Bleach Anime
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tron: Legacy

2 posters

Goto down

Tron: Legacy Empty Tron: Legacy

Příspěvek pro Maršál Křída Sun Jan 09, 2011 6:54 pm

Tron: Legacy Tronlegacypost

Režie: Joseph Kosinski
Hrají: Jeff Bridges, Garrett Hedlund, Olivia Wilde, Bruce Boxleitner, James Frain, Beau Garrett
Stopáž: 126 min

Tron: Legacy je americký sci-fi film, lehce akčnějšího charakteru zasazený do digitálního, těžce high-techového světa a celý uzpůsobený pro technologii 3D promítání. Těží z odkazu kultovního filmu Tron z roku 1982 od režiséra Stevena Lisbergera.
Největší devizou filmu je bezesporu řemeslná práce. Jak dokonalé vizuální zpracování, tak především hudební doprovod, který má na svědomí dvojice francouzských hračičků se jmény Guy-Manuel de Homem-Christo a Thomas Bangalter... známé pod názvem Daft Punk (ano! srdce mnoha hudebních fanoušků plesají!). Popravdě, někdy není poznat, jestli dominuje obraz, nebo hudba. Jedinou výraznější slabinou filmu je příběh. Po celý film je značně průměrný, což by se tedy dalo snést, ale závěrečných deset minut je prosím dějový očistec, který nemá daleko do naprostého hollywoodského kasovního trháku. Já sám viděl film v pražském IMAXu, tedy kině, které dokazuje, že je 3D a 3D. Pro maximální zážitek doporučuji navštívit právě tuto promítací místnost.
Sumasumárum, až na příběh jsem byl nadšen. Za vizuální a především za hudební stránku dávám 8/10. Škoda obsahu.

CSFD: [You must be registered and logged in to see this link.]

Edit: o pár dní později a pár dní přemýšlení nad filmem musím dát 10/10... i přes ten pitomoučký příběh a scénář je ten film nesmírně hluboký a stejně jako kolega minulý rok, přišel v pravou chvíli.

Edit podruhé: o celé dva týdny později a dalším shlédnutí v IMAXu musím jen potvrdit maximální hodnocení (za což mě polovina lidí ukamenuje). Ale ten film mi dal vše s čím jsem do něj šel.

A nakonec mé tři nejoblíbenější skladby z OST.
Jedna z úvodních. The Grid [You must be registered and logged in to see this link.]
Součást jedné z nejlepších scén. End of Line [You must be registered and logged in to see this link.]
A... momentálně asi má nejoblíbenější. Solar Sailer [You must be registered and logged in to see this link.]


Maršál Křída
Maršál Křída

Počet příspěvků : 841
Datum registrace : 21. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Tron: Legacy Empty Re: Tron: Legacy

Příspěvek pro Natsumi Fri Jan 27, 2012 7:25 pm

Hudba naprosto famózní. Schválně ale, kdo viděl prvního Trona Very Happy
Natsumi
Natsumi
3rd Seat 8. Divize

Počet příspěvků : 107
Datum registrace : 28. 09. 11
Bydliště : Ve strunách niněry

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru