Bleach Anime
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

J.R.R. Tolkien - (Hobit, Společenstvo prstenu, Dvě věže, Návrat krále)

+4
Nawaki
Miss_Atlantis
Maršál Křída
Ryuuka Hosentsu
8 posters

Goto down

J.R.R. Tolkien - (Hobit, Společenstvo prstenu, Dvě věže, Návrat krále) Empty J.R.R. Tolkien - (Hobit, Společenstvo prstenu, Dvě věže, Návrat krále)

Příspěvek pro Ryuuka Hosentsu Sat Dec 18, 2010 5:28 pm

Četl někdo knihy? :-) A jaký na ně máte názor..?? :-)
Jeho knihy zbožňuji, i když jsem je nečetl celé :-)

J.R.R. Tolkien - (Hobit, Společenstvo prstenu, Dvě věže, Návrat krále) 0618129022.01.LZZZZZZZ
Ryuuka Hosentsu
Ryuuka Hosentsu

Počet příspěvků : 958
Datum registrace : 30. 11. 10
Věk : 28

Návrat nahoru Goto down

J.R.R. Tolkien - (Hobit, Společenstvo prstenu, Dvě věže, Návrat krále) Empty Re: J.R.R. Tolkien - (Hobit, Společenstvo prstenu, Dvě věže, Návrat krále)

Příspěvek pro Maršál Křída Sat Dec 18, 2010 6:03 pm

Četl jsem pouze trilogii, zábavné čtení, které je ovšem v mých očích již trochu za zenitem. Jsou to nepochybně dobré knížky, ale paf, jako většina, z nich nejsem. Popravdě, tohle je jeden z mála příběhů, ke kterému se vracím raději na filmovém plátně.
Maršál Křída
Maršál Křída

Počet příspěvků : 841
Datum registrace : 21. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

J.R.R. Tolkien - (Hobit, Společenstvo prstenu, Dvě věže, Návrat krále) Empty Re: J.R.R. Tolkien - (Hobit, Společenstvo prstenu, Dvě věže, Návrat krále)

Příspěvek pro Ryuuka Hosentsu Sat Dec 18, 2010 6:38 pm

Taky mám raději zfilmovanou verzi, ale já obdivuju jeho díla jako obecně, protože nebýt jeho nápaditosti a takhle zkreslit svět, :-) tak by přece tak skvělej film nikdy nevznikl :-)
Ryuuka Hosentsu
Ryuuka Hosentsu

Počet příspěvků : 958
Datum registrace : 30. 11. 10
Věk : 28

Návrat nahoru Goto down

J.R.R. Tolkien - (Hobit, Společenstvo prstenu, Dvě věže, Návrat krále) Empty Re: J.R.R. Tolkien - (Hobit, Společenstvo prstenu, Dvě věže, Návrat krále)

Příspěvek pro Miss_Atlantis Sat Dec 18, 2010 8:24 pm

Jistěže jsem četla, celkem dávno před filmama :-) A vždycky jsem Tolkiena milovala :-) Teda aspoň to, co jsem byla schopná přečíst :-D
Miss_Atlantis
Miss_Atlantis
Kapitán 6. divize
Kapitán 6. divize

Počet příspěvků : 7061
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 21
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

J.R.R. Tolkien - (Hobit, Společenstvo prstenu, Dvě věže, Návrat krále) Empty Re: J.R.R. Tolkien - (Hobit, Společenstvo prstenu, Dvě věže, Návrat krále)

Příspěvek pro Nawaki Sun Dec 19, 2010 6:10 pm

četl jsem to poprvé před 16ti lety a od té doby nejmíň 50x (a nepřeháním)
Filmy nemám rád, jsou to dobré filmy, ale špatný Pán prstenů.
Nawaki
Nawaki
Kapitán 10. divize
Kapitán 10. divize

Počet příspěvků : 3498
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 35
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

J.R.R. Tolkien - (Hobit, Společenstvo prstenu, Dvě věže, Návrat krále) Empty Re: J.R.R. Tolkien - (Hobit, Společenstvo prstenu, Dvě věže, Návrat krále)

Příspěvek pro Ichiro Gojo Sun Dec 19, 2010 6:14 pm

Mi Tolkien moc neučaroval, všem obdivuji jeho práci. Tak dlouho vymýšlet vlastní svět chce opravdu velkou dávku trpělivosti.
Ichiro Gojo
Ichiro Gojo

Počet příspěvků : 119
Datum registrace : 18. 12. 10
Věk : 30
Bydliště : Havířov

Návrat nahoru Goto down

J.R.R. Tolkien - (Hobit, Společenstvo prstenu, Dvě věže, Návrat krále) Empty Re: J.R.R. Tolkien - (Hobit, Společenstvo prstenu, Dvě věže, Návrat krále)

Příspěvek pro Dawn de Diablo Sun Dec 19, 2010 6:54 pm

na ty knihy jsem se chystal Very Happy ale pak byl film a tak jsem se na to už vůbec nedostal
Dawn de Diablo
Dawn de Diablo
Člen 13. Divize

Počet příspěvků : 906
Datum registrace : 31. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

J.R.R. Tolkien - (Hobit, Společenstvo prstenu, Dvě věže, Návrat krále) Empty Re: J.R.R. Tolkien - (Hobit, Společenstvo prstenu, Dvě věže, Návrat krále)

Příspěvek pro Miss_Atlantis Sun Dec 19, 2010 7:38 pm

No, ještě máš celý život před sebou :-)
Miss_Atlantis
Miss_Atlantis
Kapitán 6. divize
Kapitán 6. divize

Počet příspěvků : 7061
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 21
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

J.R.R. Tolkien - (Hobit, Společenstvo prstenu, Dvě věže, Návrat krále) Empty Re: J.R.R. Tolkien - (Hobit, Společenstvo prstenu, Dvě věže, Návrat krále)

Příspěvek pro Ryuuka Hosentsu Sun Dec 19, 2010 8:33 pm

Miss_Atlantis napsal:No, ještě máš celý život před sebou :-)

To snad každý tady :-).
Ryuuka Hosentsu
Ryuuka Hosentsu

Počet příspěvků : 958
Datum registrace : 30. 11. 10
Věk : 28

Návrat nahoru Goto down

J.R.R. Tolkien - (Hobit, Společenstvo prstenu, Dvě věže, Návrat krále) Empty Re: J.R.R. Tolkien - (Hobit, Společenstvo prstenu, Dvě věže, Návrat krále)

Příspěvek pro Red Fri Aug 26, 2011 3:13 pm

Nedávno jsem četl Hobbita (jsem zvědavej, jak si s tím Jackson poradí ve filmu) a teď čtu Společenstvo prstenu :3 ..
Red
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3802
Datum registrace : 13. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

J.R.R. Tolkien - (Hobit, Společenstvo prstenu, Dvě věže, Návrat krále) Empty Re: J.R.R. Tolkien - (Hobit, Společenstvo prstenu, Dvě věže, Návrat krále)

Příspěvek pro Yuki-onna Sat Oct 26, 2013 4:51 pm

Knížku Hobbit mám také doma a dokonce i přečtenou Smile

Je vtipné sledovat ty rozdíly mezi filmem a knížkou. Přesto se však těším na závěrečný boj a doufám, že si s ním Jackson vyhraje do posledního detailu.
Yuki-onna
Yuki-onna
Kapitán 10. divize
Kapitán 10. divize

Počet příspěvků : 1229
Datum registrace : 17. 09. 10
Bydliště : Proměnlivé

Návrat nahoru Goto down

J.R.R. Tolkien - (Hobit, Společenstvo prstenu, Dvě věže, Návrat krále) Empty Re: J.R.R. Tolkien - (Hobit, Společenstvo prstenu, Dvě věže, Návrat krále)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru