil jsem, že tu budou ... Pak jsem pochopil, že zmiňovat se o tom nemá cenu. Chtěl jsem se z toho vymluvit, avšak výraz trpaslíka mi jasně říkal, že je čas zmizet. A tak jsem nenápadným krůčkem vyrazil ještě víc nenápadně pryč..
dead wind
dead wind
Zástupce kapitána 1. divize
Zástupce kapitána 1. divize

Počet příspěvků : 1579
Datum registrace : 15. 06. 10
Věk : 32
Bydliště : 11100101101

http://www.bleach.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Back To The Seireitei Empty Re: Back To The Seireitei

Příspěvek pro Red Thu Aug 25, 2011 4:32 pm

Yoshiro

Letěl vzduchem.. No a z čistajasna se tam prostě objevila věž. Chtě nechtě, zkrátil jí svým tělem, které bylo nabito kapitánským reiatsu, asi o 20 metrů. Yoshira opravdu bolelo celé tělo a tohle tomu moc nepomohlo. Ještě několik málo sekund ležel na té studené zemi a pak se pomalu zvedal. Kvůli té srážce s věží přišel o svoje haori. Kompletně roztrhané a jeho oblečení taky nebylo zrovna v nejlepším stavu (Miši: "On už je zase nahej?!"). Kdyby tak věděl, že v té době, ve které je, se netoleruje jiné oblečení než shihakusho. Takhle bude hodně nápadný. Seireitei vypadalo fakt jinak. Co to mělo znamenat? Vyrazil tedy přímo za nosem.
Red
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3819
Datum registrace : 13. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Back To The Seireitei Empty Re: Back To The Seireitei

Příspěvek pro Myamoto Usagi Thu Aug 25, 2011 4:36 pm

Myamoto Usagi

Zrovna jsem si fascinovaně prohlížela barvy, když tu se to začalo všechno otřásat. Sakra... A pak se seběhlo všechno, tak rychle, že jsem to jen steží stihla zaregistrovávat. První, co jsem si uvědomila bylo, že jsem mokrá. Hned následovala menší pálivá bolest z celé jedné strany mého těla. Pomalu a stuhle jsem se postavila. Rozhlédla se kolem a pak na sebe. Zděšeně se mi rozšířili zorničky. Ten prodavač říkal, že se tahle uniforma má prát jenom na 30 stupnů!!! Nutno dodat, že domácí práce jsou pro mě španělská vesnice. Vylezla jsem pomalu z jezírka a vyždímala si haori. Co se to v té gargantě stalo?! A kde jsou ostatní? Znovu jsem se zaměřila na své okolí. Vypadá to, že jsem pořád v Seireitei....ale proč necítím žádné povědomé reiatsu....sice jsem většinou někde mimo Seireitei, ale tak špatně na tom ještě nejsem ne? Všimla jsem si shinigami, kteří se sem začali scházet. Moc se omlouvám.....ale věřte mi neskočila jsem do něj úmyslně. Doufám, že tam nebyly nějaké jejich oblíbené rybyčky.... Mimochodem v jaké divizy to jsem?
Myamoto Usagi
Myamoto Usagi

Počet příspěvků : 1207
Datum registrace : 12. 08. 10
Bydliště : Někde

Návrat nahoru Goto down

Back To The Seireitei Empty Re: Back To The Seireitei

Příspěvek pro Satoshi Thu Aug 25, 2011 7:20 pm

Satoshi
Jakmile jsem byl vyplivnut ve světě, který mi byl nejlepší, oprášil jsem ze sebe veškerý prach a konstatoval jsem Přece jenom jsem neměl dbát na vzhled... to mám za to, že jsem preferoval pohodlí nad funkcionalitou... Maa na... nedá se nic dělat... vypadá to, že cestování v čase budu muset prohnat dalšími testy... teď by to ovšem chtělo zjistit, v jaké době jsem skončil... předpokládal jsem, že tohle nebude Hueco Mundo v naší době, něco bylo jiné... něco... Asi bych měl zkusit najít Las Noches... zhodnotil jsem situaci a pak mi to došlo Žádné reiatsu...? To znamená, že ostatní nejsou poblíž... pokud... ovšem jsou vůbec tady...
Satoshi
Satoshi
Kapitán 12. divize
Kapitán 12. divize

Počet příspěvků : 3249
Datum registrace : 05. 04. 09
Věk : 31
Bydliště : Las Noches

Návrat nahoru Goto down

Back To The Seireitei Empty Re: Back To The Seireitei

Příspěvek pro Red Thu Aug 25, 2011 8:05 pm

Abarai Renji

Všichni shinigami, co stáli okolo Razakiho najednou ustoupili. "Abarai-fukutaichou!" Oslovilo ho hned několik z nich. "Co se tady děje?" Zeptal se nabroušeně červenovlasý muž, který se tyčil skoro do výšky dvou metrů. Podíval se na Razakiho. Chvíli ho propaloval pohledem, ale pak se zasekl na odznaku zástupce kapitána. "Co to má znamenat?" Vykřikl, dřepl si k Razakimu a chytil ho pod krkem. "Kde jsi to ukradl. Ublížil jsi snad Kirovi?!" Zakřičel na Razakiho. Razaki samozřejmě znal historii Seireitei a věděl o tom, že někdy před hodně sto lety byl na jeho pozici nějaký Kira. Tedy, pokud si na to vzpomněl.
Red
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3819
Datum registrace : 13. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Back To The Seireitei Empty Re: Back To The Seireitei

Příspěvek pro Nawaki Thu Aug 25, 2011 8:17 pm

Izumi Razaki

Zdálo se, že tohle bude opravdu lehce jiná doba, než do které jsme se měli dostat. Tedy... nepamatoval jsem si žádného podkapitána, co nosil místo hlavy ananas. Otázka byla, zda jsem mu opravdu chtěl ublížit, nebo se z toho nějak vykecat. Pravdou bylo, že tu bylo příliš mnoho shinigami a opravdu jsem něměl v plánu s nimi všemi bojovat. Na druhou stranu jsem opravdu, ale opravdu neměl náladu se vykecávat s nějakým prehistorickým shinigami...
Myslíte tuhle hračku? Tu jsem dneska ráno vytáhl z krabice cereálií... řekl jsem a nasadil reklamní hlas. Úžasné doplňky z našich cereálií rozjasní vaše Shihakushō, ohromte své přátele, překvapte své kolegy, limitovaná edice odcitoval jsem vymyšlený slogan fiktivních cereálií
Nawaki
Nawaki
Kapitán 10. divize
Kapitán 10. divize

Počet příspěvků : 3499
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 35
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Back To The Seireitei Empty Re: Back To The Seireitei

Příspěvek pro Red Thu Aug 25, 2011 8:20 pm

Abarai Renji

Jeho výraz teď opravdu přešel do naštvanosti. "Myslíš, že jsem idiot?!" Jak Razakiho držel, tak se napřáhl a vši silou ho zvedl ze země. Tou dobou už se napřahoval druhou rukou, kterou Razakiho praštil přes obličej. Měl samozřejmě strach o svého kamaráda Kiru, protože to byl shinigami, který měl nosit ten odznak. Shinigami, co stáli okolo se radši rozutekli pryč, protože zástupce kapitána Abarai vypadal dost v náladě.
Red
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3819
Datum registrace : 13. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Back To The Seireitei Empty Re: Back To The Seireitei

Příspěvek pro Nawaki Thu Aug 25, 2011 8:24 pm

Izumi Razaki

Vypadalo to, že ten ananas měl asi stejně dobrou náladu, jako kadeřníka...
Během jeho bouřlivého projevu jsem tiše zašeptal Hadō #1. Shō a vrazil mu ukazováček do břicha. Neměl jsem v úmyslu ho nějak vážněji zranit, ale nesnášel jsem, když mě někdo chtěl praštit do obličeje, měl jsem ho, co si dokážu vzpomenout...doufal jsem, že tohle legrační kido by mohlo můj obličej zachránit
Nawaki
Nawaki
Kapitán 10. divize
Kapitán 10. divize

Počet příspěvků : 3499
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 35
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Back To The Seireitei Empty Re: Back To The Seireitei

Příspěvek pro Red Thu Aug 25, 2011 8:31 pm

Abarai Renji

Razakiho hado Renjiho odhodilo docela daleko. Červenovlasý zástupce kapitána šesté divize tento krok nečekal. Podařilo se mu to však dostatečně ubrzdit. Tedy, aspoň tak dostatečně, aby si nerozmlátil držku. Otočil se na jednoho shinigamiho, který stál kousek od něj. "Okamžitě utíkej do kasáren první divize a nahlaš kapitánu Yamamotovi, že je v Seireitei nějaký zrádce! Vydává se za zástupce kapitána třetí divize." Člen přikývl a rozběhl se okamžitě směrem k první divizi. Renji se teď svým vražedným pohledem vrátil zpátky k Razakimu. "Já ho tu mezitím zdržím.." Zašeptal si pro sebe a pomalu tasil zanpakuto.
Red
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3819
Datum registrace : 13. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Back To The Seireitei Empty Re: Back To The Seireitei

Příspěvek pro Nawaki Thu Aug 25, 2011 8:38 pm

Izumi Razaki

Bakudō # 9. Geki zamířil jsem utíkajícího shinigami. Pak jsem se otočil zpět na toho zástupce. Zkuste se na chvíli uklidnit fukutaicho. Tohle se dá vysvětlit bez další zbytečné agrese... řekl jsem, i když jsem si opravdu nebyl jistý tím, jak bych mu to měl vysvětlit... Sám jsem to moc nechápal, ale bylo mi jasné, že už nejsem v Kansasu...
Nawaki
Nawaki
Kapitán 10. divize
Kapitán 10. divize

Počet příspěvků : 3499
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 35
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Back To The Seireitei Empty Re: Back To The Seireitei

Příspěvek pro Red Thu Aug 25, 2011 8:55 pm

Renji

Upřeným a vražedným pohledem sledoval toho chlápka s Kirovým odznakem. Několik dalších shinigami okamžitě vyběhlo směrem ke kasárnám první divize, aby udělali to, co nedokázal jejich kolega. Byli dokonce rychlejší, takže je Razaki nestihl trefit. Možná by je mohl zastavit.. Ale to by bylo ledaže by se jim všem zároveň objevil za krkem a píchl jim kunai do krku. A to dokáže jen jeden muž. A Razaki to nebyl. Renji pomalu složil meč. "Poslouchám." Řekl dost nevěřícně, ale sám si byl vědom toho, že kdyby bezhlavě zaútočil, moc ovoce by to asi nepřineslo.
Red
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3819
Datum registrace : 13. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Back To The Seireitei Empty Re: Back To The Seireitei

Příspěvek pro Nawaki Thu Aug 25, 2011 9:03 pm

Izumi Razaki

No... poškrábal jsem se na hlavě. Tohle bude složitější vysvětlit... no popravdě jsem prohrál poker s kolegy... a neměl jsem peníze tak mi řekni, že místo toho mám přeběhnout celé Seiretei s falešným odznakem fukutaicho. Já vím, je to nedospělé a porušuje to pár pravidel... ale kdo by čekal, že prohraju s trojicí králů?! Možná se mi někdo zjevil za zády a koukal mi do karet... nebo to nějak čekali... řekl jsem
Nawaki
Nawaki
Kapitán 10. divize
Kapitán 10. divize

Počet příspěvků : 3499
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 35
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Back To The Seireitei Empty Re: Back To The Seireitei

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru