Bleach Anime
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kick-Ass

3 posters

Goto down

Kick-Ass Empty Kick-Ass

Příspěvek pro Anonymní Mon Nov 29, 2010 4:10 pm

Spoiler:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Perfektní film , s perfektní akcí , perfektním dějem a perfektními herci ! ... Jeto pecka nejvíc z toho mě potěšila malinká Chloe Moretz která si zahrála Hit-Girl s perfektním výkonem Smile

Info: Film na motivy stejnojmenného komixu. Chlapec jako je Dave Lizewski není zrovna takový, aby ho měli všichni rádi. Je úplně obyčejný a nikoho nezajímá. To Daveovi začne hodně vadit a jednoho dne se se svými kamarády rozhodne, že bude superhrdina a bude nakopávat zadky všem lotrům ve městě. Je tu však malý háček. Dave ani jeho kamarádi nemají žádné superschopnosti.

Prameny: [You must be registered and logged in to see this link.]

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kick-Ass Empty Re: Kick-Ass

Příspěvek pro Rei Mon Nov 29, 2010 7:49 pm

Mne sa to tiež páčilo Smile Inak ma strašne zabíjala tá holka Very Happy:D "I would absolutely fuck Kickass." Very Happy:D:D
Rei
Rei

Počet příspěvků : 240
Datum registrace : 24. 12. 09
Věk : 30
Bydliště : chalúpka na hraniciach fantázie

http://blindingreverie.tumblr.com/

Návrat nahoru Goto down

Kick-Ass Empty Re: Kick-Ass

Příspěvek pro Maršál Křída Sun Jun 12, 2011 12:44 am

V hlavní roli komixy! to by mě zákonitě mělo bavit... nakonec se z toho vylouplo poměrně velké zklamání... film pro mě táhly především Hit-girl a Big Daddy, celkově jejich dialogy a akce v jejich "režii"... prakticky veškeré scény v jejich podání bych mohl sledovat pořád a neomerzely by. Každopádně bez nich a několika dalších prvků bych to prakticky mohl nazvat další relativně obyčejnou teenage komedii (překlad v mém podání = téměř nekoukatelný, trapný film).
Maršál Křída
Maršál Křída

Počet příspěvků : 841
Datum registrace : 21. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Kick-Ass Empty Re: Kick-Ass

Příspěvek pro joemandel Sun Jun 12, 2011 8:33 am

pri tomto filme len ťažko vie, či je to nejaká "ujetá" komédia, alebo akčný krvák...nuž...asi oboje
joemandel
joemandel

Počet příspěvků : 449
Datum registrace : 20. 09. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, RK, SR

Návrat nahoru Goto down

Kick-Ass Empty Re: Kick-Ass

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru