Bleach Anime
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hachiko - A Dog's Story

3 posters

Goto down

Hachiko - A Dog's Story Empty Hachiko - A Dog's Story

Příspěvek pro Sode Fri Mar 11, 2011 10:26 pm

Hachiko - A Dog's Story
Hačiko - Příběh psa

Žánr: Drama, Rodinný
Film je natočen ve dvou verzích a to v klasickém Japonském příběhu odehrávaném v roce 1925 a Americká verze, která se na rozdíl od originálu odehrává v současné době v USA (2009). (Děj, pointa, samotný příběh se však takřka neliší.)

Tento příběh, natočen dle skutečné události, se stal symbolem neuvěřitelného přátelství, věrnosti a oddanosti.
Americká verze - Všechno to začíná na vlakové stanici, kde jednoho večera nalezne profesor univerzity, štěně japonského plemene Akita. Nebo si snad štěně našlo jeho? Profesor se nejdříve snažil, najít mu jeho pána, či nový domov, ale čím delší dobu zůstávali spolu, tím silnější pouto mezi nimi vzniklo. Profesor každé ráno jezdíval do práce vlakem a Hachiko, zkráceně Hachi, jak psovi začal říkat, musel zůstávat doma. Nalezl však cestu k úniku a vydal se na stanici, kde trpělivě čekal, na profesorův návrat. A tak tomu bylo ještě další čas. Hachi každé ráno vyprovázel profesora ke stanici, odpoledne se na též místo pak vracel a vyčkával. Jednoho dne se ale stalo něco, co tento rituál přerušilo a právě to, co následuje, udělalo z Hachikova příběhu legendu, která se traduje dodnes....



Vlastní hodnocení: Inu, nikdy bych si nemyslela, že by mě něco takového mohlo zaujmout. Z popisu, který jsem četla jinde, jsem v tom moc zajímavého nevyčetla. Nakonec bych ale mohla film hodnotit jako jeden z mých 'Top', který se vyšplhal opravdu vysoko. :-)
Je to emocionálně nabitý film, který bych moc nedoporučovala těm citově 'slabším', jestli víte, co tím myslím, ale stojí za shlédnutí. :-)

Online: [You must be registered and logged in to see this link.]
Ke stažení: Vygooglete si to ...
Sode
Sode
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Počet příspěvků : 1969
Datum registrace : 28. 10. 09
Věk : 27

Návrat nahoru Goto down

Hachiko - A Dog's Story Empty Re: Hachiko - A Dog's Story

Příspěvek pro Binuralka Tue Mar 29, 2011 10:42 pm

opravdu krásný film!... richard zahrál výborně...a ten pejsek... nadherný... fakt! Smile
Binuralka
Binuralka

Počet příspěvků : 145
Datum registrace : 28. 11. 10

http://www.bleach.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Hachiko - A Dog's Story Empty Re: Hachiko - A Dog's Story

Příspěvek pro Miss_Atlantis Tue Apr 12, 2011 11:56 pm

Filmy jsem sice neviděla, ale ten příběh znám :-) A po pravdě mě dost děsí, co z toho asi udělali Američani... :-D Nicméně příběh je to v každém případě dojemný :-)
Miss_Atlantis
Miss_Atlantis
Kapitán 6. divize
Kapitán 6. divize

Počet příspěvků : 7073
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 21
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Hachiko - A Dog's Story Empty Re: Hachiko - A Dog's Story

Příspěvek pro Sode Sat Apr 30, 2011 4:48 pm

Znala jsem... Miss, ale každá verze má něco do sebe, že! Takže asi tak... Důležitá je pointa a ta zůstala! :-)
(....snad....)
Sode
Sode
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Počet příspěvků : 1969
Datum registrace : 28. 10. 09
Věk : 27

Návrat nahoru Goto down

Hachiko - A Dog's Story Empty Re: Hachiko - A Dog's Story

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru